Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


ivannorbi

Recommended Posts

mecsek rally

Valaki tiszteletét teszi itt?Rajtam kívül.

Nem kizárt, de egyelőre nem tervezem. :D

Engem a rally nem nagyon érdekel. De ha már itt tartunk, pályanapra jön valaki?

Ennek meg nagyon kicsi az esélye, mondhatjuk úgy is, hogy esélytelen... :lol:

Pedig a 2 évvel ezelőtti pályanap óta arra várnak a levetett papucsok, hogy újra adjak nekik... :D

:lol: szomorú vagyok.A pályanap kilőve 15 éves érettségi találkozóm lesz.B...d meg, de öreg vagyok.

A pályanap alkalmából én a Vidámparkban tombolok majd a gyerekkel. Széthajtom a dodgemeket...

Nekünk is most lesz (szeptember 17-én) a 15 éves érettségi találkozónk. ;)

Link to comment
Megosztás:

Gratulálunk a trónörököshöz Elnök úr ! :D :lol: Így egyforma lett a nemek aránya. :D

Sok boldogságot !

Anitának sok puszi, és jó egészséget.

Köszönöm szépen. Az arányokat a lányomnak nehéz elmagyarázni: a Nérót a fiúk közé sorolja :lol:

Link to comment
Megosztás:

A következő történet arról szól, miért is nem voltam a pályanapon:

Pénteken fél hatkor végeztem a melóval, elhúztam a Timihez, ott vacsoráztunk. Mire hazaértünk volt olyan 19:00 óra kb. Kadettal gyorsan ki a garázsból, mosás, takarítás. Nálam a mosás majdnem 2 óra, elég alapos vagyok. A belsejével és az ablakpucolással a Timi foglalkozott. Közben kész lett a generátorom, csináltattam egy Omega generátort a Kadettba. Ez jobban tölt, stabilabb, újabb és ami a lényeg, hogy megvan a tartófüle, ami a régiről letört. :lol: Felhívtam Miragekori-t, hogy ugorjon be a Calibrába, guruljon át egy kis generátor ki-berakásra. Mikor megjött, kiderült, hogy beszart a forrasztója. Nem baj, kértem egyet a szomszédtól, ami akkora volt, hogy szerintem hegeszteni is lehetne vele. 45 perc volt kb. mire bemelegedett, ezzel is csak ment az idő. Aztán végre forró lett, megforrasztottuk a kábelt (erre azért volt szükség, mert az Omega generátoron az egyik csati másfajta). Bekerült a generátor a helyére, beindítottam, minden jó volt, végre annyi a töltés amennyi kell. Elpakoltunk, kicsit dumálgattunk még a Kornéllal, aztán tűz aludni. Ez volt 00:30 felé. Fent még egy kis útvonaltervezés, aztán alvás. 6:00-kor keltünk, nekiálltunk bepakolni a kocsiba. Közben záporoztak rám a hülye kérdések mindenfelől, aki ismer az tudja, hogy reggel nem szabad hozzám szólni. De tartottam magam, nem szóltam semmit. Mikor kész lett a pakolás, elhűltem. Megint annyi cucc lett a kocsiban, mintha 1 hétre mennénk Jemen-be. Ekkor úgy döntöttem, hogy időhiány ide vagy oda, legközelebb kicsit többet a foglalkozok személyesen a pakolás kérdéssel, mert ez nonszensz. Régen úgy jártam nyaralni, hogy egy rövid gatyát vittem meg sört. Most meg bent van a fél ház kevesebb mint 48 órára. Na mindegy. Végre beülök az autóba, nyomok néhány finomabb gázt, hogy a szomszéd ne mondhassa, hogy nem gondoltam rá. :lol: Elindultunk. Az utca első végén közli a Timi, hogy a bukósisakok ott maradtak. Nagyon jó, karika Gyűd körül, vissza hozzánk. Beállok az udvarba, Timi megy a bukókért. Nézek előre, látom, hogy gőzölög a hűtőrács. Láttam már ilyet, tudom mit jelent, de elhinni nem akarom. Kocsi leállít, motorháztető fel. Benéztem és megállapítottam, hogy lyukas a hűtő. Amit nemrég raktam bele az előző -szintén lyukas- hűtő helyett. Tökéletes állapotban volt, hogy mitől szart el, az rejtély. Ekkor a vérnyomásom megközelítette a 250-et, de még viszonylag nyugodt hangon közöltem a Timivel, hogy pakoljon ki, nem megyünk sehova, mert kilyukadt a hűtő. Ő már ismer, nem szólt semmit, csak elkezdett szépen kipakolni. Apám közölte, hogy pakoljunk át az Omegába, menjünk azzal. Nem tudom ki, hogy van vele, de egy autós rendezvényre én a saját autómmal szeretek menni. Nem másikkal, főleg nem egy ilyen benzintemetővel. Ekkor felmentem és szó nélkül lefeküdtem aludni. Szerintem annyira ideges voltam, hogy még radioaktivitás is jött belőlem.

Ma jött meg az új hűtőm, remélem nem lesz gondja mert ez az egy volt az egész országban.

Link to comment
Megosztás:

A következő történet arról szól, miért is nem voltam a pályanapon:

Pénteken fél hatkor végeztem a melóval, elhúztam a Timihez, ott vacsoráztunk. Mire hazaértünk volt olyan 19:00 óra kb. Kadettal gyorsan ki a garázsból, mosás, takarítás. Nálam a mosás majdnem 2 óra, elég alapos vagyok.

.

.

.

Nem másikkal, főleg nem egy ilyen benzintemetővel. Ekkor felmentem és szó nélkül lefeküdtem aludni. Szerintem annyira ideges voltam, hogy még radioaktivitás is jött belőlem.

Ma jött meg az új hűtőm, remélem nem lesz gondja mert ez az egy volt az egész országban.

ez tényleg cumi.Legalább jobban megünnepelted a szülinapod(bosszúból :D )Amúgy boldog Lomha napot így utólag is.

annyira részletes volt az elbeszélés, hogy láttam magam előtt a jobb hátsó búrán elpárolgott vízcsepp körvonalait.:lol:

Mi a benzintemető?12 litykó alá szorítottam a fogyasztásomat fele város-fele 80/90kmh.Az új gyertyák csodákra képesek :lol:

Link to comment
Megosztás:

A következő történet arról szól, miért is nem voltam a pályanapon:

...

Ez kellemetlen dolog, :D de sajnos előfordul.

Azért hallgathattál volna apukádra, tényleg rég láttunk. (főleg ha tele tankkal adja az autót :D )

ez tényleg cumi.Legalább jobban megünnepelted a szülinapod(bosszúból ;) )Amúgy boldog Lomha napot így utólag is.

annyira részletes volt az elbeszélés, hogy láttam magam előtt a jobb hátsó búrán elpárolgott vízcsepp körvonalait.:lol:

Mi a benzintemető?12 litykó alá szorítottam a fogyasztásomat fele város-fele 80/90kmh.Az új gyertyák csodákra képesek :lol:

Itt a benzintemető a felső képen. Ez volt a fogyi a pályán. :D

A kép alsó részén pedig a hazaút 200km. :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.