Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


ivannorbi

Recommended Posts

Hát klubbon belül is van olyan hogy drága?? ezért klub a klub mert itt kicsit nem úgy kő számolni ahogy álltalában vagy tévedek? :D :D

én kb. ebből élek meg az új alkatrészekből . sajnos nem mindíg tudom jó áron adni bármennyire is szeretném . amiből több van és nem annyira kurens cikk, azt úgy is számolom tehát olcsón vagy van hogy ingyen .

ha valamit

ha valamit visznek 30 ér , akkor azt nem tudom 20 ér adni mert hát ... :D

de ha kell egy pl. gyári Opel alkatrész ami horror , azt tudom okosítani úgy hogy jól járj :D

Link to comment
Megosztás:

ha repeszteni akarok akkor veszek mellé egy V8 as merci QP-t ! (320 LE) vagy egy disznó motoros Omit ez nem racing autó vazzze :D

(a QP meg :D hm. hm. majd kiderül még....)

Nem kell v8-as merci a repesztéshez elég egy jó kis opel. Az enyém is megy 230 fölött. Főleg mióta jó a váltóm! :D

Link to comment
Megosztás:

Nem kell vkinek egy egy éves ónémetjuhász kan kutyus? Egyetlen egy hibája van, hogy szökik.Mi is ezért kaptuk meg, de nálunk sincs maradása. Gyerekeket nagyon szereti,és nagyon barátságos mindenkivel. Ingyen el lehetne vinni szerdáig. Ha addig nincs jelentkező, viszem a menhelyre, ha ott sem kell, akkor dokihoz injekcióra.

Link to comment
Megosztás:

Nem kell vkinek egy egy éves ónémetjuhász kan kutyus? Egyetlen egy hibája van, hogy szökik.Mi is ezért kaptuk meg, de nálunk sincs maradása. Gyerekeket nagyon szereti,és nagyon barátságos mindenkivel. Ingyen el lehetne vinni szerdáig. Ha addig nincs jelentkező, viszem a menhelyre, ha ott sem kell, akkor dokihoz injekcióra.

sogornőméknek is van egy ilyen :D mondtam nekik süssük meg :D

(csak viccőtem :D )

Link to comment
Megosztás:

ha repeszteni akarok akkor veszek mellé egy V8 as merci QP-t ! (320 LE) vagy egy disznó motoros Omit ez nem racing autó vazzze :D

(a QP meg :D hm. hm. majd kiderül még....)

Akkor már kösd össze a két dolgot, vegyél V8-as Omegát!Bár nem egyszerű találni, de te talpraesett vagy, biztos megoldod. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.