Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Minden ami Kadett


forumadmin

Recommended Posts

Simán lehet, sőt még az óra is csal "gyárilag" valamennyit. Egyébként a váltóban van a kihajtás, szóval a kerékméret befolyásolja azt hogy mennyit csal, de szerintem nem olyan jelentősen. De ezt ki lehetne számolni.

Értem, pl egy 175/70-es gumihoz képpest sokkal kisebb.

Ha minden jól megy hamarosan lesz gps is a kocsiban és majd azzal lemérem a pontos sebességet :unsure:

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 74
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Értem, pl egy 175/70-es gumihoz képpest sokkal kisebb.

Ha minden jól megy hamarosan lesz gps is a kocsiban és majd azzal lemérem a pontos sebességet :unsure:

Nekem pl. 155/80 gummával 5-öt csal lefelé 50-nél, én is GPS-el tudtam meg.

Link to comment
Megosztás:

Még szerencse, hogy ilyen szép lett a kocsim... jól mutat a parkolóban... menni úgy sem tud :unsure: Az akksi lemerült ;) (vszeg a sok indítás miatt amikor sokáig kell indítózni, hogy elinduljon a rossz szivító miatt + sokat is állt az utóbbi hónapban a szerelgetések miatt és városon kívül alig használtam ellenben zene, elektromos ablak, lámpák voltak használva....) Mocitető nélkül is állt vagy 2 hetet amikor a legnagyobb párás idő volt.... az is biztosan jót tett az akksinak... + vmelyik nap vettem észre, hogy az egyik ablakemelő kapcsoló beragad ha felhúzom az ablakot... ki tudja hányszor maradt úgy miközben mentem vele az meg csak szívta az akksit mert olyankor erőlködik még tovább mintha nem lenne még felhúzva - tegnap csináltuk meg ezt is -.)

Az akksira 2 év gari van a praktikerben... ilyenre is vonatkozik? Szerk: nem... csak gyártási és anyaghibákra terjed ki szal elviszem feltöltetni valahova :blink:

Lámpák+fűtés 8V

Indításnál lemegy 1.9V-ra is az akksi

Alapállapotban 11.67V szal még menthető ;)

Link to comment
Megosztás:

viszont alktrésznek nagyon jó lenne ám.... :unsure: bár mindíg fáj a szívem,ha egy D-t bontok,de nézzük a jó oldalát! :blink:

motorja jó? ülések, felnik, gumik?

kell szerezni egy nem szétrohadt 5ajtós bódét és abba bele....

ámbár ha megvenném én bontanám, nekem nem kell több autó, az aszkonámat kéne meggyógyítani, de hol, mikor.. ;)

gondolom forgalomban van, mer ilyesmit csak ugy érdemes megvenni ha ki van vonva, vagy nem irnak igazi névre adásvételit.

Link to comment
Megosztás:

motorja jó? ülések, felnik, gumik?

gondolom forgalomban van, mer ilyesmit csak ugy érdemes megvenni ha ki van vonva, vagy nem irnak igazi névre adásvételit.

első ülések kuka,felni gyári gte jo állapotban,moci hátsóajtó,géptető,ajtók,üvegek,kárpit stb. jók. Forgalomba van de most fog lejárni a müszakija.

Link to comment
Megosztás:




×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.