Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

milyen olaj jár gyárilag a gsi-be?

mert sok helyen látom az RS-t, de szerintem nem indokolt, ha nem járok állandóan gyorsulni...

Régen jó is volt az RS...aztán volt egy időszak amikor hamisították...aztán most már nem hamisgatják, de most meg már drága...

Én most vettem a Cupra-ba Sonique/Voszi féle észter olajat...elvileg az nem tud megégni...kiváncsi leszek rá...egy biztos...büdööööööös nagyon... B)

Link to comment
Megosztás:

milyen olaj jár gyárilag a gsi-be?

mert sok helyen látom az RS-t, de szerintem nem indokolt, ha nem járok állandóan gyorsulni...

Nem a gyorsulás miatt kell bele jó olaj! ;) Amúgy itt fórumon Metát ajánlják én RS el járok ! ;) Úgysebírod ki hogy néha meg ne kínáld!!! :D B) B)

Link to comment
Megosztás:

Ha elszakad a szíj akkor alaphangon 100e a javítás....Én biztos nem kockáztattnék....pláne nem egy teljesen ismeretlen autónál....de ugye nem vagyunk egyformák :D

megint igazad van B)

de ha megnézed a szíjat látszik azért rajta milyen állapotban van.én is azt mondm cserés, de ha nem egy elörgedett fos van rajta, akkor maradhat az egy darabig B)

Link to comment
Megosztás:

megint igazad van B)

de ha megnézed a szíjat látszik azért rajta milyen állapotban van.én is azt mondm cserés, de ha nem egy elörgedett fos van rajta, akkor maradhat az egy darabig B)

Sajnos hiába nézed meg a szíjat......A legtöbbször az szokott történni hogy kicserélik a szíjat,de a vízpumpát meg nem.....És sajna álltalában nem bír ki két csere periódust....

Link to comment
Megosztás:

Sajnos hiába nézed meg a szíjat......A legtöbbször az szokott történni hogy kicserélik a szíjat,de a vízpumpát meg nem.....És sajna álltalában nem bír ki két csere periódust....

naja ezt hallottam hogy a vízpumpát mindig cserélni kell a szíjjal...

Link to comment
Megosztás:

megint igazad van B)

de ha megnézed a szíjat látszik azért rajta milyen állapotban van.én is azt mondm cserés, de ha nem egy elörgedett fos van rajta, akkor maradhat az egy darabig B)

Az lehet hogy látszik a szíjon ,,, node mivan ha a feszítő vagy vezető görgőd ál be?? akkor lehet jó a szíjjad,,, úgy is elszakad!!!! :D Szal a görgőbe nem látsz bele !!

Link to comment
Megosztás:

Azért, hogy némi infóval szolgáljak Cupra ügyben...

- bekerült pár biztonságtechnikai motyó...motortérzár, meg megszakító hegyek...holnap vissza is viszi még Öcsi...mert mondtam, hogy ez így okés, de nem vagyok polip...baz 3 sec alatt 4 helyre kell nyúlni különben buktad... :D

- ablak modul...felhúzza zárásra mind a 4 ablakot...

- Holnap elektromos tükörbehajtás zárásra, nyitásra vissza...

- Siemens xenom motyó...6000k

- Péntek zöldkártya...mert lejár a 10 napos türelmi idő...

- Hétvége Bécs...

- Jövő hét Forge atmoszférikus BOV beaplikálása...

- olajcserebere az észteres motyóra ha megjön addig...

- turbónyomás óra beköt...

És kész is...mit fogok csinálni ez után... B) B)

Link to comment
Megosztás:

a shell oócsó az auchanban van ugyanaz ami a kúton 4l 5ezer ott 2300

Kúúúton...akarod tudni mi van a kúton...én tudom... B) B) :D

Na ugyan az van az auchanban is... ;) ;)

Ebben az a vicces, hogy a kutas megveszi az auchenban az ócsó dem ég jó olajat...közben már az auchanos rég belerakott egy még olcsóbb még szarabbat... :lol: :P :P

Link to comment
Megosztás:

Azért, hogy némi infóval szolgáljak Cupra ügyben...

- bekerült pár biztonságtechnikai motyó...motortérzár, meg megszakító hegyek...holnap vissza is viszi még Öcsi...mert mondtam, hogy ez így okés, de nem vagyok polip...baz 3 sec alatt 4 helyre kell nyúlni különben buktad... ;)

- ablak modul...felhúzza zárásra mind a 4 ablakot...

- Holnap elektromos tükörbehajtás zárásra, nyitásra vissza...

- Siemens xenom motyó...6000k

- Péntek zöldkártya...mert lejár a 10 napos türelmi idő...

- Hétvége Bécs...

- Jövő hét Forge atmoszférikus BOV beaplikálása...

- olajcserebere az észteres motyóra ha megjön addig...

- turbónyomás óra beköt...

És kész is...mit fogok csinálni ez után... B) B)

Az enyém is tele lessz extrákkal.... Nyitható ajtó ,, tekerhetős ablak és tetőablak,,,, bundáskormány,,, tükrön stricikocka,,, hátul neláss ki rás felül spojler alul bojler és egy bologatós kutya hátra!!! Valamint egy NO FEAR felirat és két db dinyehasítós Bruce Lee sárkánymatrica oldalra az elrettentés végett!!! :D ;) ;) jah és egy : FACSENGŐŐŐŐ :P :lol: :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.