Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


ivannorbi

Recommended Posts

Boldog születésnapot Lomha és Zsolti.

Lomha. Irigylem a higgadtságod. Én minimum, Úgy becsaptam volna Az ajtót, hogy kitörik az üveg. Jártam Már így. Azzal pedig egyet érték, hogy nem akartál másik autóval menni. Bár azért egy Omegával... :lol:

Link to comment
Megosztás:

ez tényleg cumi.Legalább jobban megünnepelted a szülinapod(bosszúból :P )Amúgy boldog Lomha napot így utólag is.

annyira részletes volt az elbeszélés, hogy láttam magam előtt a jobb hátsó búrán elpárolgott vízcsepp körvonalait.:lol:

Mi a benzintemető?12 litykó alá szorítottam a fogyasztásomat fele város-fele 80/90kmh.Az új gyertyák csodákra képesek :D

Ez egy X20SE, nem lehet vele olyan jó fogyasztást csinálni mint az MV6-al. :D

Ez kellemetlen dolog, ;) de sajnos előfordul.

Azért hallgathattál volna apukádra, tényleg rég láttunk. (főleg ha tele tankkal adja az autót :D )

Sajnos az idei év nagyon szarul jött össze. Rajtam kívülálló dolgok miatt nem jutottam el a Kadett találkozón kívül sehova. Oda is egy retkes, bérelt Peugeot Boxerrel mentem. :lol: Pedig idén mindenhova el akartam menni.

Boldog születésnapot Lomha és Zsolti.

Lomha. Irigylem a higgadtságod. Én minimum, Úgy becsaptam volna Az ajtót, hogy kitörik az üveg. Jártam Már így. Azzal pedig egyet érték, hogy nem akartál másik autóval menni. Bár azért egy Omegával... :D

Nagyon mérges voltam, de az autót nem bántom, az nem tehet róla. Indulás előtt raktam bele fagyállót, itt követtem el a hibát. A hűtő már amúgy is lyukas volt, csak a fagyálló kimarta azt a vízkődarabot ami takarta a lyukat. Ennek is van sztorija. Egy kis kókler autószerelő fikázás következik:

Nem volt nálam az autó, műszakira várt egy közeli műhelyben. Én nem értem rá foglalkozni vele és bevittem nekik a hűtőt, hogy rakják be. Gondoltam (naivan) nem egy nagyon nehéz és megterhelő meló nekik. Nem vagyok autószerelő, de még én is tudom, hogy egy hűtőt kapásból feltöltünk fagyállóval, mivel akkor rögtön kiderül, hogy lyukas és legalább a vízpumpa is kap egy kis kenést. Na, ez elmaradt, meghaladta az autószerelők képességeit. Remélem azért desztillált víz volt benne, nem csapvíz. Az már csak a hab a tortán, hogy az "új" hűtőt ventivel együtt vittem oda, hogy ha a régi nem passzol rá, akkor hagyják rajta ezt. Erre a régit rárakták úgy, hogy az egyik fül nem fogta. Ahelyett ami a gyári volt rajta. Hát gratulálok. Ja és amin szintén felkúrtam magam, hogy bent áll náluk az autóm és apámat hívogatják, hogy mi van vele. Hát mondom, ez mi??? Felmentem hozzájuk és viszonylag magasabb hangerőn megtudakoltam tőlük, hogy szerintük az a Kadett az én autóm e? Azt válaszolták, hogy igen. Akkor mi a jó ku*va nénikétekért nem engem hívtok fel? Meg ilyenek. Ez volt az utolsó, hogy az én autómat szerelő látta. Eddig is csak azért fanyalodtam erre, mert sajnos nincs időm foglalkozni vele, de mostantól változik a dolog. Akármeddig tart is, mindent én fogok csinálni rajta, mert ez a kóklerség nálam nem pálya. És még ráadásul okoskodnak is, mert ők az autószerelők és mindent jobban tudnak. Láttátok volna őket mikor a GSi-n várták mint a Messiást, hogy gyújtáson búgjon az AC. Hát azt várhatták volna ítéletnapig. Közöltem velük, hogy ezen nem úgy működik, erre én voltam a hülye. Hát akkor szopjatok vele. De többet nem... :D

Link to comment
Megosztás:

Na akkor aki jár bent Pécsett és találkozna, szóljon! Csüt-szombatig.

Sajnos nekem messze van :lol: :lol:

Komolyra fordítva a szót, én pénteken délután lekoccolok Pécsről, úgyhogy nálam max. a csütörtök délután jöhetne szóba. Mondjuk velem a múltkor találkoztál :D

(a Zasszonynak nagyon szimpatikus volt a párod, ami nagy szó!)

Link to comment
Megosztás:

Sajnos ma reggel derült ki, hogy a szombat nem jó mégsem, de viszont este jövök fel a Plázához az illegálra, ott összefuthatnánk. Olyan 22:00 felé szoktunk jönni, de ha jó neked, akkor jönnénk olyan 20:00 felé.

Okés, a 8 nekem is jobb, mert késöbb lehet, hogy lerakom az autót és gyalog közlekedek. Norbi csatlakozol?

Link to comment
Megosztás:

Nem valami szép (főleg az eleje), de ha igaz a teljesítményadat, akkor egy egész jó kis élményautócska lehet... Nem lenne rossz a Zasszonynak :D . Feliratok le, aztán gondolkozhatnának a nagylegények, hogy mi alázta le őket a lámpánál... :lol:

1.3-as 130 lóval és összkerékkel, azért akkora alázások nem lennének, de biztos jópofa. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.