Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


ivannorbi

Recommended Posts

Pécsen az Expo center utáni felüljárótól ha jöttök a város felé ( nem kertváros felé ) a második rendőrlámpánál ahol jobbra rákanyarodtok a 6-os útra, ( ott van egy shell benzinkút is a sarkon ) attól a résztől a következő rendőrlámpáig FIX Trafipaxot szereltek!! Vaku még nincs benne, így este nem működik, de nappal vigyázzatok!! Adjátok tovább!! Mindig működik!!!

- nem tudom igaz-e de ha mégis ,,, :D

Link to comment
Megosztás:

Pécsen az Expo center utáni felüljárótól ha jöttök a város felé ( nem kertváros felé ) a második rendőrlámpánál ahol jobbra rákanyarodtok a 6-os útra, ( ott van egy shell benzinkút is a sarkon ) attól a résztől a következő rendőrlámpáig FIX Trafipaxot szereltek!! Vaku még nincs benne, így este nem működik, de nappal vigyázzatok!! Adjátok tovább!! Mindig működik!!!

- nem tudom igaz-e de ha mégis ,,, :D

És ez mióta működik? ;)

Link to comment
Megosztás:

IWIW-en láttam terjengeni ezt a traffis témát. Ha valamelyik pécsi kollega arra jár, tartsa nyitva a szemét, aztán informáljon bennünket.

Ismerős volt valahonnan a téma :D

Tegnap este javasoltam a Zasszonynak, hogy sétáljunk el megnézni, hogy pontosan hol van (tőlünk kb. 5 perc séta), de nem volt rá vevő ;)

Link to comment
Megosztás:

Ha ez a téma, akor mindenkinek van hozzáfűzni valója ;)

Ma felhívott a mester, hogy csak jövő héten tud nekillni az autómnak. Ebben a szakemberben sem csalódtam :D

Du voltunk Pécsett, de nem néztem a kamerát, igaz, hogy mi a 6-oson haladtunk arra.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.