Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


ivannorbi

Recommended Posts

Jo nagy a csend . Latszik hogy strandos ido van ;-)

Jó is lenne, de nem értem oda a strandra, pedig UV-ellenőrők is járták az országot. :D

Helyette felniket gumiztam, hogy el tudjam vinni kiegyensúlyozni a felniket a 256-os fékhez, mert ugye belül nem fér el a súly. :P

Így legalább lesz játszós gumi pályanapra, már amennyire ezzel a vassal lehet nyomulni. :)

Link to comment
Megosztás:

Akkor ügyelet után kicsit felpörgetem a fórumot.

Ezen a hirdetésen jót nevettem.http://www.hasznalta...sak_gsi-5535493

Jéghideg klíma... :D

A felnin nem hinném, hogy váltóméretű a gumi.

nincs ebbe semmi Dokk ! átlag hülyegyerek autója oszt egy hatos csoszogós motorral :D dájrekt szűrővel :D

az kell bele :D az kell :D

néztél már valami játszós autót ?

Link to comment
Megosztás:

Lomha úr leírta megelőzött ;) ennyi :)

az első tojóban a kiskorösi úti autókereskedések valamint a kilencvenes évek pécsi vásári szotyizós, sétálgatós , égett vattacukor illat keveredve, a lacikonyha fűszeres enyhén égett illatával,,,s' kezünkben sétálgatva némi készpénzzel, kerestük álmaink autóját .

és AKKOR ÉS OTT !

egy ILYEN High-End HIFI megütötte a mércét ! Istenem ! felkiáltok magamban !

ez a Tolyota EZ , ! Ez meg ér annyit hogy már-csak az érzés AZ érzést megkaphassam! meg! , akkor mikor kitépném a fejegységet

a bölcsőjéből ,és irgalmatlan lendülettel hajítsam ki !

ez megérne már csak, e miatt is ennyit !

ó ígérd meg ha meg kívánod az autót ,és magadévá teszed, engedd át nekem ezt :D hadd repítsem én hogy tovaszálljon !

:D

az öreg cselika csak szólok hogy jó helyen hajt !

;)

na megyek pihenni ...

Link to comment
Megosztás:

Hétvégén ez is felkerült véglegesen.

Még ki kell egyensúlyozni a felniket és kész. Addig a 14-es acélfelnikkel elgurul.

Zsolti, tényleg hangos ez a Michelin, de Kecskemétre jó lesz. :sneaky:

Még ez fért bele a mai napba

Szétszedtem a km számlálót is, kitisztítottam, kapott WD40-et, beállítottam a valósnak megfelelően (azért homályos a kép :P ) és az is működik.

Az olajgombáról is megemlékeznék, csak nem tűrne nyomdafestéket, olyan jól hozzáférhető helyre tették. :angry: Bár minden csak szerszám kérdése. :)

Sőt még izzítás is van. :icon11: :D

Link to comment
Megosztás:

Lomha úr leírta megelőzött ;) ennyi :)

az első tojóban a kiskorösi úti autókereskedések valamint a kilencvenes évek pécsi vásári szotyizós, sétálgatós , égett vattacukor illat keveredve, a lacikonyha fűszeres enyhén égett illatával,,,s' kezünkben sétálgatva némi készpénzzel, kerestük álmaink autóját .

és AKKOR ÉS OTT !

egy ILYEN High-End HIFI megütötte a mércét ! Istenem ! felkiáltok magamban !

ez a Tolyota EZ , ! Ez meg ér annyit hogy már-csak az érzés AZ érzést megkaphassam! meg! , akkor mikor kitépném a fejegységet

a bölcsőjéből ,és irgalmatlan lendülettel hajítsam ki !

ez megérne már csak, e miatt is ennyit !

ó ígérd meg ha meg kívánod az autót ,és magadévá teszed, engedd át nekem ezt :D hadd repítsem én hogy tovaszálljon !

:D

Azt a szuper equalizeres csodamasinát??? :huh: :o :icon6:

Link to comment
Megosztás:

Azt a szuper equalizeres csodamasinát??? :huh: :o :icon6:

azt azt !!!! :D

Hétvégén ez is felkerült véglegesen.

Még ki kell egyensúlyozni a felniket és kész. Addig a 14-es acélfelnikkel elgurul.

Zsolti, tényleg hangos ez a Michelin, de Kecskemétre jó lesz. :sneaky:

Még ez fért bele a mai napba

Szétszedtem a km számlálót is, kitisztítottam, kapott WD40-et, beállítottam a valósnak megfelelően (azért homályos a kép :P ) és az is működik.

Az olajgombáról is megemlékeznék, csak nem tűrne nyomdafestéket, olyan jól hozzáférhető helyre tették. :angry: Bár minden csak szerszám kérdése. :)

Sőt még izzítás is van. :icon11: :D

benne vagy a rock end rollban ! :D

Link to comment
Megosztás:

Hétvégén ez is felkerült véglegesen. Még ki kell egyensúlyozni a felniket és kész. Addig a 14-es acélfelnikkel elgurul. Zsolti, tényleg hangos ez a Michelin, de Kecskemétre jó lesz. :sneaky: Még ez fért bele a mai napba Szétszedtem a km számlálót is, kitisztítottam, kapott WD40-et, beállítottam a valósnak megfelelően (azért homályos a kép :P ) és az is működik. Az olajgombáról is megemlékeznék, csak nem tűrne nyomdafestéket, olyan jól hozzáférhető helyre tették. :angry: Bár minden csak szerszám kérdése. :) Sőt még izzítás is van. :icon11: :D

Királyság! Látom jó lett a digit, helyes! :)

Link to comment
Megosztás:

3 órával ezelőtt belémhatoltak hátulról :pinch:

Egy zebránál hirtelen megállt előttem egy pözsó 106-os, én még vészfékezés nélkül megálltam mögötte vagy fél méterrel, de a mögöttem befutó B corsa megvizsgálta az "új" vonóhorgomat... Ja, és ezáltal nekitolt a pözsónak, ami szintén vonóhoroggal van ellátva. Elől ránézésre csak a rendszámtáblám nyomódott meg egy kicsit, a lökősön nem látszik alatta semmi. A hátsó lőkősömnek és a csomagtérajtómnak reszeltek, hogy mélyebben mi a helyzet, még nem tudom. Erős a gyanúm, hogy a vonóhorog megnyomta az alvázat (a csomagtér alját), de ez majd kiderül a vallatásnál...

A Corsának oda az eleje (lökős, hűtőrács, hűtő, zárhíd, mocitető, gondolom a lámpák, meg még ki tudja mik)

Úgyis itt volt az ideje a rendberakásnak...

Várom az okosságokat, hogy mit hogy...

Betétlapot természetesen töltöttünk, amin a srác elismeri a vétkességét.

Link to comment
Megosztás:

Az szép. Biztos jól elbámészkodott. :angry:

Okosságot nem tudok, szerencsére nincs gyakorlatom ebben a dologban. Ilyeneket szoktak, hogy kell az autó a munkádhoz és fizetik a bérleti díjat amíg el nem készül, de szerintem kori ezeket jobban tudja, volt neki is a közelmúltban sztorija sajnos. Gondolom a Zsolti is tud valamit mondani.

A hátsó részt talán könnyebb helyrepofozni mintha az eleje törött volna, így előbb elkészülhet.

Sajnálom, hogy így jártál, ezek nem jó hírek.

Link to comment
Megosztás:

3 órával ezelőtt belémhatoltak hátulról :pinch:

Egy zebránál hirtelen megállt előttem egy pözsó 106-os, én még vészfékezés nélkül megálltam mögötte vagy fél méterrel, de a mögöttem befutó B corsa megvizsgálta az "új" vonóhorgomat... Ja, és ezáltal nekitolt a pözsónak, ami szintén vonóhoroggal van ellátva. Elől ránézésre csak a rendszámtáblám nyomódott meg egy kicsit, a lökősön nem látszik alatta semmi. A hátsó lőkősömnek és a csomagtérajtómnak reszeltek, hogy mélyebben mi a helyzet, még nem tudom. Erős a gyanúm, hogy a vonóhorog megnyomta az alvázat (a csomagtér alját), de ez majd kiderül a vallatásnál...

A Corsának oda az eleje (lökős, hűtőrács, hűtő, zárhíd, mocitető, gondolom a lámpák, meg még ki tudja mik)

Úgyis itt volt az ideje a rendberakásnak...

Várom az okosságokat, hogy mit hogy...

Betétlapot természetesen töltöttünk, amin a srác elismeri a vétkességét.

Oda a tuti gyári vonóhorgom?? :S

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.