Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


ivannorbi

Recommended Posts

ma calibráztam egy kicsit :) ejjjj de jó volt ! csak hát a kanyarokat enyhén szeli azokal a butuska mankóival . ez hiányzott a sajátomból is anno. pedig okosított ejnbah motyó volt benne . -60 .

(holnap ha nem esik akkor mx5 futómű próba . hátúl +50 mm széles, és -30 mm a magasságból . mervede motyóval. hétfőn meg munka ..... szabadidő zéró .... )

Az jól is nézett ki. :D Jól ment? :D

A hétfő még messze van. :)

Link to comment
Megosztás:

bele teszünk egy AIR rájdot ! :D oszt bliccen mejd megtáncoltatjuk ! :D viccet félre téve tényleg elég lanyha a csillapítónak tűnő tárgy a vasban :P de mentségére elég sokat ment !!!!! :D

LET ! :D :D :o

... és kész a turbós bakkecske. :) :) :D

(azért nem lenne rossz egyik sem, ha csak az árát nézzük akkor sem :D )

Link to comment
Megosztás:

meg volt a hétfő is . hát hallod ,, nem unatkoztam :)

jó lett ! követelem a nagy kanyarokat minden főútra ! :o

Csak ne lennének 200 méterenként rajtuk kamionok. :) :D

Megvan a másik 22-es stabrúd, remélem ez jó lesz. :D

Aztán még a telók... jajaj lehet én is kanyarokat akarok? --> tényleg szuperakció? :D :P

Majd még beszélünk :D

Link to comment
Megosztás:

Skacok. EZT a topikot szoktátok nézegetni? Esetleg vkinek ötlet, hol lehetne egy ütős fényképsorozatot összedobni a szekció autóival?

Mostanában sajnos kissé hanyagolom a fórumot, erről a topikról nem is tudtam :D

Viszont képet majd lehet, hogy tudok küldeni, igaz, menet közbeni éjszakai kép lesz, mindenféle felirattal... :)

Az enyémről jobb minőségű képet úgysem érdemes csinálni... :D

Link to comment
Megosztás:

Mostanában sajnos kissé hanyagolom a fórumot, erről a topikról nem is tudtam :D

Viszont képet majd lehet, hogy tudok küldeni, igaz, menet közbeni éjszakai kép lesz, mindenféle felirattal... :)

Az enyémről jobb minőségű képet úgysem érdemes csinálni... :D

Megint alacsonyan repültél? Ja , hogy elölről mértek be. Hátulról nem ment volna a füsttől :D :D

Link to comment
Megosztás:

Helló! Húzom az igát. Küzdök a főnökkel(nő, klimax, no férj, no gyerek). Amúgy minden ok. Honvágy van ezerrel, de szabadság egyenlőre nuku. Majd valószínű Húsvét után kapok szabit és akkor 1 hetet Pécsen leszek. Tali? Veletek?

És legalább MILF a főnök? :) :D

A tali attól függ, hogy milyen új opellel jössz haza :D :D

Majd szólj, hogy pontosan mikor jössz, oszt összehozunk valamit :D

Link to comment
Megosztás:

Helló! Húzom az igát. Küzdök a főnökkel(nő, klimax, no férj, no gyerek). Amúgy minden ok. Honvágy van ezerrel, de szabadság egyenlőre nuku. Majd valószínű Húsvét után kapok szabit és akkor 1 hetet Pécsen leszek. Tali? Veletek?

Jujuj!!! Ebből az első kettő is több mint elég. :)

Azért bízunk benned, megoldod. :D :D

Tali mehet, csak tudjuk mikor, és legyen időnk rá. :D

Link to comment
Megosztás:

Sajnos nem járunk sehol, csak orvosnál. Eddig lányommal, most Anitával. Meg várom a jó időt, és hogy legyen műszaki az Omegán.

Jobb helyet is találhatnátok. B) Jobbulást Anitának. :lol:

A jó időt többen is várjuk, lenne mit faragni. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.