Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

végre ilyet is hallani nem csak az eladom, unom és egyéb negatív dolgok :blush:

Az az igazság , hogy nincs szívem eladni mert nagyon hozzám nőtt és még mindig nagyon szeretem! A másik meg az hogy a használati értéke és a a tax ár még csak köszönő viszonyba sincs egymással! A harmadik meg , hogy a kedvesem megmondta egyébként sem adhatom el :D Szóval Düdüske megmarad :D

Link to comment
Megosztás:

igen, jó ezt hallani.. ezeket már meg kell őrizni az utókornak :)

Motorikusan nincs vele bajom , olajat nem eszi erő is van benne még, bár én bevallom töredelmesen jól ellustítottam :D Max a hengerfejet sikoltatnám , meg a szelepek szelepfészkeket igazítattnám meg. A belsőtér siralmas főlega tetőkárpit , valahol kapott egy kis vizet és levált , visszaragaszgattam de nagyon ocsmányul néz ki. Üléseket kell cserélnem mert mind kettő elvan törve oldalt , a kárpit azon is megint kuka.... ezenkívül komplett karosszéria + alváz munka + festés. A futóművet tavaly tettem rendbe új toronycsapágyak, a rugók (bontottak voltak) , új kerékcsapágyak , új steinhof féktárcsákat kapott fékbetéteket , fékolaj fékcsővek cserélve , vezérlés kompletten , szűrők stb stb... Mondjuk egyszer jól megszivatott az AC relé , kilazult egy forrasztás mire rájöttem , már vettem egy AC-t is bontottan hogy szar,, de csak a relé volt :D Most rendeltem bele 2 ködlámpát előre németből bonottan hozzák jövőhónapban, kicseréltema hátsólámpákat , a tükröket (Antitól vannak),,, na ezeket kell megcsinálni és faxa is,,, 373000 km van a vasban és még mindig nagyon üzembiztos ezértsem akarom eladni , ismerem minden porcikáját :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok. Kelemen Zoltán vagyok 23 éves.Még biztos van aki nem ismer, sőt kevesebben akik ismernek. Idáig csak olvasgattam a topikot, lévén, hogy nekem is gsi-m van (Zsoltee jóvoltából), de ezentúl talán többször nézelődök ide. Várom a 23.-ai lacházát mert nem nagyon voltam még ekkora opeles talin, bár sok autót/autóst ismerek innen avagy a netről, de szeretnék veletek találkozni élőben is. Amint lemosom végre az autómat idő függvényében hétfőn vagy kedden, majd rakok fel róla képet. Már egyáltalán nem hasonlit az egykori Zsolti-gsi-re ;)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok. Kelemen Zoltán vagyok 23 éves.Még biztos van aki nem ismer, sőt kevesebben akik ismernek. Idáig csak olvasgattam a topikot, lévén, hogy nekem is gsi-m van (Zsoltee jóvoltából), de ezentúl talán többször nézelődök ide. Várom a 23.-ai lacházát mert nem nagyon voltam még ekkora opeles talin, bár sok autót/autóst ismerek innen avagy a netről, de szeretnék veletek találkozni élőben is. Amint lemosom végre az autómat idő függvényében hétfőn vagy kedden, majd rakok fel róla képet. Már egyáltalán nem hasonlit az egykori Zsolti-gsi-re ;)

Szia!

Most írhatnám, hogy akkor szóval Te vagy az a madár aki megvette Zsoltee GSI-jét, de hát ilyet nem írunk így elsőre... :D :D :D (vicc vóóót, majd megszokod :blush: )

Lacházára akkor érdemes jönnöd, ha versenyzel is... a Ring talin sokkal több autó várható idén mint a Lacházi mókára... vagy ha teheted, gyere mind a kettőre... :hiya:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.