Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

I. Hungarian Blitz Weekend


hemi

Recommended Posts

  • Hozzászólások 492
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

hasonlow volt mikor Haga és Turner párossal megismerkedtem és mikor Wolfival... csak Wolfinál az volt a gáz h nem volt annyira pijás mint a mi brigádunk amikor is cryin Tomiékkal témáztunk ;) :lol:

de a nyerő meglepit nyuszmusz vitte az 100 :(

Gergő!!

És szerinted ki lepődött meg jobban?Te vagy Mi?(Én örültem Neked!! :wink: )

Link to comment
Megosztás:

Greg!Azt azért észrevetted, hogy Opeltomi arrébb állt az Omiddal, hogy kipakoljon belőle, aztán pedig ugyanúgy visszaállt vele? ;) :lol: :lol:
Háááát ha a csütörtökire gondolsz (miután mi megérkeztünk), akkor egyrészt valakinek muszáj volt, mert én 30 km-rel arrébb voltam épp, másrészt pedig mielőtt észrevehettem volna, Melinda elárulta.

Ha ezen kívül volt még ilyen, akkor arról nem tudok. És nem is szeretnék. (Kiv ha a nagyfőnök engedélyével történt.)

De nem szoktam én csak úgy széthagyni a kulcsot....

Link to comment
Megosztás:

Háááát ha a csütörtökire gondolsz (miután mi megérkeztünk), akkor egyrészt valakinek muszáj volt, mert én 30 km-rel arrébb voltam épp, másrészt pedig mielőtt észrevehettem volna, Melinda elárulta.

Ha ezen kívül volt még ilyen, akkor arról nem tudok. És nem is szeretnék. (Kiv ha a nagyfőnök engedélyével történt.)

De nem szoktam én csak úgy széthagyni a kulcsot....

Bocsánatot kérek :sad5:

Többet nem fordul elő :oops: :oops:

Link to comment
Megosztás:

Ugyan mán. Hát télleg iesztő, hogy mindenki azt mondja, hogy ezt nem tudná vezetni. Meg egyszer egy cimbi a mercimet kipróbálta, és vigyázba állt bennem a xar, mert a bal oldalon nullás hézaggal suhant el egy betonoszlop.

:wink:

Na ne offójunk.

Link to comment
Megosztás:

sziasztok!

szeretnék gratuálni a rendezőknek, h ilyen jól összehozták a talit. nagyon jól éreztem magam, a vasárnap hajnal kivételével (amikor is az eltűnt, kissé részeg és Balcsitól vizes uracskámat kerestük másfél órán keresztül :crazy: :crazy: :laughing6:).

örülök, h megismerhettem néhány embert közületek, mindenki nagyon kedves volt! ;)

Link to comment
Megosztás:

Sajna csak szombat délutántól éjfélig tudtam ott lenni, de akkor szuperul éreztem magam. Végignéztem Uhuhu taliképeit, nagyon jók lettek, isszonyat sajnálom, hogy lemaradtam a szántódi gumifüst+szlalomról és a siófoki vonulásról.

Az autók nagyon szépek voltak, sajna ilyen tekintetben nem tudtam emelni a tali fényét :oops:

Különösen tetszett a két tuninggyőztes Astra igényessége, az OT rendszámú piros Opel, és ami nekem a legérdekesebb volt, az a lopakodó style Calibra! De még soksok nagyon tetszett, dehát csak nem sorolom fel.

Jól elvoltam a Kadettosokkal, érdekes, hogy pár Opelklubos nem ismert fel, holott már kétszer is találkoztunk. De megmondtam ki vagyok :twisted:

Ganxta picit túlságosan előadta magát, de a számaikat nagyon élveztem. A leszbi-strip mély nyomokat hagyott, naggyon ott volt!!!

Azt sem értem, hogy ennyi pízből, ezt hogy hozták ki a rendezők!? Gratulálok nektek, asszem csak dícséretet érdemeltek!!!

Jövőre ugyanitt!!! (Meg addig néhány másik Opelklub talin!!! :wink: )

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Csak hozzá szerettem volna szólni a fórumhoz:)))

Nagyon tetszik és ha lesz időm sűrün látogatni is fogom!

A találkozóról pedig szintén csak annyit, hogy eddigi klubbtagságom óta, perszsze beleértve a MAnta klubtagságomat is, EZ VOLT A LEG LEG LEG KIRÁLYABB TALÁLKOZÓ!!!!!

Sziasztok!;)))

Link to comment
Megosztás:

na én is hazaértem még vasárnap este hétre.

(Bótba sokat kellett várni a kasszánál, hűtőtisztítót vettem meg desztvizet)

nekem a szombatot beárnyékolta valami kegyetlen másnaposság, úgyhogy néztem is bután, mikor ismerősök rámköszöntek.

A RE-G zenekar szerintem jöhetne máskor is, észbontóan jók a csajok!!!

Odaúton valami mol kútnál sikerült tankolnom 273,9ért, örömömben egyből le is padlóztam 3ban az olcsóbenzinből jóval a II. torok nyitásán túlig (valódi hátbarúgás), (asszem így lettem 100as), hát ez az amit itt az Alföldön nem tudtam kipróbálni, mert nincs rá ok a rengeteg 60as tábla és xar utak miatt.

Nagyon szégyellem, hogy pont az én autómból lépett ki a víz, legközelebb termosztát nélkül megyek felvonulásra.

(10 km után már csont száraz volt a motor/hűtő minden felülete, útközben egyszer sem volt nyomás alatt, hazaéréskor is olaj/víz tiszta és nem fogyott, új vízpumpát megrendeltem)

Nagyon jól sikerült tali volt, higgadt nyugodt szervezés, fegyelmezett résztvevők. Mind a kétszáz autó a felvonuláson! amelyik kereszteződésbe a motorosrendőr nem érkezett meg ott az autósor teljesen szabályosan meg is állt, ahogy kell: a kresz szerint minden. A motorosrendőrök nagyon lelkiismeretesen vezettek minket!

(most ír a RetroMobil a Budapest Grand Prix elnyújtott jelenlétéről a városban, rendőri felvigyázás nélkül, szerintem érdekes gondolat)

A Vadvirág Kemping tökéletes választás! Tiszta, ápolt, árnyékos, a fű a gyep folthiánymentes, szemetesek pár lépés távolságra. pont jó!

Szomorú, hogy a veterán talin a Sió parkolója tele volt majdnemúj autókkal és az út mentén kellett parkolni, szerintem ez nem volt szép.

(A parkolást jó lenne megoldani, mert még balasetveszélyes is lehet.)

A B Kadett CarAVan padlólemeze alulról viszont valami nagyon szép volt, azok a vékony virsli kipuffcsövek!! az eredeti 2. dob!! a gyári Philips rádió!

csomagtértálca bőrrel vont 5milis kartonpapírból, az elrontott küszöb. És ilyenkor jut az ember eszébe, hogy dukkóelőkészítés: nem fogom másra bízni!!

Köszönöm a Speedster tulajnak, hogy elhozta az autóját és megengedte, hogy beüljek! (természetesen slusszkulcs nélkül)

Nagyon érdekes volt még beszélgetni a Youngtimer (piros Kadett City tulaj, akinek a családja 4 C Kadett-et tart fenn vagy a Monza példája, amelyen megcsodálhattam: a svájciak hogyan vigyáznak egy sportautóra) és Oldtimer tulajdonosokkal tapasztalatokról, vágyakról és véleményekről, különösen érdekes élmény volt birtokolni azt az 5 % figyelmet, ami az Autó tisztogatása közben jutott a kíváncsi érdeklődőnek. ;)

Ja és próbáltam ám tartani a tempót Dark Rekijével, el nem hittem volna, ha nem magamn követem, mennyire rugalmas az az autó.

Jut eszembe: megnézhettem egy 1,2 B Asconát, összességében: fura. (sajnos nagyon kockás a motorhangja, hallottunk már milliószor szebbet is)

Az a pici motor még a Kadett motorterében is elveszik. Valami olyan érzésem volt, mikor az új A Vectrát hozta a rokon és megláttam valahol ott nagyon mélyen a motortérben az 1,4 motort, hát elférne még mellette kettő. Fura, de talán éppen ezért a tértúltengésért lesz egyszer talán 1,0ás Kadett-em.

Sajnos a szomszédos Vöröskakas étterem se volt felkészülve a vendégfogadásra. (várni kellett a kávéra meg még a számlára is)

A konvolyban autózás találkozóra vagy találkozóról felejthetetlen élmény!!!

(persze (szokás szerint ) én rögtön el is vesztem a csapattól hazafeléúton (szerintem ez elég szép teljesítmény) és csak Siófokon csatiztunk újra)

Köszönöm, hogy résztvehettem!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.