Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Sziasztok!

Régóta olvasom a fórumot,és többször olvastam már egy általatok kedvelt szerelőről,aki itt a Tatai úton dolgozik.

Megtudnátok nekem mondani,hogy pontosan hol találom meg őt,illetve valamilyen egyéb elérhetőségét is megköszönném.

Anyum C16NZ-s astrája játssza azt,hogy egyszercsak nem indul,kattan az önindító,a behuzómágnes elvileg tevékenykedik valamit,viszont semmi.Betolásra beindult,utána másfél hónapig semmi baja nem volt,pöcc-röff..aztán most megint minden előzmény nélkül megnyekkent.Volt már villamosságisnál is,de nála természetesen minden rendellenesség megszűnt :huh: Szóval örülnék,ha találnék végre egy rendes szerelőt,aki tényleg odafigyel,és alapos.

Válaszotokat előre is köszönöm!

Üdv,Gergő

Patyi Laci 30-922-6040

Link to comment
Megosztás:

Nyúztuk kicsit, hogy éjszaka aludjon inkább, és éjfélkor eldőlt mint a zsák... reggel úgy kellett kelteni, hogy menetel van lefele... :huh:

És az egyik szeme a kék a másik meg barna vagy ezt a vaku miatt látom így?

(Amúgy az első két kép alapján majdnem azt válaszoltam hogy jól néz ki, de arról sem tudtam hogy kutyád is van :lol: )

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.