Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Ingyenélő... :omg: :omg: :D :D

hát figyu a kijelentésem előtt kb halott volt a forum... én meg azért nem fogok fizetni h 2-3 hétig a semmit lessem

mint tudjuk nem járok találkozókra ( ez idén se lesz máshogy sajnos),1-2 dologhoz hozzászólok hébe-hóba és ennyi, a kártyát semmire se tudom használni akkor meg minek

Link to comment
Megosztás:

hát figyu a kijelentésem előtt kb halott volt a forum... én meg azért nem fogok fizetni h 2-3 hétig a semmit lessem

mint tudjuk nem járok találkozókra ( ez idén se lesz máshogy sajnos),1-2 dologhoz hozzászólok hébe-hóba és ennyi, a kártyát semmire se tudom használni akkor meg minek

Mostanában egész "pörgős" a topik.

Az, hogy a kártyát "nem tudod" használni, az meg nem igaz.

Nevezzük úgy, inkább az emberi lustaság áldozata vagy.

http://edc.hu/kereso?q=1&c=4&p=1&fu=0&co=13&ci=&na=&ad=&sg=0&bl=0&dy=0

Link to comment
Megosztás:

T1R.-be az a jó h megvehető áron van..

néztem én is ezt a federal RS-r -t hát írnak róla jót is meg rosszat is....

Néztem videókat youtubeon. Egész jó kanyarsebességeket érnek el vele, szóval szerintem ár érték arányban nem lehet annyira rossz. Annó majdnem vettem egy garnitúrát szlalomozni, de aztán kaptam egy jobb ajánlatot használtra. Volt egomban egy C20XE Corsa annó szlalomon, azon is Federalok voltak, kérdeztem a srácot hogy mi a véleménye a gumiról, azt mondta hogy jó, semmi baj nincs vele, szóval passz. :)

Szerk.: Én elhiszem hogy jó az R888, meg tudom is mert haverék azzal mennek és puha mint a barom, tapad mint állat, de az árával nagyon nem vagyok kibékülve, főleg hogy használtan is horror áron dobálják. :)

Link to comment
Megosztás:

Szerk.: Én elhiszem hogy jó az R888, meg tudom is mert haverék azzal mennek és puha mint a barom, tapad mint állat, de az árával nagyon nem vagyok kibékülve, főleg hogy használtan is horror áron dobálják. :)

Kiskocsival, kismocival is lehet jókat autózni (lásd rally mini) de jó gumi nélkül nem.

Ne legyél már olyan mint a sok gyökér aki megveszi a legszarabb kínai felnit 17"-ben meg felteszi az üvegszálas szarokat de futómű nincs a kocsi alatt és imbolyog a sz@rhalom mint a fejbe csapott macska....

A másik amivel lehet próbálkozni, hogy kimenni kupanapokra (van még egyáltalán ilyen? suzuki kupa? astra kupa?) és ott nem teljesen kinyírt gumit kunyerálni...

Link to comment
Megosztás:

Kiderül. Ott lesz a T1R is. Futok ezzel is meg azzal is és meglátjuk. :)

redi: Koni Sport van alatta, állítható keménységű, ezen felül mindenhol poliuretán szilent és GSi stabrudak. Nem egy full pálya futómű, de szerintem egy gyári Astrához képest elég jó :)

Szerk.: Sloringen Clio kupából leselejtezett Pirelli D3 slickel mentem, meg már FRT-n is. Nem fogta vissza a kocsit, legalábbis érzésre. Viszont a Pirelli-t gyorsuláson nem használhatom, mert nem E jeles. Ezért lesz az A048 és azért is nem költök milliókat a félslickre, mert ha nem jön be, belebukok. 15ért tudom a párat, annyit még képes vagyok kockáztatni ezért. :)

A GTi Swifteken is amikor 1éve voltak gyorsuláson, mindegyiken utcaislick volt és nem fogta őket vissza, sőt, velem ellentétben nem csak esztergáltak egyesben, hanem gyorsultak is :)

Link to comment
Megosztás:

redi: Koni Sport van alatta, állítható keménységű, ezen felül mindenhol poliuretán szilent és GSi stabrudak. Nem egy full pálya futómű, de szerintem egy gyári Astrához képest elég jó :)

A GTi Swifteken is amikor 1éve voltak gyorsuláson, mindegyiken utcaislick volt és nem fogta őket vissza, sőt, velem ellentétben nem csak esztergáltak egyesben, hanem gyorsultak is :)

Tudom, hogy mi van alatta, csak attól félek, hogy nagyon akarsz venni valamit és kevesebb pénzed van rá emiatt a gyengébbet veszed meg. Inkább hideg vizes zsebkendő fejre és várj akkor májusig és vegyél rendeset :)

A swiftek mekkora kerékkel mentek? Milyen széles?

Link to comment
Megosztás:

A swiftek mekkora kerékkel mentek? Milyen széles?

Ebből a korszakomból már úgy érzem kinőttem, hogy most gyorsan mindent azonnal :D Voltam ilyen, így már értem miért mondtad. :)

Szerintem 14 vagy 15 lehetett. Szélességre passz, de R888 15ben 195től kezdődik. :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.