Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


ivannorbi

Recommended Posts

srácok lesz egy B vectra 1.6 os eco tec 2000 évj. bontásra egész pontosan az a baja hogy rossz oldalon van a kormány van benne klíma meg vaj belső ami koszos de olcsó !

a motorja baba !!! ha valami kell szólj !

valami spoiler is van rajta küszöb izémizé .....

balos tükör érdekelne!!!

Link to comment
Megosztás:

Két dolog miatt ingázhat a férfiállat az otthona és egy távoli hely között. Munka és nő. Mivel hétvégén jössz, a munka kilőve (különben sem valószínű, hogy itt jobbak a munkalehetőségek mint felétek). Így marad a nő. :lol:

Hmmmm, jogos.

Bár olyan a munkám, hogy egy hónapban 2 hétvégét végigdolgozom, úgy hogy valóban jogosnak kell lennie az utazásnak :D

Link to comment
Megosztás:

Jaja, Lomha karcolhatnál ide valamit. Remélem jól vagy. :P

Látom, hogy mentek Vadkertre. Tényleg csak szombatra? Mi még nem tudom, hogy eljutunk-e, de megpróbálom a költségvetésbe belezsúfolni. Amúgy ma sikeres vizsgát tett az Omegám :angry: Októberben lejárt a műszakija <_< Az első lököst le kellett szednem, és egy spoiler nélkülit felraknom, mert nem tudott ráállni a fékpadra. A fólia nem volt gáz :P

Link to comment
Megosztás:

Látom, hogy mentek Vadkertre. Tényleg csak szombatra? Mi még nem tudom, hogy eljutunk-e, de megpróbálom a költségvetésbe belezsúfolni. Amúgy ma sikeres vizsgát tett az Omegám :P Októberben lejárt a műszakija :angry: Az első lököst le kellett szednem, és egy spoiler nélkülit felraknom, mert nem tudott ráállni a fékpadra. A fólia nem volt gáz :P

Sokminden összejött az utóbbi időben, nem biztos, hogy bulizni lesz kedvünk.

Egyelőre a szombat látszik biztosnak, de az sem teljesen. Különben a csak szombatnak meg nem sok értelme van, így azért gyúrunk a két napra. Majd meglátjuk. <_<

Örülök, hogy sikerült a műszaki :P , április elején lejár a zöldségé is, de először csak hosszabbítok pár hetet. ;)

A lökössel panaszkodsz vagy dicsekszel? Úgyis nehezen bírtad ki, hogy csinálhass már valamit. ;) :D :P

Link to comment
Megosztás:

Sokminden összejött az utóbbi időben, nem biztos, hogy bulizni lesz kedvünk.

Egyelőre a szombat látszik biztosnak, de az sem teljesen. Különben a csak szombatnak meg nem sok értelme van, így azért gyúrunk a két napra. Majd meglátjuk. <_<

Örülök, hogy sikerült a műszaki :P , április elején lejár a zöldségé is, de először csak hosszabbítok pár hetet. :P

A lökössel panaszkodsz vagy dicsekszel? Úgyis nehezen bírtad ki, hogy csinálhass már valamit. :P :P :angry:

Mi egyszer voltunk lenn csak szombaton, de az egyáltalán nem buli. Az jó benne, hogy találkozol régi haverokkal, de mégsem az igazi.

Hogy fogsz pár hetet hosszabbítani? Az új kerekek fenn vanak már?

Panaszkodok, mert fél napomban volt a csere, mert a másik lökösről le volt szakadva két fül, ami a dobbetéteket fogja alul. Azokat ki kellett javítani, de utána is elég nyögvenyelősen akart felmenni a helyére. Igazából azért is piszmogtam vele ennyit, mert ez lesz majd a végleges lökösöm, csak át kell szerkeszteni rá a spoilert, és le kell folyatnom, mert az eredeti lökös már sokszor volt javítva, a fekete része pedig fújva van, ami rettentően zavar és undorító.

Link to comment
Megosztás:

...

Hogy fogsz pár hetet hosszabbítani? Az új kerekek fenn vanak már?

...eredeti lökös már sokszor volt javítva, a fekete része pedig fújva van, ami rettentően zavar és undorító.

Ahogy eddig is, beviszem a forgalmit műszaki előtt és kérek hosszabbítást. 2-3 hetet szoktak adni, így értem el február végétől eddig, a 6 év alatt. Most már talán jó időben kell vinnem. :angry:

A kerekek úgy vannak, hogy sehogy. Majd mutatok képeket, de még polírozni kell és lefújni.

Múlt hétvégén a féknyergeket alapoztam, majd ha jobb idő lesz lefestődnek. Úgy gondoltam olyan ződ lesz mint az autó, (de ez titok <_< ). Visszavan még a Gsi stabrúd előre és hátra, meg az első lengéscsillapítók cseréje, de ezek szerintem csak májusban lesznek majd egyszerre, előbb nem fér bele.

Fényképed van róla?

Link to comment
Megosztás:

Lomha úr. Mi a helyzet veled? Javulgat a lábad? Kárszakértő látta már a gépedet? Mennyire leszel jóképű <_<

Egész tűrhetően vagyok. A pofámon mindenképp marad egy vágás, de ezt betudom amolyan "szexepil" sebhelynek! :angry: Kárszakértő nem jöhet addig amíg a rendőrség nem végez az autóval, márpedig ők nem végeztek még. A lábam sosem lesz a régi sajnos, ezzel nem lehet mit kezdeni. Még mindig időm nagy részében feküdnöm kell, ezt egyre nehezebben tűröm. Meg a bal oldalon az egyik bordám meg van repedve, az nem semmi fájdalmakat produkál néha. Voltam az autónál, le kellett szedni róla a rendszámot, mert kivonják a forgalomból. Élőben sokkal rosszabb mint a képeken, szinte semmi sem használható belőle. Még a hátsó sárvédők is eldurrantak. Elég szarul néz ki. De nem kesergek rajta, csak előre nézek. Autó lesz másik. :P

Link to comment
Megosztás:

Egész tűrhetően vagyok. A pofámon mindenképp marad egy vágás, de ezt betudom amolyan "szexepil" sebhelynek! :angry: Kárszakértő nem jöhet addig amíg a rendőrség nem végez az autóval, márpedig ők nem végeztek még. A lábam sosem lesz a régi sajnos, ezzel nem lehet mit kezdeni. Még mindig időm nagy részében feküdnöm kell, ezt egyre nehezebben tűröm. Meg a bal oldalon az egyik bordám meg van repedve, az nem semmi fájdalmakat produkál néha. Voltam az autónál, le kellett szedni róla a rendszámot, mert kivonják a forgalomból. Élőben sokkal rosszabb mint a képeken, szinte semmi sem használható belőle. Még a hátsó sárvédők is eldurrantak. Elég szarul néz ki. De nem kesergek rajta, csak előre nézek. Autó lesz másik. :P

Gondolkoztál már rajta, hogy mi lesz helyette? Marad Kadett, vagy váltasz? A többire nem igazán tudok értelmes dolgot írni <_<

Link to comment
Megosztás:

Egész tűrhetően vagyok. A pofámon mindenképp marad egy vágás, de ezt betudom amolyan "szexepil" sebhelynek! :P Kárszakértő nem jöhet addig amíg a rendőrség nem végez az autóval, márpedig ők nem végeztek még. A lábam sosem lesz a régi sajnos, ezzel nem lehet mit kezdeni. Még mindig időm nagy részében feküdnöm kell, ezt egyre nehezebben tűröm. Meg a bal oldalon az egyik bordám meg van repedve, az nem semmi fájdalmakat produkál néha. Voltam az autónál, le kellett szedni róla a rendszámot, mert kivonják a forgalomból. Élőben sokkal rosszabb mint a képeken, szinte semmi sem használható belőle. Még a hátsó sárvédők is eldurrantak. Elég szarul néz ki. De nem kesergek rajta, csak előre nézek. Autó lesz másik. :P

Akkor csak pihengess, azért már jó, hogy ki tudsz mozdulni. :P

Majd legfeljebb átkereszteljük magunkat, Rongyláb Jani klubra, mivel a Főerdész Moderátor Úr is elfocizta a bokáját. (az én térdszalagom sem egész már, és ki tudja a többiek futóműve milyen <_< )

Sajnos a képeken látszott, hogy a hátsó sárvédő is megrogyott.

Látogatásra a vasárnap lehet jó, vagy a következő vasárnap. Attól függ mi jó a többieknek. :angry:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.