Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

A jó hír mára, hogy összeraktam a boci mocit , ráraktam a nyári gumikat hamár csak 2 jobb oldali téli maradt és Szabinál alánéztünk. Egy helyen lejött az alvázvédő de ennyi baja lett az aljának, a hídnál semnem ment el a dolog, majd elviszem még futóműveshez mert a műszer többet lát mint a szem de azért most már nyugodtabban alszom majd. Szegénykén lökös elől még nincs de majdcsak lesz az is, már megvan a másik zender toldat előre :P

Akkor ezt olcsón megúsztad, frankó. :lol:

Lehet jobban jártál hogy nem azt választottad hogy nekimenj? :lol:

Link to comment
Megosztás:

hóban isteni volt,hátha még lesz hó idén(tavasz elött), ahhoz h száraz úton is igy viselkedjen, még sok napot kell dolgoznom, addig pihen a garázsban néha megjáraton h ne pókhálósodjon a blokk....

Egyenlőre tejeskávét-t kell "rendbe hozni, lakat-fény":lol:)))))

Én csak hallottam róla az okosoktól h mesze nem olyan jó mint az összkerekesek meg nagy fordulóköre van vagy mi és ugyanannyi az ára talán stb.

Nálam az evo VIII a nyerő.... ha nem az én zsebemből kell "táplálni"

Akkor már Evo IX... mert ott azért elég sok a pozitívum a IX javára, vagy ha az nem, akkor VII... de a 8, az amolyan nudli... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ja valakinek nincs sejtése mitől nem juthat el a delej az 1.6ban a gyujtótrafóig?

Mert sz@r :lol: rám számithacc

ki merre megy ma csúszkálni?? :lol:

Semerre mert otthon a céé, bár megnyugtat h Érden letakaritották az összes parkolót, ellenben múltkori havazáskor nem.....

Ez bejött neked :lol:

Sajnos, de hétvégére megint jön a hó akkor már otthon leszek :lol: :lol: :P

Anti! amikor épült a céé nem keresgéltétek hogy hogyan lehet a vezérlés oldalára tenni a gyújtást, gondolom van ilyen szett aranyárban, vagy más egyéb?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.