Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


ivannorbi

Recommended Posts

Az előző vizsgán is ezt játszottam, de nincs kedvem megint ezzel szarakodni :)

Amúgy Te milyen sötétítésre gondolsz? Festék, vagy fólia?

Én festésre gondoltam,mert van festékem. A nagyobbik kiszerelés mert már kelett sötétítenem pár autót.

Asajátomat nem fogom mert nekem is és másoknak is így tetszik és azt mondták hogy hülye vagyok ha lesötétítem.

Link to comment
Megosztás:

Csáááá fiatalok.:-)

Kicsit eltüntem, de megen vagyok.

ha minden igaz, pénteken elintézem a klubtagságit.

Mármint a rávalót.:-)

Öregszik az autó, és mindig van vele valami.:-(

Szevasz!

A lényeg, hogy mindig visszatalálsz :)

A klubtagságit meg majd akkor hiszem, ha az avatarod alatt látom a MOTE klubtag jelzést :)

Biztos a feleséged is hasonlókat ír Rólad a "Pisti fórumon" :) :D

Link to comment
Megosztás:

Én festésre gondoltam,mert van festékem. A nagyobbik kiszerelés mert már kelett sötétítenem pár autót.

Asajátomat nem fogom mert nekem is és másoknak is így tetszik és azt mondták hogy hülye vagyok ha lesötétítem.

Az a baj, hogy a hátsó lámpa nem világító részén már olyan vastag a festék, hogy azt már "csak flexszel" lehetne leszedni. Az előző műszakin azon a részen rajtahagytam a sötétítést, oszt utána toltam rá még 2 réteget.

Link to comment
Megosztás:

Már megint találtam Pécsen egy szép kocsit,úgy látszik mostmár biztos,hogy el kell menjek hozzátok kocsiért! :)

Nem ismerős a hely valakinek?Esetleg ,ha arra jártok rápillantana valaki,hogy milyen belül,mert arról nincs kép,a telefonba meg úgyis csak szépet mondanak!

B Veki

Tudom,hogy az 1,6 kicsi ehhez a kasznihoz,de nem vagyok szuperexpressz " csak" a család biztonságos,kényelmes szállítása a cél!Szerintem az 5 ajtós B Veki gyönyörű! :) :)

Link to comment
Megosztás:

Már megint találtam Pécsen egy szép kocsit,úgy látszik mostmár biztos,hogy el kell menjek hozzátok kocsiért! :)

Nem ismerős a hely valakinek?Esetleg ,ha arra jártok rápillantana valaki,hogy milyen belül,mert arról nincs kép,a telefonba meg úgyis csak szépet mondanak!

B Veki

Tudom,hogy az 1,6 kicsi ehhez a kasznihoz,de nem vagyok szuperexpressz " csak" a család biztonságos,kényelmes szállítása a cél!Szerintem az 5 ajtós B Veki gyönyörű! :) :)

ha fizeted az üzemanyagját (2e) akkor beküldök egy embert aki ráér és körbe nézi .

sajna én is elfoglalt vagyok a héten pedig szívesen megnézném (akkó meg is vóna nézve kottára)

70 220 95 30

Link to comment
Megosztás:

kidobtam a hátsókat . ehh.... ezek még éppen jók vagyis nem olyan szarok . talán az egyiknek a belselye zörög de heckelhető .

Ha esetleg összefutsz a Korival, akkor passzold át neki. Ha nem, akkor nem kell foglalkozni vele, majd ideiglenesen szétbontom a Gergő kocsiját :) , csak észre ne vegye! :) :)

Link to comment
Megosztás:

Már megint találtam Pécsen egy szép kocsit,úgy látszik mostmár biztos,hogy el kell menjek hozzátok kocsiért! :)

Nem ismerős a hely valakinek?Esetleg ,ha arra jártok rápillantana valaki,hogy milyen belül,mert arról nincs kép,a telefonba meg úgyis csak szépet mondanak!

B Veki

Tudom,hogy az 1,6 kicsi ehhez a kasznihoz,de nem vagyok szuperexpressz " csak" a család biztonságos,kényelmes szállítása a cél!Szerintem az 5 ajtós B Veki gyönyörű! :) :)

Én lemegyek most délelőt és megnézegetem. Aztán majd írok.

Link to comment
Megosztás:

Csak odamegyek a számlaszámal és befizetem a manit? Nem kell semmi adat?

A nevedet (esetleg a lakcímedet) kérik még el. A közlemény rovatba beírathatod a neved + a nickneved is.

De ha behozod hozzám a zsét a melóhelyre átutalom Neked. Holnapra ott a pénz (ha nem este érsz ide).

Mondjuk, ha OTP-be mész befizetni, akkor már ma odaérkezik a pénz.

Link to comment
Megosztás:

A nevedet (esetleg a lakcímedet) kérik még el. A közlemény rovatba beírathatod a neved + a nickneved is.

De ha behozod hozzám a zsét a melóhelyre átutalom Neked. Holnapra ott a pénz (ha nem este érsz ide).

Mondjuk, ha OTP-be mész befizetni, akkor már ma odaérkezik a pénz.

Hova menjek?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.