Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


ivannorbi

Recommended Posts

Ááá. Szenvedek a szakikkal. Karcsibàcsinál már több mint 2 hete ott van az első lökösöm, hogy ráragassza a spoilert. Mondtam neki, hogy a bal első ajtó alján is lenne kis javítanivaló, de eléggé negatívan állt hozzá. Inkább megcsináltam magamnak. Ha végre kész a lökös, kell keresnem fényezőt, aki nem ül további heteket a munkán. Az új felnikre elvileg holnap megjön a gumi, így azt is fel kell tetetnem. Tehát zajlik az élet. Ja, hab a tortán, hogy a Rekordnak is lejárt a műszakija, azt is intéznem kell a héten.

Link to comment
Megosztás:

mekkora a csend :) mindenki nyaral? :D

Ne is kérdezd! Mindketten dögrováson vagyunk. Egyikünk erre köhög a másikunk arra. :( :doze:

Más. Nem találtam a kapcsolási rajzokon a rádió és a TID összekötését, vagyis csak annyit, hogy mindhárom vezeték barna-fehér. Azt már elfelejtették odaírni, hogy mindegyiken hármasával piros, zöld ill. fekete Z betűk sorakoznak és az is számít. Még jó, hogy 3 vezetéket olyan sokféle képpen nem lehet bekötni, így már működik minden. :D

Ááá. Szenvedek a szakikkal. Karcsibàcsinál már több mint 2 hete ott van az első lökösöm, hogy ráragassza a spoilert. Mondtam neki, hogy a bal első ajtó alján is lenne kis javítanivaló, de eléggé negatívan állt hozzá. Inkább megcsináltam magamnak. Ha végre kész a lökös, kell keresnem fényezőt, aki nem ül további heteket a munkán. Az új felnikre elvileg holnap megjön a gumi, így azt is fel kell tetetnem. Tehát zajlik az élet. Ja, hab a tortán, hogy a Rekordnak is lejárt a műszakija, azt is intéznem kell a héten.

Hiába, a szakikkal már csak ez van. Ha van munka az a baj, ha nincs akkor pedig az. :icon1:

Kép ? :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Simán ideér, mert átlagosan 2 nap a posta és 30-ig itt vagyunk. Ha most péntekig nem érne ide fel is hívhatom őket.

Ha nem ér oda a héten, akkor írok nekik, hogy mi a helyzet. De ha neked egyszerűbb felhívni őket, nekem úgy is jó, akkor nem kell haveromnak fordítgatnia megint a leveleim :D

Link to comment
Megosztás:

Ne is kérdezd! Mindketten dögrováson vagyunk. Egyikünk erre köhög a másikunk arra. :( :doze:

Más. Nem találtam a kapcsolási rajzokon a rádió és a TID összekötését, vagyis csak annyit, hogy mindhárom vezeték barna-fehér. Azt már elfelejtették odaírni, hogy mindegyiken hármasával piros, zöld ill. fekete Z betűk sorakoznak és az is számít. Még jó, hogy 3 vezetéket olyan sokféle képpen nem lehet bekötni, így már működik minden. :D

Hiába, a szakikkal már csak ez van. Ha van munka az a baj, ha nincs akkor pedig az. :icon1:

Kép ? :rolleyes:

van ez a torok sárkány mnevű gyógynövényes cucc . nekem az segített pl. jó szar íze van de jó ! és nem gyógyszer ! gyógynövényes cucc !!!!

Kori Karcsihoz holnap megyek van itt nálam egy pesti mx5 annak van némi kasztni baja . kukkoljam meg a lökösöd?? amúgy az

öreg tudom milyen . nyűgös mert sok a melója egyedül van kollegát nem akar !

mi ilyen magányos farkasok vagyunk és azért vagyunk néha ilyen "izék" sajnos az emberek is ilyenné teszik a szakikat .

én ugyen egy kis műhelyben dogozom de sok dolog felett bábáskodom logisztikázok hogy a sajt részem meg többieké hogy áll össze . minden időre kész legyen jó legyen stb. néha nem csoda hogy mufurckodom én sem. de ez nem az adott illetőnek szól.

ezt meg kell érteni. a munka nem mindig jön sorban nem lehet össze hozni hogy minden könnyen gyorsan menjen . ilyenkor vannak azok amiket írtál is.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.