Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

AUTÓHIFI


ViSoR

Recommended Posts

  • Hozzászólások 5,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

- Szerintem Pista erősítője eladó lesz, tehát ha tetszik valakinek, hajrá - lehet meghallgatni! Emphaser EA480, Nagyon jó erősítő, szerintem igazából elég is (bőven), és az MTX szubbal nagyon jó párosítás, de Pista szíve már a Coupe féle dupla láda felé húz.....

most vegyek én is tucc-tuccot a verdába...Coupéjék azt mondják, hogy nem rossz a gyári alap ami a Cuprában van...legalább is a közép...csippcsiripp kéne hozzá, meg erőlködő ládával...

mondjuk én nem is hallgatom soha hangosan a hájfájszisztemet a verdában...zavar vezetés közben...meg nem hallom a lefújót sem... :D

Link to comment
Megosztás:

Arra még nem volt energiám :D A beépítésre kell egy igazán jó ötlet,és akkor neki is esek...de eddig egyse volt olyan ami igazán praktikus is volt meg szép is...vagyis egyet találtam,de az nagyon komoly munkát igényel :D

http://www.humma.hu/images/photoalbum/album_7/0921.jpg

http://www.humma.hu/images/photoalbum/album_7/0918.jpg

http://www.humma.hu/images/photoalbum/album_7/0916.jpg

http://www.humma.hu/images/photoalbum/album_14/img_1097.jpg

Ez így nagyon komoly ;)

Valami hasonlón gondolkodom én is, de az enyém nem lesz ilyen hajtogatható dolog... Egyrészt a GSi csomijában nincs ekkora hely hogy így lehessen hajtogatni mindenfelé a dolgokat... Szal nekem egy sima tálca lesz ami közé mennek majd az erősítők meg a kábelek, lesz nekik szellőzés kialakítva, hogy ne főljenek be és talán valahogy megoldom hogy hozzá lehessen férni a pótkerékhez, de az lehetséges hogy nem is lesz a kocsiban... :P

Link to comment
Megosztás:

Igazad lehet... :P

De most vagy elviszik a héten az astrát és akkor le a gond róla mert akkor rakom a következő autóba a hifit és akkor nincs mit elkapkodni, vagy ha nem viszik el akkor meg ebbe kerül be de mivel a héten Patyinál van így nem is tudok hozzányúlni ...

Ugyanúgy kapkodsz a hifivel, mint az autóvásárlással :D ;)
Link to comment
Megosztás:

most vegyek én is tucc-tuccot a verdába...Coupéjék azt mondják, hogy nem rossz a gyári alap ami a Cuprában van...legalább is a közép...csippcsiripp kéne hozzá, meg erőlködő ládával...

mondjuk én nem is hallgatom soha hangosan a hájfájszisztemet a verdában...zavar vezetés közben...meg nem hallom a lefújót sem... :P

Nem akartam mondani, de szerintem elkelne bele.... :D

Nem kell egyáltalán hangosan hallgatni. Pont az a jó, hogy halkan is sokkal de sokkal szebben szól!

A dinamika akkor is érződik, ha nincs nagy hangerő. És nem kell felnyomogatni a LOUDNESS-t, a BASS meg a TREBLE szabályzót ahhoz, hogy egy kicsit jobb hangja legyen... :D ;)

Link to comment
Megosztás:

Nem akartam mondani, de szerintem elkelne bele.... ;)

Nem kell egyáltalán hangosan hallgatni. Pont az a jó, hogy halkan is sokkal de sokkal szebben szól!

A dinamika akkor is érződik, ha nincs nagy hangerő. És nem kell felnyomogatni a LOUDNESS-t, a BASS meg a TREBLE szabályzót ahhoz, hogy egy kicsit jobb hangja legyen... :D :P

Meg a basszust amúgy sem hallani kell, hanem érezni. :D :D

Link to comment
Megosztás:

Jövőre évközepén nekem is audio projekt, psze nem ennyire komolyan de azért halgatható minőségre törekszünk! :D

Pista rendszere a hallgatható minőségnél azért nagyságrendekkel jobb, és fejegységgel, mindennel eggyütt volt 100k.

A jó zene nem feltétlen anyagi csőd. Csak vannak fokozatok.

Link to comment
Megosztás:

Pista rendszere a hallgatható minőségnél azért nagyságrendekkel jobb, és fejegységgel, mindennel eggyütt volt 100k.

A jó zene nem feltétlen anyagi csőd. Csak vannak fokozatok.

Pistának milyen első szettje van? az sehogyse fér el, csak ha vágsz az ajtóból?

Link to comment
Megosztás:

Pista rendszere a hallgatható minőségnél azért nagyságrendekkel jobb, és fejegységgel, mindennel eggyütt volt 100k.

A jó zene nem feltétlen anyagi csőd. Csak vannak fokozatok.

Fejegységem van , Igazából nemrossz ahogy most szól.... most is van minden és lehet nem is kellene nekem mélyláda sokat elvesz,,, a csomitérből hanem valami olyasmire gondoltam hogy kalaptartót megerősítem... valami jóminőségű oválokat bele illetve a gyári rendszert lescserélni és ujravaezetékelni!

Link to comment
Megosztás:

Fejegységem van , Igazából nemrossz ahogy most szól.... most is van minden és lehet nem is kellene nekem mélyláda sokat elvesz,,, a csomitérből hanem valami olyasmire gondoltam hogy kalaptartót megerősítem... valami jóminőségű oválokat bele illetve a gyári rendszert lescserélni és ujravaezetékelni!

ezzel sajnos nem sokat érsz el.....kell minimum 1 normális erősítő és akkor meg lehetne küldeni az elejét is róla (kell egy 16os szett előre) hátra meg egy normális láda...és király lesz;)

Link to comment
Megosztás:

ezzel sajnos nem sokat érsz el.....kell minimum 1 normális erősítő és akkor meg lehetne küldeni az elejét is róla (kell egy 16os szett előre) hátra meg egy normális láda...és király lesz;)

Jah erölkőd az lessz csak mélyládát nemnagyon akarok! :D

Link to comment
Megosztás:

Jah erölkőd az lessz csak mélyládát nemnagyon akarok! :D

Öreg hiba. :D ;)

Akkor építs az oldalfalba egy kis ládát, méretre - olyan mintha nem is lenne, mégis van :P Ld. Mackósajt. Vagy mint RTomié, az már olyan kicsi, hogy szinte nincs is. :D

Link to comment
Megosztás:

most vegyek én is tucc-tuccot a verdába...Coupéjék azt mondják, hogy nem rossz a gyári alap ami a Cuprában van...legalább is a közép...csippcsiripp kéne hozzá, meg erőlködő ládával...

mondjuk én nem is hallgatom soha hangosan a hájfájszisztemet a verdában...zavar vezetés közben...meg nem hallom a lefújót sem... :D

nem tuc tuc kell bele hanem valami ami rendesen szol ... az hogy én kicseréltem a fejegységet már sokat segitett ..

ezutan a hangszorok lettek volna cserélve mert pocsék szarok .... és talan ez elött került volna be a mély de.. hát... nem volt már mibe ...

szolni szol olyan atlagos ujjabb autos nem szol rosszul gyari zene ...

de hat nem az igazi .... a lefujot meg hallgassa az aki tud is rá szorakozni egy szorakozohelyen neadjisten táncolni ..

De anti remélem legközelebb kérsz a szorakozohelyen egy Blow-off trance or House megamixet ;)

Link to comment
Megosztás:

...

szolni szol olyan atlagos ujjabb autos nem szol rosszul gyari zene ...

...

Jaja... addig tök jó, amíg áll az autó és nem jár a motor. Aztán, ahogy jönnek a zajok, úgy kezdenek eltünedezni belőle a hangok....

Nagy csalódás volt az Audi BOSE rendszere, meg a Vovo prémiumkategóriás (XC70, subwooferrel) rendszere is. Erőtlen mindkettő, pedig ha csend van, nagyon szépen szólnak. Na de mikor van egy autóban csend?! (ja, jó, talán Lexusban)

Link to comment
Megosztás:

Ilyesmiben gondolkodsz te ishhhh ? ;)

nemén... nekem még előtte van mire költenem a kocsin.. az is éppen elég.... nekem csak egy első szett kéne (olcsó) meg kábel.. a többi van.. jó olyan amilyen..

de nem is az a cél h itt versenyezzek a profikkal... szal talán majd 1x.... :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.