Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


ivannorbi

Recommended Posts

ma történt hogy egy wv LT (teher izé mizé) motorterében tanyáztam le ez nem extra nálam ,de az igen hogy rányúltam egy tyúktojásra (egy motortérben!!! jobb esetben a gatyámban is van kettő meg a hűtőben is van otthon jaaa aza a tartalék jaaa :( no ) a vízcső közelében (ott ott !!) szerinted ZÁP volt ?? :o baxki ! ilyen egy büdös gennyyót még nem szagoltam ! :D menekülés egy külön sztori volt . még aki kint állt ,az is érezte! kb. úgy 6 méterről is ! azt a rohadt ! :)

nőne össze a segge a tyúknak aki oda tojta ! :( :)

Ne a tyúkot szidjad, valószínűbb, hogy egy nyest dugta oda a lopott tojást...

direkt ide írom ! AEZ 7x15 ET38 4 db. 25e !!!!!! ákciós ! olyan mint a kadettemen volt legutóbbin a bordón.

5 ágú szép felni !

Dobhatnál egy képet...

Link to comment
Megosztás:

mijjez a punyesz itt ? semmi élet...

Hát, jön a tél...

Norbi ! ha dobok biztosan meg is veszed ! :D tényleg megér bőven ennyit ! a bordó kadettemen volt ilyen . szép forma.

Tényleg pofás darab.

Játszósnak sok, mindennapi használatra meg nem igazán van szükségem rá. Ha mégis ez lenne a sorsa, akkor viszont ráférne egy kis javítás. És akkor mi lenne a hullaszállító-style-lal?

Még meggondolom. :o

Ha valakinek kell, vigye nyugodtan, akkor legalább eldől a kérdés...

Link to comment
Megosztás:

én a felnivel kezdeném ! :D amúgy ha akarnál venni épp , akkor ennyiért nem kapnál tuti ......

szitszabályzós minek neked ?? van jó rugóm ami nem lóg .... kombi is.... kasztnis meg van itt mohácson jó is meg megfizethető... mi is a gond? :o

pénz ? hááát,, az a legkevesebb ! :) vagyunk így ezzel többen is így :) fene ebbe a csuda nagy jólétbe ami itt van ebben a rohadt országban..... ország,,,, "-----"

hm....

Link to comment
Megosztás:

én a felnivel kezdeném ! :) amúgy ha akarnál venni épp , akkor ennyiért nem kapnál tuti ......

szitszabályzós minek neked ?? van jó rugóm ami nem lóg .... kombi is.... kasztnis meg van itt mohácson jó is meg megfizethető... mi is a gond? :D

pénz ? hááát,, az a legkevesebb ! :( vagyunk így ezzel többen is így :) fene ebbe a csuda nagy jólétbe ami itt van ebben a rohadt országban..... ország,,,, "-----"

hm....

Én a felnivel kezdtem, hétvégén. :(

Kicsit kifényesedett, és ahol kellett, kapott alapozót.

Holnap jön a szín (még lehet, hogy ződ lesz, az van) és a lakk, csak legyen jó idő. :o

Link to comment
Megosztás:

Norbi egy mail cím sokat lenditene az ügyön !

Miért nem teszed fel? Igaz most nem akarok másikat, de megnézném. :)

Az a baj, hogy el kéne költeni egy csomó pénzt a vasra...

Ráférne egy komoly lakatosmunka, ebből kifolyólag a fényezés is elkerülhetetlen, kellene venni hátsó gátlókat (szintszabályozós), a mocitetőt is rendbe kéne rakni... :)

Megveszed, a Caliét eladod, még nyerhetsz is rajta. (kibicnek semmi sem drága) :( :o :D

Link to comment
Megosztás:

amúgy ha akarnál venni épp , akkor ennyiért nem kapnál tuti ......

Ez biztos így van.

szitszabályzós minek neked ?? van jó rugóm ami nem lóg .... kombi is....

Hát mert az olyan jó. :) Majdnem air-ride :D

kasztnis meg van itt mohácson jó is meg megfizethető... mi is a gond? :o

Rohad a küszöb, a hátsó kerékdob, meg még ki tudja mi. Hiába, a szabad ég alatt lakik (az utóbbi 6 évben biztos), és már 13 éves. A mocitető is okádék... Egy hete a csomagtérajtómat is megnyomták... No meg a jégverés nyomai... Ha ezt mind megcsináltatnám, az kb. teljes kasztnimunka, teljes fényezés. A motor sem a régi... Szóval lenne vele munka bőven. Eladni meg nem lenne szívem (fél milláért dobjam ki, és vegyek egy másik lutrit?)

Link to comment
Megosztás:

ennyiért tényleg okés nagyon ! nekem nem kell mert nincs mire amire jó lenne azon meg van . kadetten jó volt az ilyen felnim mint ez . bírta a szembe bele bombát az útfelmarásba !!!!! azt hittem minden szét megy . de nem ! vaccsi új gumival grrrrrrrrrr nem gyengén lepődtem meg hogy felninek semmi baja nem lett . valamit csak tud az AEZ.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.