Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


ivannorbi

Recommended Posts

Lomha úr ok ! :)

van valakinek ács ismerőse aki nem iszik és dolgozik is ? Mohács környékén . valami normális szaki kellene ! SOS !

(qva nagy tetőt kellene építenem még az idén :) )

(nem tudom pl. mi van MirageKornélkával hiávba írok neki valahogy semmi válasz esetleg Lomha úr tud valamit róla? pl. hívtam is oszt semmi .... lehet diszidált ? )

Link to comment
Megosztás:

Lomha úr ok ! :)

van valakinek ács ismerőse aki nem iszik és dolgozik is ? Mohács környékén . valami normális szaki kellene ! SOS !

(qva nagy tetőt kellene építenem még az idén :) )

(nem tudom pl. mi van MirageKornélkával hiávba írok neki valahogy semmi válasz esetleg Lomha úr tud valamit róla? pl. hívtam is oszt semmi .... lehet diszidált ? )

Zsolti bácsi a Dobszai Gabi sógorát keresd.

Link to comment
Megosztás:

Helló!Ti Mediterránosok szoktatok időközönként találkozni valahol,összejönni?

Nem kell megijjedni,csak azért kérdezem,mert hétvége felé Pécsen/Harkányban leszek

és ha ilyentájban van tali valahol ,akkor elgurulnák megnézni benneteket!

Harkányban összefuthatunk, ha gondolod. Ott lakok mellette, SIklóson. :)

Link to comment
Megosztás:

Szevasztok! Nagyon hanyagoljuk a fórumot... <_< Legalábbis én biztos :blush:

Ma elvittem a szutykot egy ingyenes állapotfelmérésre, mert augusztus 16-ig érvényes a műszaki. Illetve csak volt, mert olyan jól sikerült a felmérés, hogy mindjárt le is műszakiztattam, úgyhogy most :icon10:. Ami pozitív változás az eljárásban, hogy nem a vizsga napjától számítják a két évet, hanem a műszaki érvényesség lejártának napjától. Tehát az esetemben 2014. augusztus 16-ig érvényes a műszakim. Az érvényesség lejárta előtt 1 hónappal lehet így elvinni az autót a vizsgára. Tehát az sajnos nem műxik, hogy most elviszem 3szor, és megkapom 6 évre :goofy:

Ami a szívás volt, hogy mivel összkerekes a szutyok, majdnem 5ezerrel többe kerül a vizsga. Pedig semmi pluszt nem vizsgálnak rajta. Ezért elkölthettem volna qrvára is, vagy legalább bekaphatta volna az ügyfélszolgálatos csaj... :evilgrin:

Link to comment
Megosztás:

Szerencseére a beiígeért aáremeleés elmaradt :)

Naálunk folyiík a melleékeépuület eépiíteés. Heétveégeén falazaás. Koövetkezoő heét Blitzre valoó felkeészuüleés. Norbi, jaársz mostanaában a Leégszeszgyaár utca koörnyeékeén? Ott van a Primer-Kermi bolt vhol az OCT mellett, eés hozni kellene egy tubus ragasztoót, mert leszakadt az elsoő spoilerem.

Link to comment
Megosztás:

Szerencseére a beiígeért aáremeleés elmaradt :)

Naálunk folyiík a melleékeépuület eépiíteés. Heétveégeén falazaás. Koövetkezoő heét Blitzre valoó felkeészuüleés. Norbi, jaársz mostanaában a Leégszeszgyaár utca koörnyeékeén? Ott van a Primer-Kermi bolt vhol az OCT mellett, eés hozni kellene egy tubus ragasztoót, mert leszakadt az elsoő spoilerem.

csak az alkohol.... :D

Link to comment
Megosztás:

Szerencseére a beiígeért aáremeleés elmaradt :)

Naálunk folyiík a melleékeépuület eépiíteés. Heétveégeén falazaás. Koövetkezoő heét Blitzre valoó felkeészuüleés. Norbi, jaársz mostanaában a Leégszeszgyaár utca koörnyeékeén? Ott van a Primer-Kermi bolt vhol az OCT mellett, eés hozni kellene egy tubus ragasztoót, mert leszakadt az elsoő spoilerem.

Ezt telefonról írtad? Elég érdekes. :D

Link to comment
Megosztás:

Norbi, jaársz mostanaában a Leégszeszgyaár utca koörnyeékeén? Ott van a Primer-Kermi bolt vhol az OCT mellett, eés hozni kellene egy tubus ragasztoót, mert leszakadt az elsoő spoilerem.

Éppenséggel a héten járhatok arrafelé, nem olyan nagy kitérő.

Látod-látod?! Kell ilyen hótolót felszerelni? :evilgrin:

IGEN. MOST MEG NEM ENGED KISBETUŰRE VAÁLTANI. EGYSZER MAÁR VOLT ILYEN, DE AZ JAVIÍTVA LETT.

Mert ugyebár a telefon telefonálásra való, nem pedig Netezésre... :evilgrin:

Tudtok ajánlani valami jó kis okostelefont :D Occón jót :goofy: (a cégnél változik a flottás előfizetés, ami tartalmazni fog 2giga ingyenes adatforgalmat, jó lenne kihasználni...)

Szevasztok! Nagyon hanyagoljuk a fórumot... <_< Legalábbis én biztos :blush:

Bakker!!! :blink:

Maradjunk annyiban, hogy főleg én hanyagolom a fórumot...

Most néztem, hogy írtatok párszor, csak nem kaptam róla értesítést... :omg:

Link to comment
Megosztás:

Mi újság a legkisebbel?

Caravan elkészült már? :rolleyes:

Na, most, hogy olvastam a kérdést:

2012-07_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Szenvedünk a kis szarossal, mert igencsak hasfájós, a kedvenc helye a képen látható hordozókendő...

A Caravan még pihenőpályán van (a telken parkol a "garázsban"), néha felnyergeljük, ha sok a cumó. Most hétvégén is felmálházzuk szegényt.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.