Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


ivannorbi

Recommended Posts

szétkendácsolt agyon rugot autónak teljesen mindegy ki a gyártója legyen az merci vagy opel vagy fauvé ha le van gatyásítva és szakbarbár javította akkor mindegy minek hívjuk szarnak vagy fosnak .

láttam már mindenből jót is rosszat is de ha csak merci villamosságot kellene javítanom akkor éhenhalnék nagyon hamar .

opel befecskendezőből viszont jól megélek :lol: de ez van a béjemvében is ! :lol: szóval tökmindegy ha valami le van strapálva akkor az szarcsi-foscsi ahogy a szomszédom mondaná :lol:

ami a merci mellett szól : nem igen kíván szervízt átlag használatnál átlag kilóméternél nagyon az úton van csendes roppant biztonságos elegáns örök divat .

viszont lomhább , és ellopják a csillagot is róla .

az omi fiatalosabb dinamikusabb gömböldedebb jól gyorsul stb . (azé a rozsdát ha lehet kiűzném belőlük)

persze mind kettő HÁTSÓ kereket hajt :lol: :D :D ez az ami nagyon tetszik nekem mindkét autóban !

no persze ,, kinek a pap kinek a paplan ugyi :lol:

Link to comment
Megosztás:

ennyire ne tolongjatok már me nem bír megjelenni a hsz em :lol: :lol:

lesz lassan a tagdíj befizetésnek aktualitása . nekem nincs bankszámlám . esetleg ha máséról megy a zsé az oké? Kori ? vélemény? mert akkor ha

lehet neked adnám a zsét hogy áttold a MOTE nak oszt le van tudva . hm.

valami 5 rugó a stex

Link to comment
Megosztás:

ennyire ne tolongjatok már me nem bír megjelenni a hsz em :lol: :lol:

lesz lassan a tagdíj befizetésnek aktualitása . nekem nincs bankszámlám . esetleg ha máséról megy a zsé az oké? Kori ? vélemény? mert akkor ha

lehet neked adnám a zsét hogy áttold a MOTE nak oszt le van tudva . hm.

valami 5 rugó a stex

Bemész egy bankba, vagy postára, onnan is el tudod ám utalni.

Link to comment
Megosztás:

Természetesen megoldható a dolog.

Tegnap kaptam egy levelet a biztosítótól, hogy a rendelkezésükre álló információk alapján nem vagyok jogosult a bérgépjárműre, így nem áll módjukban a 336e forintos számlát kifizetni. Asszem lassan lelövök valakit :lol: Az autó értékét felnyomták 780e-re. Így majdnem ötszáz rugót kaptam mínusz a számla, tehát az alkatrészek meglesznek belőle, utánna pedig gondolkodhatok.

Link to comment
Megosztás:

Természetesen megoldható a dolog.

Tegnap kaptam egy levelet a biztosítótól, hogy a rendelkezésükre álló információk alapján nem vagyok jogosult a bérgépjárműre, így nem áll módjukban a 336e forintos számlát kifizetni. Asszem lassan lelövök valakit :lol: Az autó értékét felnyomták 780e-re. Így majdnem ötszáz rugót kaptam mínusz a számla, tehát az alkatrészek meglesznek belőle, utánna pedig gondolkodhatok.

Ilyen egy mocskos köcsög bandát! Melyik biztosító ez?

Link to comment
Megosztás:

Természetesen megoldható a dolog.

Tegnap kaptam egy levelet a biztosítótól, hogy a rendelkezésükre álló információk alapján nem vagyok jogosult a bérgépjárműre, így nem áll módjukban a 336e forintos számlát kifizetni. Asszem lassan lelövök valakit :lol: Az autó értékét felnyomták 780e-re. Így majdnem ötszáz rugót kaptam mínusz a számla, tehát az alkatrészek meglesznek belőle, utánna pedig gondolkodhatok.

És miért nem vagy jogosult a bérautóra?Mert nem vagy gazdag,öltönyös,férfinemiszerv cuppantó,politikus vagy üzletember??????????????

Link to comment
Megosztás:

És miért nem vagy jogosult a bérautóra?Mert nem vagy gazdag,öltönyös,férfinemiszerv cuppantó,politikus vagy üzletember??????????????

fején találtad a szöget barátom . AZÉR igen ! ez egy köztudottan gennnyes agysejtekel felvértezett BUTA ország . talán jobb ha már nem is létezne .

de tényleg.

ennyi barmot én még nem keféltem itt .

büdös kötsög banda van erre mifelénk buta patkány vezetőséggel .

miaz hogy nem jogosult bérautóra,???? hm... na majd taln ők döntik kel hogy mennyire szorulok én autóra??? vagy talán még azt is hogy hány alkalommal mennyek vécére?? hm....

tuti órba vágnám a majmát aki ott ül abbban a székben tuti ....... ( oszt nem csak mondom tényleg meg is csinálnám... végülis mit vesztenék?? )

Link to comment
Megosztás:

Bemész egy bankba, vagy postára, onnan is el tudod ám utalni.

nekem arra nincs időm .....

öm de ha valki egy kattintással meg teszi annak puszi a hasára :lol: :D bankaban sorban állok már a gondolatától is kiráz a hideg :lol: semmi közöm semilyen bankhoz sem semilyen formában és nem is hiszem hogy lesz :lol: :D

Kori megköszönném ! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Utólagosan köszönöm szépen a jókívánságokat. :lol:

Ma értem haza Egerből, holnap reggel meg megyek Siófokra 2 napra. Utána viszont leszek, akkor aztán majd szaporodnak a "komoly" hozzászólások! :lol: :D

Lásd milyenek vagyunk, nem offoltuk fossá a fórumot! Persze ha nagy lesz az arcod, még megtehetjük. Ezt nyugodtan vedd fenyegetésnek... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Kiderült, hogy egy biztosítós megnézte a BM nyilvántartást, és feltűnt neki, hogy anyum autójának még mindig én vagyok a tulajdonos, ezért nem akartak fizetni. Sajnos addig nem terjedt az IQ hogy megnézzék ki az üzembentartó. 2002 óta éccsanyám. Küldtem egy mailt, amiben mindent leírtam. Most várom a döntésüket.

Norbi. Mi a helyzet az 1 forintosokkal?

Ki jön évzáróra?

Még mindig nem hívott a szaki, hogy vihetném a gépet.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.