Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

az

annyira füstölt 1hónap állás után vagy mivót? :lol:

Nálunk az egyetlen mélygarázsban ha sokat járatod a kocsit és sok lesz a CO elkezdenek a szellőztető ventillátorok külső levegőt tolni arra a szintre ahol vagy. Tökjó amikor állsz a 7fokban és hirtelen bejön a -10 kintről. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ma beindítottam a vectrát( lassan 1 hónap után) ami ugye most a mélygarázsba áll... kb 5perc után elkezdett az épület szirénázni és írta ilyen táblákon h CO veszély a motort állítsa le!!

nem vót vicces :lol: :P

mikor én is mélygarázsban álltam tavaly a bocival és járattam a motort úgy 4-5 perc után ott is volt riasztás, meg fényefekt hogy haggya el a helységet :lol:

A jó hír mára, hogy összeraktam a boci mocit , ráraktam a nyári gumikat hamár csak 2 jobb oldali téli maradt és Szabinál alánéztünk. Egy helyen lejött az alvázvédő de ennyi baja lett az aljának, a hídnál semnem ment el a dolog, majd elviszem még futóműveshez mert a műszer többet lát mint a szem de azért most már nyugodtabban alszom majd. Szegénykén lökös elől még nincs de majdcsak lesz az is, már megvan a másik zender toldat előre :lol:

Link to comment
Megosztás:

annyira füstölt 1hónap állás után vagy mivót? :P

Nálunk az egyetlen mélygarázsban ha sokat járatod a kocsit és sok lesz a CO elkezdenek a szellőztető ventillátorok külső levegőt tolni arra a szintre ahol vagy. Tökjó amikor állsz a 7fokban és hirtelen bejön a -10 kintről. :lol:

itt is beindultak :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.