Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


ivannorbi

Recommended Posts

Omegás kollégáknak van egy jó ajánlat a Csergőnél:

"Gyári blaupunkt CD váltó/lejátszó doboz az eredeti 135.900 Ft helyett csak bruttó 6990 Ft!(Sintra, Vectra B, Corsa B/Tigra A, Astra F, Astra G, Zafira A, Frontera B, Omega B)

(A készlet erejéig, cikkszáma:1780473K)"

Ha esetleg valakinek ilyen lenne a gépben. Vagy ha akar bele. :)

Link to comment
Megosztás:

Köszönjük az összejövetelt meg mindent, nagyon jól éreztük magunkat! :) Persze, hogy azért legyen egy kis üröm az örömben, mikor hazaértünk, az első mozdulattal eltörtem a belső kilincset, mert valamiért megszorult és ráadásul utána észrevettem, hogy beázott a sufniajtó és kissé eláztak a Kadett bent lévő dolgai. De szerencsére nem nagyon. :angry:

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm én is a lehetőséget Norbinak :icon13: , és mindenkinek a részvételt, jó volt újra találkozni Veletek. :icon12: :icon1:

Jól sikerült a kaja :icon13: (kösz Zsolti), az időre sem panaszkodhatunk nagyon, pont addig nem esett amíg elkészült az ebéd :D és utána is elviselhető volt.

Hazafelé már természetesen esett, de legalább ki tudtam próbálni az ablaktörlő lapátot. :icon6: Nem okozott csalódást.

a nálam vásárolt termékek kitűnő minőséggel bíró high-end cuccok sok sok kis kínai dolgozott rajta hogy ilyen jól működjön valamint hogy ilyen jól nézzen ki , és ilyen tartós legyen mint egy 67 es Cadilac :D :D

na komolyan :) örülök hogy jók ;)

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm, mindenkinek. :)

Opel buli marad a Blitz ;) , az Opel Magyarországos bulikról még semmi jót nem olvastam. Nyilván ők nem ezt a kört célozzák meg, akik 15-20 éves autókkal nyomjuk, ezeket csinosítgatjuk és nem akarunk 2-3 évente új gépet villantani.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.