Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Találkozó


ENDYKA

Recommended Posts

  • Hozzászólások 208
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Tök jó kis tali lehetett srácok! Mostanában sűrűsödnek a dolgok nálunk, de azért igyekszem majd egyszer-kétszer eljutni én is .....

Bizony, hogy jó volt: pláne felfelé a Visegrádi fellegvárba..csapattunk 1 szépet..azért a kaja se volt kutyába való! :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Az én képeim elérhetők itt:

http://picasaweb.google.com/telo.opel/Dorog20070210

Van egy pár egész vicces kép is... :unsure: Ajánlom figyelmetekbe a slideshow funkciót.

Hey!

Klasszak a képek, Telo koma!

Jóóó volt a buli, srácok! Mééég ilyet! Sokat! Jön a jó idő - az óra nem áll meg -, előbb-utóbb meleg lesz, sőt tavasz-nyár... :huh:

Szal, köszi mindenkinek, aki eljött, remélem, leszünk még többen! Külön örülök Sanyikának, aki érkezett Turbo Coupejával, gulyáslevest fogyasztott, megosztotta velünk történeteit, majd autózott velünk együtt 1 jót!

Volt még visegrádi panoráma, pici beülős-beszélgetős Tahitótfalun, majd este-éjjel szórakoztató brigádértekezlet a "törzs"-ÖMV-kúton. Az volt csak a vicces... :lol: :lol:

Ya, meg a 200 a Turboval! Maradandó élmény! 300Nm...

Peace!

Link to comment
Megosztás:

Bebinek lesznek még jó kis képei (4 Astra egymás után az úton...), nemsokára belinkeli őket ide... :huh: Mi még elég sokáig maradtunk, hazafele beugrottunk Leányfalun egy étterembe, palacsintáztunk, utána meg Rastalosékkal együtt eldzsanáztunk egy Fehérvéri úti OMV-hez, ahol jót dumcsiztunk, meg jól elszórakoztattuk egymást Sanyiék és Rastalosék ottani "bandájával" egészen hajnalig... :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Gratula

Köszi! :huh:

OFF Azóta javítottam néhány mondaton, ami nyelvtanilag nem egészen volt a toppon, de lehetnek még benne furcsaságok. Bevallom, egy kicsit septiben összedobott verzió volt, ugyanis az első, hosszan szerkesztgetett verziót sikerült teljes egészében elvesztenem, mivel kidobott az admin felület. Nem kicsit voltam ideges... :unsure: Na mindegy ez már nem is ide tartozik... ON

Link to comment
Megosztás:

Halihó Mindenki!

Nagyon örülök, hogy ilyen jól sikerült a tali és mindenki ilyen jól érezte magát (én is)! Jó kis nap volt! Az esti ÖMV-kúti szórakozásról nem is beszélve... Örülök, hogy Endykát is megismerhettem! Remélem hamarosan ismétlünk!

És íme avárt képek:

Tali képei

A képek átköltöztek az alábbi címre: Dorog

Link to comment
Megosztás:

  • 3 months later...
Nem is lenne rossz egy G Astra tali.

Azt hiszem tanulhatnánk egymástól ezt meg azt, pl.: ki milyen gyakran cserél ilyen-olyan szüröt, egyes cuccokat honnét lehet beszerválni, ki mennyire van megelégedve a sajáttal...

Már vagy 5 éve minden Lurdy tali erről szól!

Ha gondolod gyere, látogass ki... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Mikorra kell leérni?(közgyűlés miatt érdeklődöm...)

A közgyűlést béna voltam és előbb kezdtem hirdetni, mint ahogy fixálódott volna az időpont. A közgyűlés egy héttel később 21.-én lesz, ahogy arról ma már elvileg hivatalosan emailben is értesítést kaptatok. Ez viszont nem jelenti azt, hogy attól még ne lehetnénk ott most csütörtökön is...

Elnézést a kapkodásomért. Tehát közgyűlés 21-én, következő csütörtökön, szintén Lurdy, este 6-tól gyülekezővel.

Link to comment
Megosztás:

A közgyűlést béna voltam és előbb kezdtem hirdetni, mint ahogy fixálódott volna az időpont. A közgyűlés egy héttel később 21.-én lesz, ahogy arról ma már elvileg hivatalosan emailben is értesítést kaptatok. Ez viszont nem jelenti azt, hogy attól még ne lehetnénk ott most csütörtökön is...

Elnézést a kapkodásomért. Tehát közgyűlés 21-én, következő csütörtökön, szintén Lurdy, este 6-tól gyülekezővel.

Elektronyos gitár?Beiszunk?Oszt össze vissza beszélünk? Ejnyemá! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

A közgyűlést béna voltam és előbb kezdtem hirdetni, mint ahogy fixálódott volna az időpont. A közgyűlés egy héttel később 21.-én lesz, ahogy arról ma már elvileg hivatalosan emailben is értesítést kaptatok. Ez viszont nem jelenti azt, hogy attól még ne lehetnénk ott most csütörtökön is...

Elnézést a kapkodásomért. Tehát közgyűlés 21-én, következő csütörtökön, szintén Lurdy, este 6-tól gyülekezővel.

Akkor már nyaralni fogok.....

Link to comment
Megosztás:

Akkor már nyaralni fogok.....

De most jössz csütörtökön, ugye? Mert most is megbeszélhetjük a dolgokat, és legfeljebb majd meghatalmazol engem, hogy képviseljem a véleményedet... :rolleyes: Így talán jó is, hogy talizunk most, mert úgy tűnik néhány embernek a 21-e már szabi időszakra esik...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.