Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


ivannorbi

Recommended Posts

Mi eddig megúsztuk annyival, hogy a fűzfáróltörtek le ágak. kop-kop-kop. Remélem van biztosításotok. Akkor legalább fizetnek egy kis zsebpénzt. Bár nem mindegyik túl rugalmas. Családban minden ház a Generálinál van, és egy rossz szavam sem lehet. Nagyon korrekt a kárrendezésük.

Link to comment
Megosztás:

Mi eddig megúsztuk annyival, hogy a fűzfáróltörtek le ágak. kop-kop-kop. Remélem van biztosításotok. Akkor legalább fizetnek egy kis zsebpénzt. Bár nem mindegyik túl rugalmas. Családban minden ház a Generálinál van, és egy rossz szavam sem lehet. Nagyon korrekt a kárrendezésük.

Á, ezért nem biztosítózunk, nagyon minimális kár van. Fater vett pár cserepet, azt mirage kori felszórja 18:00 felé, azt kész. A kajszifát sajnáljuk igazán, 15 éve először volt rajta termés, erre tessék. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Be kell szerezni egy ilyen hűtőmaszkot (lehet kapni üvegszálból), és át kell alakíttatni Kadettre. Nem tudom mennyi lehet, de gondolom nem nagyon drága.

Ez nem tetszik. Mantánál is inkább úgy jó szerintem, hogy a lámpa helyén van egy műanyag tok, mint az általam linkelt képen. Ez valahogy nem olyan szép, mikor így egyben van.

Link to comment
Megosztás:

Tegnap jelen voltam, mikor állítgatták az autó elejét. Hát szegénykém igencsak síron túli hangokat adott. :lol: A gömbfejek szétszálltak, de úgy néz ki, hogy a féltengelyek megúszták. A sárvédő-szélesítés nagyon érdekesen lesz megoldva, de azt inkább majd személyesen regélem el.

Link to comment
Megosztás:

Tegnap jelen voltam, mikor állítgatták az autó elejét. Hát szegénykém igencsak síron túli hangokat adott. :D A gömbfejek szétszálltak, de úgy néz ki, hogy a féltengelyek megúszták. A sárvédő-szélesítés nagyon érdekesen lesz megoldva, de azt inkább majd személyesen regélem el.

mi lesz ebből? úúúúállomás? :lol:

Link to comment
Megosztás:

A tegnap esti jégeső sikeresen elverte a kocsit :)

Még jó, hogy eddig is ütött-kopott volt :)

2-3cm-es (olvastam 4-5cm-esekről is, de én nem akartam túlozni) jég esett kb. 5 percen keresztül. Munkába jövet láttam a károkat: kitört ablakok a házakon, agyonhorpasztott kocsik, letörött faágak, levélhalmok, meg a szokásos "köves-kavicsos-földutak" a belvárosban. <_<

Abban a piros-rózsaszínű Barbi-tízemeletesben lakunk:

s2j1l0x3ymsi2385.jpg

További képek

Link to comment
Megosztás:

A tegnap esti jégeső sikeresen elverte a kocsit :)

Még jó, hogy eddig is ütött-kopott volt :)

2-3cm-es (olvastam 4-5cm-esekről is, de én nem akartam túlozni) jég esett kb. 5 percen keresztül. Munkába jövet láttam a károkat: kitört ablakok a házakon, agyonhorpasztott kocsik, letörött faágak, levélhalmok, meg a szokásos "köves-kavicsos-földutak" a belvárosban. <_<

Abban a piros-rózsaszínű Barbi-tízemeletesben lakunk:

http://csoki.idokep.hu/keptar/users/esolus...0x3ymsi2385.jpg

További képek

De jó kis kép! Ez egy szupercella amúgy, ebből is látszik, hogy változik az időjárás a Földön. Ezek a tornádók melegágyai, ami Magyarországon azért nem túl elterjedt.

Link to comment
Megosztás:

Azt csak most vettem észre, hogy a jobb oldali tükör burkolatát sikeresen kilyukasztotta egy "kis meleg" jég. Le sem merem mosni a kocsit, mert majd csak akkor fog látszani igazán, hogy mennyire összeb@szta az egész kasztnit (nem mintha eddig szép lett volna). De ha nemsokára jönnek a tornádók, akkor úgyis mindegy. <_<

Link to comment
Megosztás:

Felhívott ma a fényező srác, hogy nem jó a szín amit választottam, valami keverési gondok voltak vele. Úgyhogy másikat kellett választanom, így esett a választás egy gyönyörű Porsche narancsra(amit eddig nem is láttam, ez csak Pécsen megtekinthető). Ez még jobb is lesz, ahogy elnéztem. Sőt. <_<

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.