Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Gelko! Törpöld ki a MOTE örökéletes tagsàg àràt. Addig is javaslatom az alàbbi:

A magyar férficskék àtlag 69 évig élnek.

Én vagyok 42.

Akkor maximum làjklihúd van még hàtra 27 évem.

Akkor ugye úgy korrekt, ha közös a kockàzatviselés, a vàrható élettartamot mgdeleznénk.

De belàtom, hogy én csak egy nyamvadt kis magànszemély vagyok, kevés eséllyel egy MOTE féle multival szemben, így tudomàsul veszem, hogy el vagyok nyomva, és a vàrható élettartam 2/3-àt nekem kell jelenértéken fedeznem.

Ez mindösszesen 18 év.

De alku nélkül nincs üzlet, ezért egyezzünk meg 20 évben, és Kukikakit is élete végéig (ez legfeljebb még 14-15 év, tehàt igazàn méltànyos vagyok) is beléptetitek klubba.

Természetesen Kukikakinak külön fényképes örökös tagsàgi kàrtyàt kérek.

Vàrom t. MOTE mrgtisztelő vàlaszàt!

Link to comment
Megosztás:

Gelko! Törpöld ki a MOTE örökéletes tagsàg àràt. Addig is javaslatom az alàbbi:

A magyar férficskék àtlag 69 évig élnek.

Én vagyok 42.

Akkor maximum làjklihúd van még hàtra 27 évem.

Akkor ugye úgy korrekt, ha közös a kockàzatviselés, a vàrható élettartamot mgdeleznénk.

De belàtom, hogy én csak egy nyamvadt kis magànszemély vagyok, kevés eséllyel egy MOTE féle multival szemben, így tudomàsul veszem, hogy el vagyok nyomva, és a vàrható élettartam 2/3-àt nekem kell jelenértéken fedeznem.

Ez mindösszesen 18 év.

De alku nélkül nincs üzlet, ezért egyezzünk meg 20 évben, és Kukikakit is élete végéig (ez legfeljebb még 14-15 év, tehàt igazàn méltànyos vagyok) is beléptetitek klubba.

Természetesen Kukikakinak külön fényképes örökös tagsàgi kàrtyàt kérek.

Vàrom t. MOTE mrgtisztelő vàlaszàt!

Vosziiiiiiiiiiiii!!!! Leestem a székről :D :D :D ... látom jól beásványvízeztél... :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

Jah, Voszi, majd bitte írd be rendesen a címed a profilodba, azt úgyis csak mi, bennfentesek (protekciósok) látjuk, mert ha küldenék tagsági kártyát, akkor nem fogok találgatni, max. a végén elküldöm Tóninak, ahogy te nevezted.

Minden postázásnál legalább 2 ember ilyen "hanyag". Nem szeretek naponta a postára járni. :)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok:)...Nem találtam hol tudnék kérdést feltenni,úgyhogy megkérdezem itt:)...Na szóval:van egy Astra f-em 2001-es és pont jöttem hazafele a boltból mikor meghalt az index...A visszajelző folyamatosan világít ha bekapcsolom az indexet...kint semmi...még csak nem is világít...volt hogy már csinálta ezt de hamar elmúlt...2-3 percig rossz volt aztán megjavult...most már reggel óta rossz...mi lehet a probléma???

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.