Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


ivannorbi

Recommended Posts

Sziaasztok!

Tudom nem idevágó téma :D *

Tud valaki Pécsett egy jó opel-hez értő szervízt, szerelőt?

Egy Opel Corsám van x12xe motorral, néha rendetlenkedik.

Előre is köszi!

Bence

* Áthelyeztem ide, itt jó helyen van. - ivannorbi

Link to comment
Megosztás:

Sziaasztok!

Tudom nem idevágó téma :D

Tud valaki Pécsett egy jó opel-hez értő szervízt, szerelőt?

Egy Opel Corsám van x12xe motorral, néha rendetlenkedik.

Előre is köszi!

Bence

Ez valójában pont idevágó, a Találkozók-ban van rossz helyen, de majd a modik törlik!Én nem tudok segíteni, nem vagyok pécsi, de valaki tuti mond majd jó szerelőt!

Link to comment
Megosztás:

Ez valójában pont idevágó, a Találkozók-ban van rossz helyen, de majd a modik törlik!

Csak volt rossz helyen :D :D

Én nem tudok segíteni, nem vagyok pécsi, de valaki tuti mond majd jó szerelőt!

Én eddig még csak 2 helyre vittem a kocsit. Az egyik helyre a műszakira való felkészítés miatt a Bokor utcába (ez egy jól felszerelt műhely), a másik helyre meg akkor, ha gondom volt a kocsival. Ez a második egy esti-garázsos szerelő (Kovácstelepen), de szerintem korrekt, és ért is az opelekhez. Meg van egy Roland nevezetű srác is, ő állítólag profi, de sajnos nem pécsi, hanem környékbeli, de ő eléggé el van havazva a melókkal.

Link to comment
Megosztás:

Csak volt rossz helyen :D :D

Én eddig még csak 2 helyre vittem a kocsit. Az egyik helyre a műszakira való felkészítés miatt a Bokor utcába (ez egy jól felszerelt műhely), a másik helyre meg akkor, ha gondom volt a kocsival. Ez a második egy esti-garázsos szerelő (Kovácstelepen), de szerintem korrekt, és ért is az opelekhez. Meg van egy Roland nevezetű srác is, ő állítólag profi, de sajnos nem pécsi, hanem környékbeli, de ő eléggé el van havazva a melókkal.

A kovácstelepi srác milyen utcában lakik vagy priviben tudsz írni v.mi elérhetőséget?

Link to comment
Megosztás:

Ahhoz ért, nem figyelted az eperpálinkára is milyen sumákba járt rá?Egyszer sem láttam, hogy ivott de a vége felé olyan volt mint a csap... :D

Milyen sumákba? Mindig körbe volt adva egy szaglászásra, ha már inni nem akart belőle senki.

Azért ma reggelre megvolt a hatása: :D

Link to comment
Megosztás:

Frici hiába próbálta rátok sózni, a végén mindenki a fagyóban felejtette az eprest. Kénytelen lesz ő meginni az egészet. Igaz a legdurvább az volt, mikor a csomitérben a CD tár mellől előhúzott egy féllityis üveget,amiben szintén pálesz volt. Vésztarcsi :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.