Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


ivannorbi

Recommended Posts

Mi is megyünk a tesómékkal gyerekestül Omegástúl Eperpálinkástúl...

A Kori intézi a faházat.... Kicsit megkésve, de grat Xray (remélem jól írtam).

Keveset tudok csak fórumozni.... az a sok meló.... :D

köszi Babu jólírtad ;) A sok a meló csak kifogás mi??? :D :P

Link to comment
Megosztás:

Jééé tényleg csak lusta vagyok, mert ma is itt voltak a tesómék és csak nekem sikerűlt a megfelelő alkoholmennyiséget átszűrni a szervezetemen :P

Tényleg cenzúrázva lettek a képek, mert a Lomhával enyhén alkoholos mámorban még nudiztun is :D POPSI TAPSI :D

Link to comment
Megosztás:

na én 4 fős házat nem bérlek ki egyedül sztem. u hogy marad egy hátsó ülés vagy akármi :P improvizálunk majd nyilván max egy napra megyek :D

ezen kívül sztem. lesz belépő is :D nem ??

Várjá mán tesó, én benne lennék a házban, ha az egyben a beugró is!Akkor már csak két ember kell!

Link to comment
Megosztás:

Na megjött a mail!A következő teendő, hogy a kedves "lakótársaim" eljuttatnak hozzám valami módon fejenként 4900 forintot!VAGY!Ha van valakinek a közelében Erste Bank és hajlandó ezzel foglalkozni egy befizetés erejére, akkor inkább neki.Mert itt nincs Erste sajnos!

Link to comment
Megosztás:

Na megjött a mail!A következő teendő, hogy a kedves "lakótársaim" eljuttatnak hozzám valami módon fejenként 4900 forintot!VAGY!Ha van valakinek a közelében Erste Bank és hajlandó ezzel foglalkozni egy befizetés erejére, akkor inkább neki.Mert itt nincs Erste sajnos!

Nagyon jó. :D :D :P ;)

Azt írja, hogy Júli 20-ig kell fizetni. Én a jövő hétre tudok manit intézni. B)

Link to comment
Megosztás:

Na megjött a mail!A következő teendő, hogy a kedves "lakótársaim" eljuttatnak hozzám valami módon fejenként 4900 forintot!VAGY!Ha van valakinek a közelében Erste Bank és hajlandó ezzel foglalkozni egy befizetés erejére, akkor inkább neki.Mert itt nincs Erste sajnos!

oké ! mehet a dolog ! pénzt meg odadom vagy elküldöm postán vagy vagy de intézd légyszi ! danke ! danke !

(most nem rég huppantam gépmögé még meghalni sem volt időm mostanában fassszomba ..... )

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.