Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Gyorsulás méricske (Dyno)


voszi

Recommended Posts

Ez kurv_ára arról szól, hogy Csabi nem bírja elfogadni azt, hogy mentek az övénél jobbat :lol:

Ne magadból indulj ki :) Közel fél évvel ezelőtt is 15 alját tudott az enyém, és akkor ki ellen próbáltam jobbat menni? Na látod ennyi! Én magam szórakoztatására járok gyorsulni, és ezután is így lesz :lol:

Ha mindenképp arra hajtanék hidd el raktam volna már alá rendszert, és egy "gyári"powercpot is, stb.. stb.. de nem adok pénzt ilyen tuningra..

Link to comment
Megosztás:

Ne magadból indulj ki :P Közel fél évvel ezelőtt is 15 alját tudott az enyém, és akkor ki ellen próbáltam jobbat menni? Na látod ennyi! Én magam szórakoztatására járok gyorsulni, és ezután is így lesz :o

Ha mindenképp arra hajtanék hidd el raktam volna már alá rendszert, és egy "gyári"powercpot is, stb.. stb.. de nem adok pénzt ilyen tuningra..

Tudjátok régen voltak az AMD duron procik , kurvára lehetett őket huzni. Ésakkor voltak ezeka hátizsákos linuxos duronos csávók akik 1MHZ -teljesítmégyért szétgrafitozták az egész Processort és képesek voltak 1 nap 20* frisítenia biost! Kicsikart pár MHZ-t aztán ugye bebaszott a krakk.... Aztán elment a boltba és vett egy nagyobbat! ;) ENNYI! :lol: :lol: :) Szal Én megértelek benneteket,,, nyomjátok,,, nincs iz ezzel baj de ha 0,2-ből ekkora problem van ... akkor nem is értem! Inkább igyuk el amit belelocsoltok a hülyeségbe! :P :P :lol:

Link to comment
Megosztás:

Tudjátok régen voltak az AMD duron procik , kurvára lehetett őket huzni. Ésakkor voltak ezeka hátizsákos linuxos duronos csávók akik 1MHZ -teljesítmégyért szétgrafitozták az egész Processort és képesek voltak 1 nap 20* frisítenia biost! Kicsikart pár MHZ-t aztán ugye bebaszott a krakk.... Aztán elment a boltba és vett egy nagyobbat! ;) ENNYI! :lol: :) :P Szal Én megértelek benneteket,,, nyomjátok,,, nincs iz ezzel baj de ha 0,2-ből ekkora problem van ... akkor nem is értem! Inkább igyuk el amit belelocsoltok a hülyeségbe! :P :lol: :o

Pont ez a lényege hogy nekem full gyári kipuf van, nincs powercup-om ami van sajna az ketté van törve, és a talpa sem fekszik fel a szívónyaka :P szóval én nem locsoltam még egy fillért sem abba hogy jobban menjen, nekem ez többet ér. Pénzből lehet többletet kihozni, ott vannak a nagyok a timeslippen, milliókat locsolnak bele, az más tészta. Régen hallotam lehet hogy ezen a fórumon hogy 14 alját? ment már valaki GSI-vel nagy tengelyek stb.. szóval nagyon messze vagyok én például attól, de nem is leszek ott soha, mert sajnálom erre a lóvét, meg nincs is rá! :lol:

Hát a proci húzásba én is beleestem anno 2000-ben csináltam a tar.hu/recsaba weboldalt, az 3dmark 2000-el foglalkozott, be lehetett küldeni az eredményeket, 1 pont is vérre ment :D

Van is még belőle az oldalamon Top Lista

Na de ne offoljunk

Link to comment
Megosztás:

...szóval én nem locsoltam még egy fillért sem abba hogy jobban menjen, nekem ez többet ér. ...

Egy gyári állapotú, de normálisan karbantartott és odafigyelt motorral is szépeket lehet menni.

Szerintem a tiéd így is nagyon jól megy. Tegnap elég jól toltátok Demóval :lol:

Link to comment
Megosztás:

Tudjátok régen voltak az AMD duron procik , kurvára lehetett őket huzni. Ésakkor voltak ezeka hátizsákos linuxos duronos csávók akik 1MHZ -teljesítmégyért szétgrafitozták az egész Processort és képesek voltak 1 nap 20* frisítenia biost! Kicsikart pár MHZ-t aztán ugye bebaszott a krakk.... Aztán elment a boltba és vett egy nagyobbat! :o ENNYI! :lol: :lol: :) Szal Én megértelek benneteket,,, nyomjátok,,, nincs iz ezzel baj de ha 0,2-ből ekkora problem van ... akkor nem is értem! Inkább igyuk el amit belelocsoltok a hülyeségbe! :P :P :lol:

figyi röntgenfan, nem köll ide benézni, ha nem tetszik, hogy a sok gyökér mire b@ssza el a sok zséjét... :P ;) locsoljuk a lovettát, oszt idegeskedünk, hogy még mindig ratyi, ennyi.

Link to comment
Megosztás:

figyi röntgenfan, nem köll ide benézni, ha nem tetszik, hogy a sok gyökér mire b@ssza el a sok zséjét... :lol: :lol: locsoljuk a lovettát, oszt idegeskedünk, hogy még mindig ratyi, ennyi.

Na tefigyi f@szikám, Egy rossz szót nemszoltam MR ! oké? :) És örüljé b@zmeg hogy van aki megcsinálja ezt a szar melót is hogy neked legyen! És részemről ennyi! :P

Link to comment
Megosztás:

Na tefigyi f@szikám, Egy rossz szót nemszoltam MR ! oké? :lol: És örüljé b@zmeg hogy van aki megcsinálja ezt a szar melót is hogy neked legyen! És részemről ennyi! :lol:

azt gondolod, hogy ha te biztosítasz vmit (amit nem tudtam, de nem is különösebben érdekel), akkor már oszthatod is bele az észt bármibe, ami folyik rajta? na én innen mentem. végleg.

b@zmeg

Link to comment
Megosztás:

azt gondolod, hogy ha te biztosítasz vmit (amit nem tudtam, de nem is különösebben érdekel), akkor már oszthatod is bele az észt bármibe, ami folyik rajta? na én innen mentem. végleg.

b@zmeg

Én nemosztottam semmit és senkit, nyugodttan belehet sértődni de ez egy fórum , szal a véleményem csakelmondhatom nem?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.