Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

valakik?

TUNING AUTÓ KERESTETIK!!!!!! :lol:

Kiállítókat keresek most szombatra!

Lesz egy kis tuning autó kiállítás, amit én szervezek Oroszlányban (Tatabányától 20 km) 2011.09.10. 12:00 - 18:00 között egy céges családi napon.

Szeretnélek megkérni, hogy ha rendelkezel fent említett kocsival, és ki is szeretnéd állítani, akkor írj légyszi!

...

És esetleg ha tudsz még olyan embert, aki el tudná hozni a vasat, szólj bátran!

Előre is köszönöm!

Krüpl Rudolf</h6>

Link to comment
Megosztás:

Pont ezért váltottam... :D :lol: :lol:

lehet, hogy más is megpróbálja, csak most csendben

de nem feledve azokat a helyeket és embereket, hogy hol kapott támogatást, szeretet mindig legyen az a legrégebbi, vagy újabb, stb.

mindig igyekeztem nem csak kérni, hanem adni is, lehet, hogy nem mindig jött össze, vagy nem mindig ugyanúgy, de szándék mindig bennem volt, bennem lesz :D

nektek is köszönök mindent : )

Link to comment
Megosztás:

persze hát kiket kell szopatni és minden bőrt lehúzni róluk? hát az autósokról. Kibekú.t jövedéki adó. Majd biztos nem emelkednek ezáltal az árak máshol is :lol:

Amióta és amikor tudok bringával járok, és azóta még jobban utálom a dízel autókat. Hiába új, ha lepadlózzák vagy ha már széjjel/tuningolva van akkor kis gázra is dől belőle a korom, meg lehet tőlük dögleni. Asszem még Szonik írta anno hogy Tokióból ki is vannak tiltva, nem bánnám ha még pár helyről ki lennének.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.