Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Teljesítmény Tuning


Amusing

Recommended Posts

Nem vákuum szívja fel azokat a tolattyúkat? Ami meg ugye van a motorban.

18362924.jpg

Így néz ki kb a tolattyú működése, precíziós Paint verzióban.

A kék egy rugó, ami tolja fel a tolattyút, ami a piros. A zöld egy membrán, a barna pedig az a furat amin közlekedik a levegő.

Ha a barna furatba belefújok, akkor a tolattyú, a membránnak köszönhetően, lefelé elmozdul és kinyitva a levegőjáratot.

Ha viszont vákuum van benne, akkor nem történik semmi, ugye a vákuum felfelé szívná a membránt, de azt már megtette a rugó. Ha a barna furat a membrán alatt lenne, akkor működne vákuummal, de így nem.

Szerk.: Bár lehet hogy van az a vákuum ami megtudja ezt oldani, de egyelőre akkor sem tudnám hova kötni a csövét, ugyanis airbox még nem lesz egy darabig, sőt lehet egyáltalán nem, csak egy szűrő lesz a helyén, ez majd még kiderül.

Link to comment
Megosztás:

Erre vártál olyan sokat? :)

Mi pénteken programoztunk utcán szélessávú lambdaszondával. Majd hamarosan visszük padra, és ott jön a finomhangolás.

Hosszú történet. 4emberrel beszéltem le, azt mondták megcsinálják és a 4. állt csak neki kész is lett 1nap alatt. Munkát csomóan elvállalnak, dolgozni meg senki nem akar. <_<

Link to comment
Megosztás:

Hosszú történet. 4emberrel beszéltem le, azt mondták megcsinálják és a 4. állt csak neki kész is lett 1nap alatt. Munkát csomóan elvállalnak, dolgozni meg senki nem akar. <_<

Ezt ismerem...van olyan susztergályos mifelénk is, aki inkább elmagyarázza, hogy miért nem lehet megcsinálni, míg egy másik szinte ránéz és kész is van... :o

De kíváncsi leszek mi sül ki a feszített gépből! :)

Link to comment
Megosztás:

Nem értem egyébként ezeket az embereket. Azért nem csinálják mert nincs hozzá kedvük és nem kell a pénz, vagy kéne a pénz, de ennyire nem... De akkor viszont miért mondja azt hogy megcsinálja? Nem vágom komolyan mondom...

A pénz az kellene, de nem szeret dolgozni... sztem ennyi a titok...

Link to comment
Megosztás:

Ezt ma legóztam össze, még nincs teljesen kész, a képen látszik hogy a tengely végek még nem érnek össze, az utsóból hiányzik is a tengely, az most éppen esztergásnál van, még a TPS szenzor kell rákötni és megcsinálni a vákuum csövezését az üzemanyagnyomás szabályzóhoz, meg a MAP szenzorhoz. Ezeknek még nem tudok nekiállni, úgyhogy holnap jön a motor hátulján lévő kartergáz visszavezető cső lerövidítése, meg egy kicsit szórakozok a csövekkel, mert nem egészen olyan szögben sikerült elvágni ahogy nekem kellett. Kis reszelgetni valóm van rajta.

Link to comment
Megosztás:

Ha nem lassult volna be az alkatrészellátás, már szét is tapostam volna... Jó lenne ha végre készen lenne a következő adag cucc, mert szerintem még úgyis találok valamit ami nem jó, nem stimmel, stb.

Tölcsérekre ( tüte ) adjatok ötletet... Kivel, mikor, hogyan, honnan stb :goofy:

Link to comment
Megosztás:

Anti, tudom hogy számit, majd Invictus segít a hossz kiszámolásában, viszont amíg nem tudok honnan szerezni...

köszi redi, kezd el folyamatosan gyártani, szólok majd ha kell, a többit pedig értékesítjük a neten. :D

Ha nem nagy melegeket kap, akkor meglehet próbálni párszáz forintos hangfal reflex csövekkel próbálgatni... :)

Link to comment
Megosztás:

Anti, tudom hogy számit, majd Invictus segít a hossz kiszámolásában, viszont amíg nem tudok honnan szerezni...

köszi redi, kezd el folyamatosan gyártani, szólok majd ha kell, a többit pedig értékesítjük a neten. :D

Gugli első találat a tüte gyártásra, bár nem élő a link, de csak pár hónapos a hirdetés. Ha még nem próbáltad, akkor érdemes lehet rákérdezni.

TÜTE gyártás saváló anyagbol!

Borsod-Abaúj-Zemplén megye / Miskolc

Tüte gyártás saváló anyagbol 40-es 50-es és 55-ös karbira. Kupolt cső nagyobb szivóhatás miatt hossza 8cm,felfogató lemezkékel,polirozva minden!! Legyártás 1héten belűl!postázás mindenhova!

Ár:15.000 / 4db

Elérhetőség:06 30 610 01 55

Megye:Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Város:Miskolc

E-mail:gamakatsu@citromail.hu

Ha nem jön be, akkor én ladás körökben kérdezősködnék. Pl: http://www.zsiguli.h...ion=cikk&id=389

Méreteknél nekem arra vannak homályos emlékeim, hogy az az igazi, ha 5-7 fokos szögben szűkül.

Nagyon kíváncsi vagyok már. :)

Link to comment
Megosztás:

pszilaj: Erre gondoltam Én is, de annak az esélye hogy találok 38mm belső átmérőjű reflexcsövet, elég csekély, mivel nekem ugye akkora kell, ha már van egy kis perem, ugrás, egyenetlenség a szívócsőben, akkor a tölcsér már semmit nem ér...

Tom: Azokat a tütéket szerintem láttam racingbazáron, az a baj hogy ezek fix méretűek és nem pont erre valók

Tápi: Na ez a hirdetés érdekes lehet, holnap szerintem felhívom a srácot és meg is kérdezem :)

Mc-elek: 38as belső átmérőjű csőből kellene, a tölcsér átmérőjét pedig nem tudom hogy szokták számolni, vagy mihez viszonyítják, de ha tényleg tudnál nekem csinálni és van alapanyag, akkor utánaolvasok és megírom priviben. :)

Link to comment
Megosztás:

Mc-elek: 38as belső átmérőjű csőből kellene, a tölcsér átmérőjét pedig nem tudom hogy szokták számolni, vagy mihez viszonyítják, de ha tényleg tudnál nekem csinálni és van alapanyag, akkor utánaolvasok és megírom priviben. :)

39.2 belső méretű van (42.4*1.6)

meg kell próbálni..

csinálok valami minta félét és rakok képet róla :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.