Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Én is Lantira gondoltam...kéne külön flyer meg minden. Addig meg nyomni kell clubbos matricát stb...amúgy kéne póló is mert az enyém már nagyon gatya :D :D :D

Okés! Akkor a Lanti, Pehi Csabi duo megbízva ezzel a feladattal... vihetik magukkal Dinit is, most úgy sincs mit bontani... :D :D

Köszi srácok! :D ;)

Link to comment
Megosztás:

Szia!

Most írhatnám, hogy akkor szóval Te vagy az a madár aki megvette Zsoltee GSI-jét, de hát ilyet nem írunk így elsőre... :D :D :D (vicc vóóót, majd megszokod :blush: )

Lacházára akkor érdemes jönnöd, ha versenyzel is... a Ring talin sokkal több autó várható idén mint a Lacházi mókára... vagy ha teheted, gyere mind a kettőre... :hiya:

értem én a viccet bár érdekelne miért is jutott eszedbe a madár kifejezés :blush: megyek remélem mind2 talira meg lacházán terveztem menni is 1-2 gyorsot a gsivel, mert tulajdonképp érdekel a motor állapota :D

Link to comment
Megosztás:

Szia!

Most írhatnám, hogy akkor szóval Te vagy az a madár aki megvette Zsoltee GSI-jét, de hát ilyet nem írunk így elsőre... :D :D :D (vicc vóóót, majd megszokod :blush: )

Lacházára akkor érdemes jönnöd, ha versenyzel is... a Ring talin sokkal több autó várható idén mint a Lacházi mókára... vagy ha teheted, gyere mind a kettőre... :hiya:

Most mé' vagy ilyen Antii! :D

Link to comment
Megosztás:

értem én a viccet bár érdekelne miért is jutott eszedbe a madár kifejezés :blush: megyek remélem mind2 talira meg lacházán terveztem menni is 1-2 gyorsot a gsivel, mert tulajdonképp érdekel a motor állapota :D

Tényleg nehogy magadra vedd... :blush: (Csak hát manapság ha valaki el akar adni valamit várja a "madár" vevőt, hogy majd az megveszi...)

402m-en megállapítható, a moci állapota amúgy! Ha végigiérsz (és nem csak lendületből) akkor a motor állapota jó. Ha nem érsz végig, akkor már nem jó :D :D

Link to comment
Megosztás:

akkor jo csak nem tudtam hogy mer hogy miért is irtad, mer lett volna 1-2 negativ hangvételü tippem :D

nem ugy gondoltam a moci állapotát lecsekkolni :blink: :D csak összehasonlitani a többi gsi-idejével az enyémet. ebbe egyébként is már cserélődött a moci mióta megvettem, bár ugyanugy csont gyári xe.

Link to comment
Megosztás:

akkor jo csak nem tudtam hogy mer hogy miért is irtad, mer lett volna 1-2 negativ hangvételü tippem :D

nem ugy gondoltam a moci állapotát lecsekkolni :blink: :D csak összehasonlitani a többi gsi-idejével az enyémet. ebbe egyébként is már cserélődött a moci mióta megvettem, bár ugyanugy csont gyári xe.

:blink: :blink: :blink: mocicsere? Negatív hangvételű tipp? Na hallgatunk :hiya:

Link to comment
Megosztás:

értem én a viccet bár érdekelne miért is jutott eszedbe a madár kifejezés :blush: megyek remélem mind2 talira meg lacházán terveztem menni is 1-2 gyorsot a gsivel, mert tulajdonképp érdekel a motor állapota :D

Érdekesebb lenne egy mérés Lacháza elött és után :D

Link to comment
Megosztás:

mocicsere: 2011.09.18 autopálya,x5,240km/h,hajtokar ki, piruett, autó majd 1 év pihi, moci csere, lakatolás, fényezés, kész, és 2013. röviden.

negativ tippek hallottatok valami rosszat rólam tán.pl az előbbi sztorit :icon1: amugy kb még van 1 kommentem ha jol számolok, ugyh majd holnap irok ujra :D

Link to comment
Megosztás:

mocicsere: 2011.09.18 autopálya,x5,240km/h,hajtokar ki, piruett, autó majd 1 év pihi, moci csere, lakatolás, fényezés, kész, és 2013. röviden.

negativ tippek hallottatok valami rosszat rólam tán.pl az előbbi sztorit :icon1: amugy kb még van 1 kommentem ha jol számolok, ugyh majd holnap irok ujra :D

Én nem hallottam az egészről semmit... azért is vagyok meglepve...

Link to comment
Megosztás:

nocsak a Mustároskecsap

szeva!!!!

ui: valaki, aki ráér, és ért az opelekhez, nem akarna megnézni nekem egy kicsikocsit? a huszadikba van, egy kereskedésben

Apropó , neked volt B vekid ha jól emlékszem ugye??? no mesélj csak nekiem egy kicsit :D:D:D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.