Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

igen igen

ezt úcssse úszod meg bazs

én amikor eladtam a vtit és olvasgattam Gabi oldalát eldöntöttem nekem lesz egy alap 1.6sim és ennyi

mikor ezt eladtam szarrá csinosítva,pöckölve L6ároztam nekem lesz egy alap gsim és boldog leszek

és most?

még kész sincs de mr vannak tervek sőőőt a következő autóm építgetem elméletben a 20007es fizetésemből :(

Link to comment
Megosztás:

Atommanó mit keres ennek a poláknak a hátuljában??Valamit beleejtett??Vagy Istivel most mangelják? :( :lol: :lol:

Amíg lakatyosnál lesz GSi ezt fogja koptatni :lol:

Csak felmerült némi problematic, szétszedte a fél motort, összerakta, de hibát nem sikerült korrigálni. Asszem azóta nem mozdult a kispók :lol: :lol: :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

bazs!

sztem ne szharozz ilyen hüeséggel, Patyi is lelötte már a poént kb 5 éve :(

falazd el a gecibe az legalább tud szép is lenni.

maji szerzeményem (és 1ben jubilál a gépem is ez az 1500. fotó vele)

DSCF1500.jpg

tudom homályos stb nem akartam vele most szarakodni

viszont ha Vki lát a hiányzó részhez kis takarólemezt vegye meg plz és fizetem vagy JELEZEE a 1-900-AZTEC számon :lol:

mivel anti kapott tölem egy astrába valo muanyagot

igy neki feleslegessé vált az ami neked is kéne !!!

Link to comment
Megosztás:

mivel anti kapott tölem egy astrába valo muanyagot

igy neki feleslegessé vált az ami neked is kéne !!!

mármint annyit pontosítanák, hogy nem az átláccó műa elem kell alámpicskuhoz, hanem ami a moci tengelyénél van (ha jól vettem ki) :wink:

thxc :(

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.