Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Hát én nem tudom, de ezt speed 50cm-vel, elég sokan kinevetik-van egy viszonylag szép nagy kasztni,és hozzá egy vékony hangú 2 ütemű-ráadásul,mivel széles idomok vannak rajta, a kocsik között is alig férsz el,ellenben a robogókkal viszonylag olcsón,kényelmesen-mert ugye a speeden inkább hasalni kell-,és az autók közt gyorsan haladva,eljutsz vele bárhova.Én inkább egy Yamaha aerox,vagy Aprilia sr, vagy valami hasonlóba gondolkodnék.Nekem Malaguti f15-öm van, és megvoltam vele elégedve, míg tavaly szét nem kocoltam az elejét... Talán az idén még összerakom.

Tehát én robogót ajánlok.

Link to comment
Megosztás:

Hát én nem tudom, de ezt speed 50cm-vel, elég sokan kinevetik-van egy viszonylag szép nagy kasztni,és hozzá egy vékony hangú 2 ütemű-ráadásul,mivel széles idomok vannak rajta, a kocsik között is alig férsz el,ellenben a robogókkal viszonylag olcsón,kényelmesen-mert ugye a speeden inkább hasalni kell-,és az autók közt gyorsan haladva,eljutsz vele bárhova.Én inkább egy Yamaha aerox,vagy Aprilia sr, vagy valami hasonlóba gondolkodnék.Nekem Malaguti f15-öm van, és megvoltam vele elégedve, míg tavaly szét nem kocoltam az elejét... Talán az idén még összerakom.

Tehát én robogót ajánlok.

néztem azokat is amiket mondasz nem rosszak de ez tetszik kinézetre a legjobban és mivel kb ennyire értek hozzá így úgy vennék motort mint a szőke nők autót :D . A robik egyáltalán nem tetszenek, meg mindíg a pizzafutárok jutnak eszembe róla akik meg idegesítő sivító hangú szarokkal közlekednek. Asszony már a gondolatától is kivan, hogy ilyenen gondolkodom egyébként. Azt mondja inkább járjak autóval és nem számít mennyit fogyaszt csak ne motorozzak. Nem ismer :D

Link to comment
Megosztás:

én azért megkérdezném Acsai Andrist is :D

Nem hiszem hogy tud adni műbizonylatot.

Hát én nem tudom, de ezt speed 50cm-vel, elég sokan kinevetik-van egy viszonylag szép nagy kasztni,és hozzá egy vékony hangú 2 ütemű-ráadásul,mivel széles idomok vannak rajta, a kocsik között is alig férsz el,ellenben a robogókkal viszonylag olcsón,kényelmesen-mert ugye a speeden inkább hasalni kell-,és az autók közt gyorsan haladva,eljutsz vele bárhova.Én inkább egy Yamaha aerox,vagy Aprilia sr, vagy valami hasonlóba gondolkodnék.Nekem Malaguti f15-öm van, és megvoltam vele elégedve, míg tavaly szét nem kocoltam az elejét... Talán az idén még összerakom.

Tehát én robogót ajánlok.

Maximálisan igazad van...kiegészíteném annyival,hogy szerintem egy nyár és oda a mocija....50ccm3 10LE nem bírja sokáig....

Link to comment
Megosztás:

Maximálisan igazad van...kiegészíteném annyival,hogy szerintem egy nyár és oda a mocija....50ccm3 10LE nem bírja sokáig....

háde a robik is annyik nem? Azok is bírják azért vagy nem? De szar így hogy tök segg vagyok az egészhez :D Jogsit meg nem akarok motorhoz, egyelőre ez is csak játék a gondolattal

Link to comment
Megosztás:

háde a robik is annyik nem? Azok is bírják azért vagy nem? De szar így hogy tök segg vagyok az egészhez :D Jogsit meg nem akarok motorhoz, egyelőre ez is csak játék a gondolattal

Egyik 50ccm3 gyári robogó sincs 10LE...ez biztos hogy fel van húzva,és szinte abban is biztos vagyok,hogy nem éri be 4L-el....Ráadásul kegyetlen rossz hangja van :D :D :P

Én 125ös crossmotort akartam venni,arra is azt mondta mindenki 1 szezon,mert nagyon ki vannak hegyezve....Sűrű olajcsere,és karbantartás

Link to comment
Megosztás:

Egyik 50ccm3 gyári robogó sincs 10LE...ez biztos hogy fel van húzva,és szinte abban is biztos vagyok,hogy nem éri be 4L-el....Ráadásul kegyetlen rossz hangja van :D :D :D

Én 125ös crossmotort akartam venni,arra is azt mondta mindenki 1 szezon,mert nagyon ki vannak hegyezve....Sűrű olajcsere,és karbantartás

há vazeg, ennyi nyűg van ezekkel a szarokkal? ááá nem akarok bringázni napi 30km-t tök unalmas kötelezőből menni időre ráadásul.

Link to comment
Megosztás:

há vazeg, ennyi nyűg van ezekkel a szarokkal? ááá nem akarok bringázni napi 30km-t tök unalmas kötelezőből menni időre ráadásul.

Robogót kell venni,erre lett kitalálva. :D :D Ha sikerül jót kifogni,akkor sokáig ki fog szolgálni :D 2.5-3L beéri...ennél olcsóbb megoldás nincs,kényelmes,kis helyen is elférsz.

Link to comment
Megosztás:

ez kinézetre nagyon csini, de ha ennek is a tipikus robogó vinnyogása van akkor megértem miért röhögték ki Viktort érte :D :D

Szerintem ezek a cuccok 125 alatt csak forgalmi akadályok, pláne amerre te jössz :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.