Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


ivannorbi

Recommended Posts

Sztem egy sárkányra (nem az asszonyra) kell kötni a kutyát és minden gond megoldva ;) A fülem tele van már a mindennapos szélviharral. Amúgy tegnap nevelő célzattal megküldtem a kutyámat lábbal, de rosszul találtam el, és azóta is fáj a bokám.

Link to comment
Megosztás:

Sztem egy sárkányra (nem az asszonyra) kell kötni a kutyát és minden gond megoldva ;) A fülem tele van már a mindennapos szélviharral. Amúgy tegnap nevelő célzattal megküldtem a kutyámat lábbal, de rosszul találtam el, és azóta is fáj a bokám.

Küldtem Pü-t, tegnap.

Link to comment
Megosztás:

Egész pontosan az a bibi, hogy alapjáraton a CO 0,02 és 0,7 között ingadozik, fordulaton jó.

Mellette van néha a 13-as hibakód. (felvillan a sárga lámpa kb. 5 másodpercre, pl. most a 200 km-en nem volt)

Mivel a fogyi nem változott, egyelőre nem akarok hozzányúlni, csak megtudni mire számítsak.

Első körben a csatlakozásokat megnézem, és érdekelne más vélemény is, mivel mondtak olyat, hogyha a lambda lenne rossz, akkor fordulaton is ingadozna a CO érték.

277.e-nél már bármi jöhet.

Link to comment
Megosztás:

Kaposvárra egy kolleginával megyek, meg kell próbálnom óvatosan menni. De félek, hogy a Mecseken keresztül még az is sok lesz neki :lol:

Ha megadod az e-mail címét, esetleg felkészíthetjük, mire számítson. ;) Küldünk pár light videot. :lol:

Szigetvár felé se sokkal hosszabb. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Egész pontosan az a bibi, hogy alapjáraton a CO 0,02 és 0,7 között ingadozik, fordulaton jó.

Mellette van néha a 13-as hibakód. (felvillan a sárga lámpa kb. 5 másodpercre, pl. most a 200 km-en nem volt)

Mivel a fogyi nem változott, egyelőre nem akarok hozzányúlni, csak megtudni mire számítsak.

Első körben a csatlakozásokat megnézem, és érdekelne más vélemény is, mivel mondtak olyat, hogyha a lambda lenne rossz, akkor fordulaton is ingadozna a CO érték.

277.e-nél már bármi jöhet.

megbeszélünk egy napot és leugrasz egy délelőttös mítingre aztán ráaggatunk itt ott és megoldjuk ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.