Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Felni, gumi - kicsit, vagy nagyot?


mélykék76

Recommended Posts

  • Hozzászólások 714
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

4db mester, az amelik a renault scenicre hasonlit 5 küll meg befelé hajlik, misi gumival 1 éves 80-90 közt ft ban

Jóllllll van naaaaaaaaaaaaaa, vicc vót, ha gyenge is :)

Ha ilyet akarnék akkor én mondjuk 50-nél többet nem adnék érte, ha 195/50/15-ös gumik lennének rajta.

Alkudj, nincs szezon :wink:

Link to comment
Megosztás:

szerintem is max 50-60, esetleg 70, ha hibátlan

80-90-ért már 16-17-est kapsz, igaz öregebbet, de a használt felninek nincs ára, fpleg a kicsiknek!

Köszi , én is így gondolnám, de horror árak vannak vagy csak nem jó helyen keresgélek :?: ha véletlenül valaki tudna elfogadható áron valami szép garnitúrát azt megköszönném valahogy.

Link to comment
Megosztás:

Lassan elérkezik az idő és felraknám az alufelnit a nyárigumival.

Nem szeretném hogy ellopják ,ezért KERÉKŐRT akarok venni.

Aki tud valamilyen használható infót hogy melyik márka jó melyik nem az írja be pls.

Esetleg a bekla1@freemail.hu -ra is lehet.

Esetleg azt is hogy hol kaphatok és mennyiért?

Köszi

Link to comment
Megosztás:

15-ös felnit akartam venni 195/50-es gumikkal, de azt mondták, hogy mivel nincs szervó a kocsimban, marha nehezen tudnám csak tekerni a kormányt. Így kénytelen voltam kisebbel beérni... :)

az biztos is. spanomnak is corsája van 1.4 és 185s gumákkal is igen rá tudok néha csodálkozni,h mijjen is amikor nincs szervó....

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.