Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Piiiista, meeee nem vettem meg a cuccot, vagyis nincs mire már, azért még áll a fuvar :D csak szólj és részegen nem kell csak beülni meg kiszállni, zacskó van a kocsiban, a hányásnak :rolleyes: -_- meeeeg nekem sem árt ha benézek egy ilyen szórakozóhelyre, főleg ha vannak lányok <_<

Link to comment
Megosztás:

Anti, voltál a lurdynál péntek este? Mentem ott a parkolóban egy kört de nem láttam egy ismerőst sem :rolleyes: viszont láttam egy kék bubut, de nem voltam benne biztos hogy az a tiéd!

Pedig mi ott voltunk lurdynál B) -_- <_<

Az tény hogy Anti nem volt ott :D

Link to comment
Megosztás:

Pedig mi ott voltunk lurdynál :D B) <_<

Az tény hogy Anti nem volt ott :D

Hát pedig nem kicsit kerestelek téged, lantit is próbáltam észrevenni, mondom őt csak meglátom még a sötétben is -_- De semmi, szomorú is voltam, mert a raday utcából mentem el oda. Majd máskor :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Ez így van... bár undorítónak nem nevezném, mert az nem ez... -_-

Amúgy meg mééé nem rántotok rá egymásnak??? Csak semmi buzulás... :rolleyes: <_< :D

Majd rárántok az új főtengelyre,mert a corsa kicsit off lett...

Nincs nekem bajom ezekkel a műsorokkal,mert tényleg találnak tehetséges embereket,leginkább egy újkori Ki mit tud ez,de nézd csak meg a sok megasztárból ma hány van jelen a zenei piacon...a tehetség még nem minden.

Link to comment
Megosztás:

ez mókás :rolleyes:

Valóban járt ki a Ringre... de mindig problémás volt...sose ment olyanokat amit vártak tőle... valóban "csak egy 1000-es" moci... de milyen súly, és milyen áttételekkel... számomra gyenge koppintása volt anno a trabinak, ami úgy szintén mindig gondokkal küzdött... a 8.64 meg egy ilyen szinten épített autónál nem nagy szám...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.