Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

AUTÓHIFI


ViSoR

Recommended Posts

  • Hozzászólások 5,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Eartquake hangszorót 3e Ftért :| hol kukáztad :lol:??? Vaterán pont ládába van egy 13e ftért

http://auto-motor.vatera.hu/auto_hifi/hang..._189197406.html

erősitőt meg nézzél hozzá , hogy rms-be maximum 200w legyen, plusz egy jó kábelszett 5e ft és kész. Vagy veszel 4 csatornás erősitőt és az első szettet is megtudod hajtani.

Kalaptartóba ne vegyél 3utasat, mert a méllyel összefog zavarodni és az úgy nem jó. Sztem 50e ne dobj ki rá, 30ból kijösz simán :D

A vaterán vettem...

szerintem aki eladta, nem tudta "értékelni"... :lol:

Csináltam hozzá bandpass ládát és az én fülemnek gyönyörűen szól! :)

Hát a frekimenetéről annyit, hogy az én ládámban az 1 Hz-et úgy lesugározta, hogy majd leesett a rendszám a kocsiról... :D

Igaz, hogy asszem 70 vagy 80 literes a láda... :D

Link to comment
Megosztás:

udv.

3 ajtos f astraba hatso ules alatt mennyi hely van ? elferne egy erosito? Vagy ki hova tette a csomagtarton kivul mert onnan nem veszek el egy centit se!

Hajt fel és meglátod, hogy semmi.

Annak az erősítőnek kell 1 kis hűtés is, még ha passzív is.

Az anyós ülés alatt jó helye lenne vagy tedd a kesztyűtartó alá.

Persze ne túl nagy legyen a dobozka.

Link to comment
Megosztás:

A hátsóülés háttámláján nem foglal sok helyet.

Most az lesz a valaszotok, hogy nekem semmi sem jo :lol:

szoval az azert nem jo mert szoktam hajtogatni az ulest, es nem szeretnem szetszedni e miatt , viszont azt se szeretnem, ha mar bekerul egy rendszer a kocsiba az a szetszedesek miatt tonkremenjen...ezert is keresek gyari helyre hangszorot!Erositot meg jol eldugni valahova...

Link to comment
Megosztás:

Most az lesz a valaszotok, hogy nekem semmi sem jo :lol:

szoval az azert nem jo mert szoktam hajtogatni az ulest, es nem szeretnem szetszedni e miatt , viszont azt se szeretnem, ha mar bekerul egy rendszer a kocsiba az a szetszedesek miatt tonkremenjen...ezert is keresek gyari helyre hangszorot!Erositot meg jol eldugni valahova...

És a szubládát hova fogod tenni? :lol: :)

Link to comment
Megosztás:

Most az lesz a valaszotok, hogy nekem semmi sem jo :lol:

szoval az azert nem jo mert szoktam hajtogatni az ulest, es nem szeretnem szetszedni e miatt , viszont azt se szeretnem, ha mar bekerul egy rendszer a kocsiba az a szetszedesek miatt tonkremenjen...ezert is keresek gyari helyre hangszorot!Erositot meg jol eldugni valahova...

Attól még le tudod dönteni az ülést csak ne pakolj rá semmit :lol: Eldugni nem nagyon tudod,mert kell neki szellőzés...

Link to comment
Megosztás:

Most az lesz a valaszotok, hogy nekem semmi sem jo :lol:

szoval az azert nem jo mert szoktam hajtogatni az ulest, es nem szeretnem szetszedni e miatt , viszont azt se szeretnem, ha mar bekerul egy rendszer a kocsiba az a szetszedesek miatt tonkremenjen...ezert is keresek gyari helyre hangszorot!Erositot meg jol eldugni valahova...

Mélyládára felcsavarozod, azt úgyse fogod tudni eldugni xD, vagy nekem az erősitő a csomagtartóban jobb oldalon a elsősegély doboz előtt volt felcsavarozva

Link to comment
Megosztás:

Most az lesz a valaszotok, hogy nekem semmi sem jo :lol:

szoval az azert nem jo mert szoktam hajtogatni az ulest, es nem szeretnem szetszedni e miatt , viszont azt se szeretnem, ha mar bekerul egy rendszer a kocsiba az a szetszedesek miatt tonkremenjen...ezert is keresek gyari helyre hangszorot!Erositot meg jol eldugni valahova...

fejjel lefelé a tetőre?

Link to comment
Megosztás:

Mélyládára felcsavarozod, azt úgyse fogod tudni eldugni xD, vagy nekem az erősitő a csomagtartóban jobb oldalon a elsősegély doboz előtt volt felcsavarozva

Es nem is mondd hulyeseget az aki beszél... Nem sok de tenyleg van ott hely erosito merettol fugg, melyladat meg mindig nem szeretnek inkabb valami brutal 13cm.es melyet amit gyari helyre tehetek :lol:

Link to comment
Megosztás:

Es nem is mondd hulyeseget az aki beszél... Nem sok de tenyleg van ott hely erosito merettol fugg, melyladat meg mindig nem szeretnek inkabb valami brutal 13cm.es melyet amit gyari helyre tehetek :lol:

Nincs brutál 13cm.es....Kell mélyláda,semmivel nem lehet helyetesíteni.Lehet kapni 20cm subot is,az tényleg semmi helyet nem foglal :lol:

Link to comment
Megosztás:

Mindenkinek más az ízlése meg a pénztárcája, gondolom én :lol:

Az autohifi kicsit összetettebb dolog mint azt sokan hiszik....Nem pénz kérdése,de sajnos kell hozzá...Sal kábelekkel és kiegészítőkkel kezdtem,mikor kicseréltem a gagyi bizti házat,rockfordra nem hittem a fülemnek....Ugyanaz ez volt a helyzet,tápelosztóval,sal RCA kábellel.A hangszóró kábelt is rokit vettem,és egyálltalán nem oxidálódik.Láttam sal kábelt fél év után teljesen ki volt fehéredve.Az tény hogy mindent megvettem újonann,és kb 1 hónap múlva eladtam az egészet gombokért(szerencsére Klubbon belül elment sok minden)....és keztem előlről az egészet.Én se vagyok milliomos,elég sok mindent be kellett áldoznom emiatt,többek között ezért is alakítottam vissza a kocsimat szinte gyárira,de ezt nem bántam meg.Már kb 3 éve benne van a zene a kocsiba és hiba nélkül müködik :) Lehet venni jó cuccokat használtan is,és ha kevés a pénz várni kell még,mert megéri.Az apróságokon múlik a legtöbb.... :D és ez még mindig kevés,ha rossz füle van hozzá az embernek és nem tudja beállítani a saját cuccait.(ami hozzáteszem nem is olyan egyszerű)

A carstylingon érdemesebb nézelődni,mint a vaterán,sokkal több cucc van ott. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nincs brutál 13cm.es....Kell mélyláda,semmivel nem lehet helyetesíteni.Lehet kapni 20cm subot is,az tényleg semmi helyet nem foglal :lol:

Van, kérdés az érzés ugyanaz e minhat a csomagtartoban duborog a ne mán? A Sal szett amit amugy linkeltem meg legelsonek nem erosito a kepen hanem hangvalto! Kozbe levelezek mindenfele autohifis uzletekkel most Ezt ajanlottak elsonek illetve meg ezt ajanlotta a gyari helyre a muki :lol: viszont inkabb az elso fele hajlott jobban azt mondta abban nem csalodok az tuti. De meg kutatok hatha talalok jobbat.

Link to comment
Megosztás:

Van, kérdés az érzés ugyanaz e minhat a csomagtartoban duborog a ne mán? A Sal szett amit amugy linkeltem meg legelsonek nem erosito a kepen hanem hangvalto! Kozbe levelezek mindenfele autohifis uzletekkel most Ezt ajanlottak elsonek illetve meg ezt ajanlotta a gyari helyre a muki :lol: viszont inkabb az elso fele hajlott jobban azt mondta abban nem csalodok az tuti. De meg kutatok hatha talalok jobbat.

Biztos jó lehet ennyi pénzért...na ne már....Ezért nem akarok sose belefolyni,mert nem hisz senki nekem....ez felesleges pénzkidobás Ennek a 20cm subnak jó hangja van,és tényleg adja a mélyet,de messze nem olyan mint egy 30as subde lehet tévedek,és brutál jó lesz :lol:

Link to comment
Megosztás:

NA a tegnapi nagy keresgélésem ebbe merült ki

Erölködő

Láda

Kéne még valami kábelköteg ezekhez? ltam többfélét gondolom minőségi különbség van. 10mm2 es kell neki vagy elég az 5ös?

Talán még ez a kombináció

Minimum a 10es :lol:

Ha kis pénzért akarsz jót venni akkor Nagyon szép hangja van,hangos is,és új is,és olcsó is.Kell egy használt üres láda,meg egy erősítő és kész is van.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.