Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


ivannorbi

Recommended Posts

Kirándulhatnánk egyet a Mecsekben (pl tévétoronytól a kilátóteraszig), vagy sétálhatnánk a belvárosban. Jó időt mutat a hétvégére. Lomhának szerzünk tolókocsit <_<

OKés, a hétvégééig kiderül, aztán egyeztetünk, hogy mikor hol. Valami nyársas dolog nem játszik be?

Link to comment
Megosztás:

Lehetne egy szalonnasütést is beiktatni, csak nem tudom a Mecsekben hol van rá lehetőség. Ivannorbi jogy állsz a dologhoz? Sztem mi hoznánk a lányunkat is.

Nekem a vasárnap nem jó, de a szombat szóba jöhet.

A TV-toronytól nem messze van a Kis-Tubesi kilátó, ott van tűzrakóhely is.

A Zasszony ügyeletben lesz, úgyhogy valószínűleg én is viszem az utánfutót (illetve előlfutót). Ha rakunk tüzet, akkor biztos szívesen eljön...

Link to comment
Megosztás:

Nekem a vasárnap nem jó, de a szombat szóba jöhet.

A TV-toronytól nem messze van a Kis-Tubesi kilátó, ott van tűzrakóhely is.

A Zasszony ügyeletben lesz, úgyhogy valószínűleg én is viszem az utánfutót (illetve előlfutót). Ha rakunk tüzet, akkor biztos szívesen eljön...

Mi is szombatra gondoltunk. Erre a kilátóra céloztam. Ez még nincs túl messze a TV toronytól. Ha van tűzrakó hely az nagyon király B)

Link to comment
Megosztás:

Mi is szombatra gondoltunk. Erre a kilátóra céloztam. Ez még nincs túl messze a TV toronytól. Ha van tűzrakó hely az nagyon király B)

Ott van a kép közepén :D

Csak időben el kell foglalni, mert gondolom már is pályázik rá...

Egy kis kedvcsináló... Mondjuk nem nagy a valószínűsége, hogy ilyen látványban lesz részünk (nyilván a kilátásra gondolok)

Link to comment
Megosztás:

Köszi, hogy gondoltatok rám, de sajnos nem jó. Most vették le a gipszemet és pont erre a napra összedobnak nekem a haverok egy "leagipsszel" grillezős, sütős, berúgós bulit. Amúgy elmennék, már vezethetek is. B)

Meddig volt rajtad a gipsz?

Ha jól számolom kb. 6 hétig.

Link to comment
Megosztás:

Jók lettek a képek. Mi is jól éreztük magunk. A sok sült szalonna annyira szomjas volt, hogy estig legalább négy liter vizet lenyomtam, utánna meg egész éjjel rahangáltam a mellékhelységbe B) Jó hogy ott volt Ivánka is, mert Danával nagyon jól elvoltak. Kisasszony beült az autóba és két perc múlva már aludt is. Igaz este minket sem kellett altatni. A hely pedig tényleg gyönyörű volt, csak ne az a lepra népség lakna arra :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.