Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Találkozó


ENDYKA

Recommended Posts

Én akkor úgy terveztem, hogy 21-én kimegyek a Lurdyhoz (persze Marcival, mert ő már kötelező tartozék :rolleyes: )

Kint leszünk szerintem már 6-ra. Ha esetleg nem lesz a közgyűlés határozatképes, megpróbálom megvárni a második menetet, de ha mennem kell, majd írunk akkor meghatalmazást ;)

Sajna ma nem fog menni - két pici gyerekkel nagyon nehéz megszervezni, hogy ki is menjek, meg feszültség se legyen... <_<

(pont így esténként tudok segíteni Anikónak... )

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 208
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Sajna ma nem fog menni - két pici gyerekkel nagyon nehéz megszervezni, hogy ki is menjek, meg feszültség se legyen... :rolleyes:

(pont így esténként tudok segíteni Anikónak... )

Ez milyen ismerős:) Nekem még csak 1 gyermek, de már majdnem hasonló elfoglaltság.

Link to comment
Megosztás:

Többieknek is mondanám, akik esetleg nem tudnak jönni csütörtökön Lurdyhoz, hogy meghatalmazhattok a közgyűlésre engem is. Ha gondoljátok megbeszélhetünk vmit, és átveszem vhol a meghatalmazásokat...

Hívjatok és megbeszéljük: 70/223-9010

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Sziasztok!

Bárki mehet csütörtökönként?SZivesen lenéznék én is <_<

Persze, sőt!!! A Lurdy nem egy zártkörű gittegylet - szívesen látunk minden új arcot! Alapfeltétel: az Opel :rolleyes:

(de protekciósoknak még az se, elég ha szeretik a márkát) :D ;)

Link to comment
Megosztás:

Az én részemről sztornó a hétvégi tali: mivel nem volt jelentkező, szerveztem más progit magunknak. Majd legközelebb!

:) Sajna nekem a jövő hét nem igazán jó, illetve az augusztus is kicsit sűrű, ezért javasoltam a most hétvégét. Ha jól tudom Boldinak jó lenne, illetve talán még Rastalosnak a mostani hétvége. Igaz ami igaz, hogy ez még így sem túl sok...

Link to comment
Megosztás:

:) Sajna nekem a jövő hét nem igazán jó, illetve az augusztus is kicsit sűrű, ezért javasoltam a most hétvégét. Ha jól tudom Boldinak jó lenne, illetve talán még Rastalosnak a mostani hétvége. Igaz ami igaz, hogy ez még így sem túl sok...

Lehet, hogy a most hétvége nekem se lenne jó...

Link to comment
Megosztás:

Augusztus 18-19-as hétvége? Nekem úgy tűnik jó, bár ennek még utána kell néznem jobban...

Sziasztok!

Füge-új vagyok még itt, és nem is tudtam hozzátok beregisztrálni, ha van egyáltalán ilyen :-)

21én szombaton pont ráérek, ha mégis lesz valami abból hekkezésből a rómain vagy Albertisán.

Vagy esetleg csütörtökön a Lurdy-nál.

G.

(G-pont, Astra G.... kinek mi jön be) :-)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Füge-új vagyok még itt, és nem is tudtam hozzátok beregisztrálni, ha van egyáltalán ilyen :-)

21én szombaton pont ráérek, ha mégis lesz valami abból hekkezésből a rómain vagy Albertisán.

Vagy esetleg csütörtökön a Lurdy-nál.

G.

(G-pont, Astra G.... kinek mi jön be) :-)

Szerintem ez a 21-e hekk elég bizonytalan. Ellenben a Lurdy adott - minden csütörtökön. Tipp - a G Astrás társaság "későnjövős", múlt héten is csak 9-kor jött Boldizsár meg Telo is, én meg pont akkor mentem.... De sok nem klubtag G Astra is kint volt, meg sok kupés/kabriós... :)

Link to comment
Megosztás:

Leon Silver: A 21-es mostani hétvége már gyakorlatilag kilőve, de valóban: Lurdyn megtalálhatsz néhányunkat mindenképp csütörtökönként. Jövő héten (26) mondjuk én valószínűleg nem leszek kint Lurdyn, de nagy általánosságban mindig vannak kinn G Astrások tőlünk. És ahogy Hic is mondta: ha a kupés, OPC-s, tuning G Astrás társaságot nézzük, közülük gyakorlatilag tuti van kint vki mindig... :)

Link to comment
Megosztás:

  • 6 months later...

Beírom ide is, úgy látom elvész a G Astra fórumban a sok technikai dolog között:

A február végi, március eleji autós kiruccanással kapcsolatban felmerült ötletek:

- Tahitótfalu és környéke (nincs túl messze, Boldinak főleg, de esetleg mehetnénk vhova utána is még), Szentendrei sziget: Pócsmegyer, Szigetmonostor, Horány... Boldi: tudsz itt vmi jó helyet?

- Kecskemét (itt nem tudom, pontosan hova, de a kecsóiakkal tudnánk talizni)

- Szúnyogszigeti halászcsárda (szép hely a Velencei tó északi partján, csak az a baj, hogy márciusban nyit...)

- Albertirsa (Endyka?)

- Dorog, Esztergom, ahol múltkor voltunk...

- Vác, Verőce, Királyrét vagy Szécsény, Alsótold (Bableves csárda Rastalos ajánlásával) irány esetleg... Ezek kicsit messzebb vannak, de ezek persze csak ötletek.

Vélemény(ek)?

Link to comment
Megosztás:

  • 5 months later...
  • 4 weeks later...
  • 4 months later...
Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.