Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

AUTÓHIFI


ViSoR

Recommended Posts

Teljesen egyetértek,az üléshez van úgyis támasztva és nálam a tépőzár bevált,sőt Tomi023-nál is! :wink:

Sikerült beszereznem tépőzárat. Kiderült, hogy anyámnak van otthon. :oops: Fehér színű ugyan, de ingyen volt :lol:

Szóval holnap kicsit rallisra veszem este a figurát és megnézzük mit tud a tépőzár. A láda alján a négy sarok kapott egy-egy 2 cm széle és kb. 10 cm hosszú csíkot, valamint a hátlap (ferde ülés felőli rész) felső sarkai egyet-egyet.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
  • Hozzászólások 5,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

pang a topik :lol:

Csak ugy érdeklődésképpen: milyen árakon mennek a csomagtartó beépítések? Gondolom ezt igy baromi nehéz megmondani de ha van valakinek tapasztalata az legyen olyan jó és vésse már be :) Ha esetleg képet is tudnátok mellé nyomni az mégjobb lenne. Nem milliós, HUMMA versenyen dobogós rendszert szeretnék építeni hanem azt akarom, hogy nagyon jól nézzen ki. Mert a hátsóülésre csavarozott erősítő + ide-oda mászkáló mélyláda verzio nem nagyon tetszik.

Link to comment
Megosztás:

Ezen már én is gondolkodtam,de családi autóba nem szeretnék ilyet épiteni,mert ha kell a hely a bevásárláskor,akkor csak mélyláda ki és már van is hely!

Egy azomban biztos!A csomitartó aljába tuti hogy szabok dekopirral egy osb lemezt,hogy férfinemiszerv@ sima legyen a csomitér!

Link to comment
Megosztás:

Ezen már én is gondolkodtam,de családi autóba nem szeretnék ilyet épiteni,mert ha kell a hely a bevásárláskor,akkor csak mélyláda ki és már van is hely!

anno a régi asconának a csomitartóját be akartam építeni...jobb h nem tettem...igy ha vmi volt csak kikaptam a mélyládát és márpakolhattam is...ha az ülés is kellett akkor meg lecsavaroztam az erölködőt.....

a másik h sztem a csomagtartónak nemfeltétlenül kell szépnek lennie :lol: -ha érted mire gondolok....többet ér ha az utastér zenéjére költöd a pénzt.... :roll:

Link to comment
Megosztás:

anno a régi asconának a csomitartóját be akartam építeni...jobb h nem tettem...igy ha vmi volt csak kikaptam a mélyládát és márpakolhattam is...ha az ülés is kellett akkor meg lecsavaroztam az erölködőt.....

a másik h sztem a csomagtartónak nemfeltétlenül kell szépnek lennie :lol: -ha érted mire gondolok....többet ér ha az utastér zenéjére költöd a pénzt.... :roll:

Én már befejeztem a hifire költést! :)

Link to comment
Megosztás:

...anno a régi asconának a csomitartóját be akartam építeni...jobb h nem tettem...igy ha vmi volt csak kikaptam a mélyládát és márpakolhattam is...

Én meg azért akarom beépíteni, mert már az összes ismerősöm teherautónak nézi Ancsát! :evil:

A mindkét oldalon kipufogónak is azért örülök, mert nem tudok tőle vontatni! :twisted: :wink:

Link to comment
Megosztás:

Ismerhetnél Redi, a kocsit én építem.

Otthon

Anyagárban+10 sör

Szomszédommal fogjuk kialakítani, de nem lesz rs-re építve meg street2re so csodát ne várj

Csomi tartó körbe lesz húzva és be lesz süllyesztve a sub meg az erőlködő

Kondit nem teszek fel dísznek, mert minek?

Kb ennyi :wink:

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
mi a véleményetek erről a csodáról?

most akarják 20-ért rámsózni

http://www.kepfeltoltes.hu/view/050904/hang.jpg

ha megveszem a mélynyomót akkor mit kell még szerezzek?

A SAL(SomogyiAudioLine) termékek nem rosszak, de átlagosak. Ennyi pénzért azonban jók. Szerintem halgasd meg, hogy megfelel e az elképzeléseidenek. Ilyen dolgokat mindíg csak akkor szabad megvenni, ha már rabul ejtett a hangja. egyébként meg:

www.sal.hu

XC-102/PRO

* bandpass kivitelű duál szubláda, zenei terhelhetőség: max. 350 W

* krómozott kosarú, 2db 250 mm átmérőjű polipropilén hangszóró

* variálható hangszóróbekötési mód (2 x 4 Ohm / 8 Ohm / 2 Ohm)

* kék színű, 12 Voltos körfénycsövek a hangszórók körül

Erősítő kellene hozzá, mert nem írja, hogy lenne bele építve. A sal honlapján van olyan, amibe van beépítve.

Link to comment
Megosztás:

mi a véleményetek erről a csodáról?

most akarják 20-ért rámsózni

http://www.kepfeltoltes.hu/view/050904/hang.jpg

ha megveszem a mélynyomót akkor mit kell még szerezzek?

Már megint én leszek a károgó, de szerintem egy Forintot sem ér.

Erre mondta nagyon találóan az egyik autóhifis topiklakó: "Ennyi pénzért vegyél inkább egy üveg márkás piát. Befektetésnek az sem jó, de attól legalább egy darabig jól érzed magad".

Bocs, de ez van. 8)

Link to comment
Megosztás:

Már megint én leszek a károgó, de szerintem egy Forintot sem ér.

Erre mondta nagyon találóan az egyik autóhifis topiklakó: "Ennyi pénzért vegyél inkább egy üveg márkás piát. Befektetésnek az sem jó, de attól legalább egy darabig jól érzed magad".

Bocs, de ez van. 8)

:shock:

pedig a jól néz ki

azért köszönöm a hozzászólásokat

Link to comment
Megosztás:

igen, azt gondolom, hogy kell hozzá egy erölködő, azt kb mennyiért lehet hozzá szerezni?

mi kell még hozzá azon kívül?

Hát a S.A.L-ról engem lebeszéltek többen is, amikor nézelődtem.

Most már tényleg leugrom valamikor hozzád és megnézed (meghallgatod) a cuccost.

Nézd meg ezt

http://www.suranyihifi.hu/index.php?p=auto...1/499&g=65&h=17

Nekem a magnat helyett Helix sugárzós reflex ládát adtak, mert a magnat akkor kifogyott.

Előre pedig ezt

http://www.pitoncaraudio.hu/index.php?csop=13&cikk=31

Bár én még 13k körül tudtam náluk beszerezni, mert akciós volt, de szerintem ennyiért is megéri.

A kábelekre, csatlakozókre, biztosítékra számolj 5-10k között, plusz a szereleési költség is kb. 10-15k, hacsak nem állsz neki magad otthon. De nem ajánlom.

G Astránál, ha a küszöb alatt akarod vinni a kábeleket (illene ott), akkor ki kell venni az üléseket a boritás felszedéséhez. Legalábbis nekem így csinálták. Csúnya látvány volt szétkapva az autó.... :roll:

Link to comment
Megosztás:

Hát a S.A.L-ról engem lebeszéltek többen is, amikor nézelődtem.

Most már tényleg leugrom valamikor hozzád és megnézed (meghallgatod) a cuccost.

Nézd meg ezt

http://www.suranyihifi.hu/index.php?p=auto...1/499&g=65&h=17

Nekem a magnat helyett Helix sugárzós reflex ládát adtak, mert a magnat akkor kifogyott.

Előre pedig ezt

http://www.pitoncaraudio.hu/index.php?csop=13&cikk=31

Bár én még 13k körül tudtam náluk beszerezni, mert akciós volt, de szerintem ennyiért is megéri.

A kábelekre, csatlakozókre, biztosítékra számolj 5-10k között, plusz a szereleési költség is kb. 10-15k, hacsak nem állsz neki magad otthon. De nem ajánlom.

G Astránál, ha a küszöb alatt akarod vinni a kábeleket (illene ott), akkor ki kell venni az üléseket a boritás felszedéséhez. Legalábbis nekem így csinálták. Csúnya látvány volt szétkapva az autó.... :roll:

Nálam nem szedték szét az ülést!az enyém felhajtjató volt (a hátsó ülés) a többi kábelt meg a küszöbnél lévő gumi genya alatt vittük át!a munka igényes volt a feladat aránylag egyszerü!de ez csak az én véleményem :roll:

Link to comment
Megosztás:

Nálam nem szedték szét az ülést!az enyém felhajtjató volt (a hátsó ülés) a többi kábelt meg a küszöbnél lévő gumi genya alatt vittük át!a munka igényes volt a feladat aránylag egyszerü!de ez csak az én véleményem :roll:

Az első üléseket szedték ki, hogy fel tudják szedni rendesen a küszöböket, mert ujjnyi vastag tápkábel és RCA is ment a küszöbbe (külön-külön oldalra), ráadásul védőcsövezték is a kábeleket a biztonság kedvéért.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.