Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


ivannorbi

Recommended Posts

Na most majdnem bevállaltam, de aztán néztem a térképen, elég nagy kitérő lenne Kaposvár, pedig szombat reggel menek lefelé, üres kocsival.

Köszi, de szerintem megoldjuk Tiuval :D

Akkor ketten hívjuk őket. :D

Szerk.: hívlak, ha van valami

Picit jegeljük a dolgot, mert a kollégámnak van egy jónak tűnő ajánlata (használt, de komolyabb gépre), lehet, hogy inkább azt veszem meg.

Szerk: Köszi Tiu a segítőkészséget (és a "pipás ember"-nek is), de úgy tűnik megköttetik a biznisz a kollégámmal :D

Link to comment
Megosztás:

Köszi, de szerintem megoldjuk Tiuval :D

Picit jegeljük a dolgot, mert a kollégámnak van egy jónak tűnő ajánlata (használt, de komolyabb gépre), lehet, hogy inkább azt veszem meg.

Szerk: Köszi Tiu a segítőkészséget (és a "pipás ember"-nek is), de úgy tűnik megköttetik a biznisz a kollégámmal :D

OK, ahogy jobb Neked. :D

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
OK, ahogy jobb Neked. :D

Jobb lett így...

"Bika" ez a használt 1500W-os fűnyíró, az a műanyag Bosch valószínűleg már rég összefosta volna magát a placcon...

465cm az átmérő, és 90cm magas.

A régi kisebb volt, nem?

Amúgy jobbak ezek a felfújhatós gumimedencék, mint a merevfalúak?

Link to comment
Megosztás:

Nem igazán terveztem, azt sem tudom, hol lesz, de úgy rémlik, hogy megint messze... :D

Sajnos pénzhiány van, meg sok meló is lesz a telken :P

Lehet jobb volt a szálloda. :lol:

A telek ezzel jár, azért néha ki lehet kapcsolódni, csak szólj nekünk. :D :D

Jobb lett így...

"Bika" ez a használt 1500W-os fűnyíró, az a műanyag Bosch valószínűleg már rég összefosta volna magát a placcon...

Jobb is, ha erősebb, mint az éppen csak összerakott valamik. A lényeg, hogy megfelel. :lol:

Ja, a BW Szegeden lesz, vagyis Szeged mellett nem sokkal. Oda elmegyünk és még Lánycsókra ha lesz dátum.

Link to comment
Megosztás:

Helló mindenki. Nekem van egy 2005 1.9 CDTI vectra c. 150 Le változat. A problémám: amikor a kulcsot izzitás után elforgatom a kocsi nem hördül fel hanem három dudaszó+ vészvillogó és minden kikapcsol. Mintha lopnám a saját kocsim. A kulcsban uj elem van az akksi jó. Mi lehet a gond?

Link to comment
Megosztás:

Helló mindenki. Nekem van egy 2005 1.9 CDTI vectra c. 150 Le változat. A problémám: amikor a kulcsot izzitás után elforgatom a kocsi nem hördül fel hanem három dudaszó+ vészvillogó és minden kikapcsol. Mintha lopnám a saját kocsim. A kulcsban uj elem van az akksi jó. Mi lehet a gond?

Szia. Sajnos nem tudok épkézláb választ. Próbáld meg a Vectra C topikban. Amúgy üdv nálunk.

Link to comment
Megosztás:

A másik, amit néztünk, az a szomszéd ház volt.

A távolság nem nagy a belvárostól (6-7km), ennek ellenére szinte az erdőben van.

Sajnos az orfűi út a szemben lévő domboldalon van, úgyhogy a kocsik, de főleg a motorok hangja eléggé áthallatszik, de ezt kibírjuk...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.