Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


ivannorbi

Recommended Posts

Nekem nincsenek képeim, ezért nem is írtam...

Bomlasztod a csapatot, "Te nem klubtag"?! ;) Amúgy nem rossz ötlet, bár így a fórumunknak végleg lőttek... <_<

Sok boldogságot, hogy végre betöltötted a 18-at, így már vehetsz cigit az Interspar-ban! :evilgrin:

Szerintem jobb lenne. Nem akarok bomlasztani, pont, hogy kicsit összébb húzni szeretném. Valahogy ez a fórum olyan esetlen. Most már hozzászoktam(tunk), hogy pikk-pakk lehet fényképet felrakni, linket beszúrni stb. Ehhez képest ez a fórum egy lassú, tohonya matuzsálem. Legalábbis én így látom.

Link to comment
Megosztás:

Nemrég úgy döntöttem, hogy eleget nézegettem már a bűn ronda kalaptartómat, csinálni akartam vele valamit, hogy ne legyen ilyen okádék. A sok naptól már szó szerint világoskék volt és a ráadásul a tartói teljesen el voltak kopva, sok helyen kilátszott a fém. De nem akartam gyakran előforduló szövettel behúzni, azok nem igazán jók erre a célra. Vagy nagyon könnyen koszolódnak, vagy a nap hamar kivégzi őket. És ekkor jött a megmentőm, a szüleim egyik beszállítója közölte, hogy tévedésből kaptak vagy 60 méter fekete, eredeti autókárpitot. Mindjárt kértem is tőle próbára 2 métert. Szerintem jó döntés volt, alább látható a folyamat.

A kalaptartó eredeti állapota:

IMG_20120918_201139_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

A kalaptartó lecsupaszítva:

IMG_20120918_184212_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

A kalaptartó készen:

IMG_20120918_201041_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Tartó gyári állapotban:

IMG_20120918_202619_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Tartó készen:

IMG_20120918_210333_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

És minden a helyén:

IMG_20120919_085616_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Ő Kókusz, a műhelykutya. :) Csak a kárpiton érezte jól magát:

IMG_20120918_212852_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Amúgy van még ilyen kárpit anyag, ha valakinek kell, tudok intézni.

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

Hát, én nem nagyon látszok ki a tennivalókból. A melóhelyen szar a helyzet, de ezt inkább nem részletezem, gondolom máshol sem rózsásak az állapotok.

A családdal lényegében minden OK. Anyuci-bébi páros teszi a dolgát itthon, a nagyobbik kölök nyomja a sulit, + karatézik meg úszik.

A lakást sajnos nem akarják megvenni, így a pecóval nem igazán tudunk tovább lépni. A bővítési terv már nagyjából kész, de kb. ennyi.

A hullaszállító még mindig táppénzen van, néha azért megtornáztatom egy kicsit. A rövidtávú célok között van a rendberakása.

Nov. 5-10 között részemről összeröffenhetünk valahol, ha össze tudjuk egyeztetni az időt és a helyszínt (a "kispecót" fel tudom ajánlani e célra)

A Merivához pedig nem értek. Nekem nem lenne jó, mert nem összkerekes... ;)

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

Na egy kicsit felpörgetem a fórumot.

Hát ez nem jött be...

Te nem vagy fent a FB-on?

Látod, ezek a hálátlanok nem akarnak ide írni... :unsure:

Ki hogy van mostanában? Nov. 5-10 között jó eséllyel járok Pécsen.

Hát úgy látom, nincs túljelentkezés. :unsure:

Mondjuk pont egy hosszú munkahétre esett a kérdéses időszak...

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.