Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Sziasztok!

Boldog szülinapot István :lol:

Tegnap pesten voltam és egy hülye picsa belémtolatott :lol: :lol: :)

Jöttem Csergőtől, vettem pár alkatrészt és elhoztam egy videókarit, kösz Albert.

Mikor kikanyarodok a Fáy utácára akkor ment előttem egy piros Madzag asszem mx2 vagy mi.

A Fáy utca 23 számnál lassítok mert piros volt és megálok aztán matattam lent a asszem a rádióval, a picsa pedig átment a piroson át a zebrán majd gondolt egyet és visszatolatott tükör nélkül. Arra lettem figyelmes, hogy Anita kiabáll hogy vigyázz és már csatt is volt. Közbe találkoztam Laci4-el is és dumcsiztunk egy kicsit.

Kiszáltunk majd megnéztem miújság, kérdeztem elismeri e, ő erre nem akkor rendőrt hívtam ami kiért 1 óra alatt :P

Kijött egy nagyon jó arc rendőr, mindenkinek ilyet kívánok ésd a rendőr felmérte a helyzetet és ő is látta hogy a p!na volt a hibás, de a csaj akkor se ismerte el. A rendőr kb. négyszer elmesélte a sztorit és ha feljelentést lesz belőle akkor fel kell járni pestre, mert ő asszem Siófoki, ő akkor se akarta elismerni. Ilyen dumával jött a csaj meg az utasa aki nővolt az is, hogy ő látta hogy én jövök még és miért nem tolattam gyorsan vissza. Megkérdeztem, hogy az utasa honnan látta hogy én állok e vagy nem. Először azt mondta, hogy 50cm utána csak 25 cm-t ment a zebrára, pék erre figyelt és vissza is kérdezett. A rendőr is sietett volna meg a tanulók is mert hideg volt és kérdezte a csajt, hogy mi legyen, de az semmit nem mondott, akkor mondom legyen feljelentés mert én nem ismertem el. A rendőr elővette a papírokat és elmagyarázott mindent, hogy fel kell majd jönni vele a 13.kerbe. A csaj erre , hogy ő megy külföldre meg stb. jött a süket duma és nagynehezen adott betét lapot. 2 órát hegesztettünk kint a hidegben egy idióta miatt.

A yard nekem nem mondott semmit hogy én lennék a hibás és nem is kellett győzködni, de akkor is nyugodt volt mikor a csajszinak elmagyarázta négyszer.

Megkérdeznélek titeket, hogy ha a biztosító fizet mit válasszak készpénzt vagy számás kifizetést, vagy esetleg, hogy lehet okoskodni kárfelmérésnél. Egyszer már jártam így sajnos, akkor lett morcizva az eleje és ez a fényezés lesz a már a mocitetőn a negyedik :P

Én már nem kínlódok vele, beviszem valahová és teljesen csinálják meg, esetleg alaktrészért feljövök csergőhöz vagy Dinnyhez :o

Egy pár kép.

20081115031_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

20081115033_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

20081115037_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

20081115038_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Link to comment
Megosztás:

Engem biztos feljelentett volna apitsa testi sértésért. :lol:

Hát mondasz valamit , rohadtt ideges lettem volna én is ! :) Jártam már hasonlóképp csak akkor , megáltam és belémjött szintén nő volt az illető! :lol: Elismerte hogy elbambult viszont hogy egy szar betétlepotsem tudott kitölteni és nem is volt nála az engem meglepett! :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.