Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


ivannorbi

Recommended Posts

Bekerült a fejtámlás hátsó ülés! Szép is, jó is! Köszi Kojak! <_<

(be kellett raknom a fejtámlás hátsó ülést, mert ha egyszer beül az ivannorbi hátra, nehogy leszakadjon a feje gyorsulástól, amihez nincs szokva, ugye...)

:o ;)

Az jó is. :)

( :wacko: :( ;) )

Link to comment
Megosztás:

Bekerült a fejtámlás hátsó ülés! Szép is, jó is! Köszi Kojak! :wacko:

(be kellett raknom a fejtámlás hátsó ülést, mert ha egyszer beül az ivannorbi hátra, nehogy leszakadjon a feje gyorsulástól, amihez nincs szokva, ugye...)

;) :(

Tudod ki ül mögéd...

És mi van az első futóműveddel? <_<

Link to comment
Megosztás:

:wacko:

Akkor nem tudom én sem. A két hozzászólást külön írtam, és mikor a második kész lett, egyszer csak egyben volt a kettő, és Téged láttalak akkor még az oldalon. Ezért kérdeztem.

Lehet, valaki más is volt a háttérben, vagy a fórummotor tolja össze az egymás utáni hsz-eket? <_< :(

Link to comment
Megosztás:

Azért annyira már nem új a húgom C Corsája, de biztos már akkor elkezdték a mérnökök a "hogy tudunk minél jobban kiszúrni a vevővel" című vetélkedőt.

Az volt a gond, hogy a kocsiszekrénybe kicsit befolyt a víz. Végül is semmit nem találtam azon kívül, hogy a szellőző rész tele volt falevéllel meg kosszal.

Ahhoz, hogy ezt ki lehessen tisztítani, ahhoz majdnem a fél elejét le kellett bontani. Persze ez túlzás, de az akksi kivételéhez le kell venni az ablaktörlőt és a burkolatot. A másik oldalon, hogy hozzá lehessen férni mindenhez, gondoltam kiveszem az ablakmosó tartályt, az egy mozdulat. Ez igaz is, csak előtte ki kellett venni a komplett ablaktörlő mechanikát a motorjával együtt, hogy kiférjen a tartály. Igaz, mindezt két csavar fogta, de akkor is. :)

Mondjuk időben nem tartott sokáig, de ezek után el tudok képzelni más aljasságokat is a tervezőktől.

Link to comment
Megosztás:

Legyőzted a lustaságot? :D ;)

Jó az avatar, de hova lett az autó többi része? :D :)

Ja, ilyen párnát most nem szeretnék.

Brekeke miatt kellett lefotóznom a maszkot...

A többi rész nem fontos :P

ettől szebbet lőttem anno igaz drágább is de szép :D erről egy jópofa torta jut eszembe de nem mondom hogy csúnya na :D

(este is az a kispárnám ha a lánykám el nem csórja épp .... :D :D )

Norbi valamit esetleg megtudtál?? (amiről diskuráltunk...)

Nekem is van másfajta (amilyen a Korinak is van), ami szebb, de hát gyűjtjük az opeles relikviákat :P

Sajnos még nincs fejlemény a kérdéses ügyben. Ha megtudok valamit, akkor szólok.

Vettem hétvégén ilyen felnit.

Meglesz a téli program, kis polírozás fényezés. :D

Már csak azt kell kiderítenem, hogy az ET30 jó lesz-e, de ez a jó időjárás nem engedi.

Majd holnap talán nem esik. :D

Szép peremes :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.