Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Ceglédhez Kecskemét már nincs olyan nagyon messze. Én a helyedben beszélnék a kecskeméti klubtagokkal, akik valószínüleg tudnának neked segíteni, és olyan emberhez küldenének, aki pik-pak megoldaná a gondodat.

szerk.: 35 km. Nem hiszem, hogy ez nagy távolság, ha cserébe jó kezekbe kerülne a gép.

Link to comment
Megosztás:

Ceglédhez Kecskemét már nincs olyan nagyon messze. Én a helyedben beszélnék a kecskeméti klubtagokkal, akik valószínüleg tudnának neked segíteni, és olyan emberhez küldenének, aki pik-pak megoldaná a gondodat.

szerk.: 35 km. Nem hiszem, hogy ez nagy távolság, ha cserébe jó kezekbe kerülne a gép.

Azsetudommiazazopel! :D

Link to comment
Megosztás:

ha holnap nem írnám akkor előre is minden GSI fannak boldog új évet, akik meg már nem azok .... :D most nem írom le az első hozzászólásomat :D :D

hopphopp

én is hasonlóakat kívánok mindenkinek..

Ha holnap írok még esetleg fórumra akkor az valamelyik "barátom" volt :D :D

Link to comment
Megosztás:

Boldog új évet kívánok nektek!

Jó volt egész évben olvasni titeket, remélem jövőre is megy az egymás ugratása is, és a hasznos, illetve nem hasznos linkek beillesztése! :icon1:

próbálunk minden haszontalant és offtopicba valót mindig belinkelni :D :D

Neked is boldog újévet!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.