Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


ivannorbi

Recommended Posts

Siklóson az ocsmányiroda ablaka az utcára néz és nincs 1 méter magasan!Simán oda lehetne állni kocsival és bekopogni, hogy nézzék meg! :D

:D :D ez mégjobb mert szerelnisem kell , de ha jóltudom mondod a színkódot és megcsinálják azthiszem nem is drága a szín átírás asszem 2-5 ezer forintot emlegettek!

Link to comment
Megosztás:

Na Vasárnap én is kiganyéztam az ótót. Külső mosás sárkaparóval, belső takarítás vasvillával..... Belülről annyi szemét jött ki, hogy megbeszéltem faterral, hogy az otthoni kukát cseréljük le Omega kasznira, mert háromszor annyi háztartási hulladékot fogad be az Omega, mint egy átlag vödör :lol:

Polírozás sajna megint elmaradt.... :D Na nem az időhiány miatt, csak a szervezetem hét üveg sörnél nem tudott volna többet befogadni.... És köztudott, hogy nekem a polírozáshoz legalább 4 üveg szükséges :D

Minden mosás után rácsodálkozom a verdára, hogy milyen szép színe van :D Az asszony meglátta és megin leszúrt, mert azt hitte, hogy lecseréltem a verdát :D

Link to comment
Megosztás:

Hmm, csak én látom, hogy hol a hiba? :D A számadatok alapján mehetett volna az a polír. :D

Azt nem írta, hogy a polírozás előtt mennyinél tartott :D . A mosás-ganyézás már lehet, hogy megkívánt 5-6 sört, akkor pedig a +4 már behányást eredményezhetett volna. :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ezt kérjük ki magunknak!Ilyen pontatlan söradatokkal nem lehet dolgozni! :D

Na igen eléggé pontatlan voltam. Most akár indíthatnék egy szavazást, hogy Fricinek mennyi söricilin szükséges egy külső belső takarításhoz, ha a políhoz négy szükséges... :D

Na de, hogy ne legyenek álmatlan éjszakáitok bevallom szemlesütve, hogy a helyes válasz a hét üveg a ganyézáshoz.... :D

Valaki nem tud esetleg valami iszonyúan fehér xenon égőt, mert a jobb oldalim eléggé serényen sárgúlgat :D

Link to comment
Megosztás:

Nagyon ne keseredj el Lomha! Egy kis utánnajárás, és akármilyen színű lehet. A pénzt érte én is lehúzásnak tartom, de én is színódosítást fogok bejegyeztetni. Nekem sárga helyett fekete lesz. Ennyi még igazán beleférhet.

A kocsi belét meg hányd bele egy másik kasztniba. A többit meg oldd meg úgy, ahogy arról Kojaknál beszéltünk. Csak jó lakatos kell, és annyi...

Link to comment
Megosztás:

Nagyon ne keseredj el Lomha! Egy kis utánnajárás, és akármilyen színű lehet. A pénzt érte én is lehúzásnak tartom, de én is színódosítást fogok bejegyeztetni. Nekem sárga helyett fekete lesz. Ennyi még igazán beleférhet.

A kocsi belét meg hányd bele egy másik kasztniba. A többit meg oldd meg úgy, ahogy arról Kojaknál beszéltünk. Csak jó lakatos kell, és annyi...

Majd meglátjuk, valahogy csak lesz.Olyan még nem volt, hogy nem volt sehogy. :D

Link to comment
Megosztás:

Voltam ma Harkányban, és út közben Nagyharsányban láttam egy épülgető C Kadett Cityt. Elég ritka gép, úgyhogy remélem egyszer befejezi a gazdája. Siklóson pedig egy rakat B Omival futottam össze :D

Siklóson mostanában nagyon elterjedtek a B Omik, szezonjuk van vagy nem tudom. :D Az a City pedig nem épül szerintem, két éve így néz ki.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.