Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


ivannorbi

Recommended Posts

Na mi van veled elveszett ember?Legalábbis a többiek számára, mert mi azé talizunk ha tudunk!Gyere talira mert seggen billentelek!Bár ezt mondtam élőben is, de itt a fórumon most legalább mindenki tud majd ba*tatni! :P

hááát öööööööööö!!!sajna ez volt a legértelmesebb hsz.-em igy lmaradva a témákban!!! :D ;) :D B)

Link to comment
Megosztás:

Tegnap vizsgáztam haematológiából, és akkor már lazítottam a 34 fokban. A vizsga is elég vicces volt, mert öltöny zakó nélkül+ fehér köpeny+ szájmaszk. Szóval csöppet izzadtam, meg alig kaptam levegőt. Legközelebb 7főn du. 3kor lehet drukkolni a Fül-orr-gége előtt. :D

Link to comment
Megosztás:

Tegnap vizsgáztam haematológiából, és akkor már lazítottam a 34 fokban. A vizsga is elég vicces volt, mert öltöny zakó nélkül+ fehér köpeny+ szájmaszk. Szóval csöppet izzadtam, meg alig kaptam levegőt. Legközelebb 7főn du. 3kor lehet drukkolni a Fül-orr-gége előtt. :D

Vonuljunk ki valami transzparensekkel? :D

Link to comment
Megosztás:

Tegnap vizsgáztam haematológiából, és akkor már lazítottam a 34 fokban. A vizsga is elég vicces volt, mert öltöny zakó nélkül+ fehér köpeny+ szájmaszk. Szóval csöppet izzadtam, meg alig kaptam levegőt. Legközelebb 7főn du. 3kor lehet drukkolni a Fül-orr-gége előtt. :D

És a gyógyszertan szigorlattal hogy állsz? :D

Link to comment
Megosztás:

Helló!

Tudtok nekem segíteni abban, hogy hova érdemes mennem Pécsen hibakódot kiüttetni?

köszi

Tulajdonképpen bármelyik szervíz jó ami rendelkezik Tech2-es géppel.Természetesen mindkét Opel kereskedés műhelye alkalmas erre, a többit nem tudom, mivel én nem pécsi vagyok!Várd meg amíg a Pécsiek reagálnak.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.