Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


ivannorbi

Recommended Posts

Sziasztok!

Azt az infót kaptam, hogy itt talán tudtok nekem tanáccsal szolgálni. :D Mostanában erősen szemezek egy Kadett C-vel és meg szeretném kérdezni Tőletek, mi a véleményetek, illetve ismeri-e valaki közületek a kiszemeltet, vagyis őt .

Mivel úgy tűnik, egy autókereskedés hirdeti, gondoltam még mielőtt felkeresném a dílert, megkérdezem itt a fórumon, hátha tud valaki bővebb információval szolgálni a gépről.

Már csak azért sem olyan egyszerű a helyzetem, mert az autó helyileg az ország másik végében található, így nem egyszerű a szemrevételezés :D

Előre is köszönöm a válaszokat.

:D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Azt az infót kaptam, hogy itt talán tudtok nekem tanáccsal szolgálni. :D Mostanában erősen szemezek egy Kadett C-vel és meg szeretném kérdezni Tőletek, mi a véleményetek, illetve ismeri-e valaki közületek a kiszemeltet, vagyis őt .

Mivel úgy tűnik, egy autókereskedés hirdeti, gondoltam még mielőtt felkeresném a dílert, megkérdezem itt a fórumon, hátha tud valaki bővebb információval szolgálni a gépről.

Már csak azért sem olyan egyszerű a helyzetem, mert az autó helyileg az ország másik végében található, így nem egyszerű a szemrevételezés :D

Előre is köszönöm a válaszokat.

:D

Szia!

Vannak Somogy megyei klubtársaink, őket kéne megvárni a válasszal!Addig is talán Opelzsolt tud neked többet mondani, ő nagy veterános.Csak ki kell várni míg valamelyikük ideér.

Link to comment
Megosztás:

Jó az avatarod Laci :D

Thank You ma rajzoltam , unalmamba elővettem a kocsimról a szerintem legjobb képet és grafittal megrajzoltam aztán lefotóztam telóval , Photoshot lekicsinyít és kikékít :D gallery_5581_131_48765.jpggallery_5581_131_516793.jpg

Lentiről rajzoltam.

Psze a festésem nem ilyen de ha sötétre csinálom mindenhol semisem látszott volna belőle :D

Link to comment
Megosztás:

Thank You ma rajzoltam , unalmamba elővettem a kocsimról a szerintem legjobb képet és grafittal megrajzoltam aztán lefotóztam telóval , Photoshot lekicsinyít és kikékít :D

http://www.opelforum.hu/uploads/1180273880...1_131_48765.jpg

Ez az eredeti! Psze a festésem nem ilyen de ha sötétre csinálom mindenhol semisem látszott volna belőle :D

Tényleg jó lett, de a photoshopban nincsen eleve ilyen grafitosító effekt? Persze az nem ugyanaz, mint a sajátkezű rajz :D

Link to comment
Megosztás:

Tényleg jó lett, de a photoshopban nincsen eleve ilyen grafitosító effekt? Persze az nem ugyanaz, mint a sajátkezű rajz :D

Van valami stilizált efekt csak azmeg kicsiben nem mutat jól, az eredetit akartam kitenni csak grafitban nem látszott jól! :D

Link to comment
Megosztás:

Köszi szépen, már lebeszéltem vele, hogy melyik váltó kell úgyhogy ha találkoztok ő már tudni fogja miről van szó.

Beszéltem ma vele, rákérdeztem, és mondta, hogy majd előtte berámoljuk, mielőtt mennék. Magyarázott vmi tejesládáról is, amiben viszem, nehogy összeolajozzam a csomitartót. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.