Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

AUTÓHIFI


ViSoR

Recommended Posts

  • Hozzászólások 5,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Most éppen mit variálsz amúgy ? :rolleyes:

semmit, van egy ilyen sony fejem ami kölcsön volt adva csak az okos ember úgy vette ki a kocsiból a fejet eladás elött h benthagyta a kocsiban a csatit...

közben találtam univerzálisat ezer ft körül is...gondolom van a media markt és tsaiban is...azt hittem valami speckóbb cucc :)

Link to comment
Megosztás:

semmit, van egy ilyen sony fejem ami kölcsön volt adva csak az okos ember úgy vette ki a kocsiból a fejet eladás elött h benthagyta a kocsiban a csatit...

közben találtam univerzálisat ezer ft körül is...gondolom van a media markt és tsaiban is...azt hittem valami speckóbb cucc :rolleyes:

Tehát kölcsönadtál 1 fejegységet.

Ő nem fifyelt a kiszerelére és utánna te keresel csatit, ami nincs meg ?

Miért nem ő ?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Tud valaki felvilágosítást adni erről a tipusú erősítőről? DLS CA-12

Gugliban már utánanéztem, olvasgattam róla, letöltöttem pdf file-t, stb... Elsősorban gyakorlati tapasztalat érdekelne, hallotta már valaki szólni?

(Kicsit későn kérdezem, mert vettem is egy ilyet. Hirtelen alkalom volt, azért nem előtte nyomoztam.) :rolleyes:

Köszönöm előre is.

Üdv: Roli

Link to comment
Megosztás:

akadt egy kérdés van e olyan stabil táp ami ki tudja szolgalni a mac attack 4075 et mert akkor a régi dld kap egy ládikot és hozza szurom a pio erösitömhöz .1 nek egy aktiv ládát ... és akkor már nem csak 5.0 lessz itthon :rolleyes:

szal egy normalis 12v os táp kéne .....

szerk:

Pl egy ilyen

5e párszáz ft ....

csak ezeknél az amper kevés vagy itt mind1 ??

mdr-20-12.jpg

Link to comment
Megosztás:

Hali.

Egész szépen szol a gyári hangszoró is 9884R-el, a gyári fejjel nem szolt ilyen szépen, és nem is lehetett ennyire terhelni mert egyböl torzitott.

Gondolom akkor a gyári fej nem tudta meghajtani ezeket a hangszorókat.

Coupe:

Megvan a cd-d :rolleyes:

István mesélt arról, hogy merre kellene tovább haladnod ? :)

Link to comment
Megosztás:

Meg is van az új fejegységed ? :rolleyes:

Meg van,most raktam be...nem volt egyszerű,mert egy processzort is el kellett dugni mögötte.....Sajnos magyar nyelvű használatit,még nem kaptam meg....Majd kedden,mert ehhez mindenféleképpen kell.....Elég sok mindent lehet rajta állítani :)

Eddigi tapasztalat:Talán teltebbek a közép hangok,nem annyira éles a magas,de úgye ez akkor lesz az igazi,ha megcsinálom az aktív rendszert...... :)

Link to comment
Megosztás:

Igen olvastam, csak most megcsappant az erre a célra felszabaditható anyagi forrás.

De folyt köv...

Csak említettem a lehetőséget :rolleyes:

Szerintem első szetteket nézhetnél, mert ha nincs erősítő, kábelezés, mélyláda még estlen, annak cseréje jelentős minőségbeli változást jelenthet majd :)

Link to comment
Megosztás:

Csak említettem a lehetőséget :)

Szerintem első szetteket nézhetnél, mert ha nincs erősítő, kábelezés, mélyláda még estlen, annak cseréje jelentős minőségbeli változást jelenthet majd :)

Rendben :rolleyes:

Igen ez lesz a következö lépés.

Már van kiszemelt áldozat is, jóóó régen kiszemeltem :) de most ez a fej csere ad egy kis lendületet a dolognak.

Audio System

Link to comment
Megosztás:

Meg van,most raktam be...nem volt egyszerű,mert egy processzort is el kellett dugni mögötte.....Sajnos magyar nyelvű használatit,még nem kaptam meg....Majd kedden,mert ehhez mindenféleképpen kell.....Elég sok mindent lehet rajta állítani :rolleyes:

Eddigi tapasztalat:Talán teltebbek a közép hangok,nem annyira éles a magas,de úgye ez akkor lesz az igazi,ha megcsinálom az aktív rendszert...... :)

Kimész ma a Lurdyhoz ?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.