Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


ivannorbi

Recommended Posts

Boldog szülinapot Norbi! Mi van a hullaszállítóval, megy még? Füstöl, ahogy kell? :P

Köszi! :D

Ha elindul, akkor megy :P Füst az van :D

Meg kell nézetnem az önindítót, mert van, hogy csak nyekeg egy-kettőt, oszt semmi. Aztán pár próbálkozás után simán indít...

A rozsda is dolgozik rendesen, a mocitetőről lemostam a lakkozást, szerdán elhagytam az egyik indexbúrát, tegnap Pesten leesett az egyik hátsó sárvédőbetét, a napellenző is elfáradt, így csak lóg (de már van helyette másik), úgyhogy elég patkány stílusú a gép. De ezek ellenére kapott ajándékba egy vonóhorgot, februárban felkerül rá, oszt dolgozhat rendesen... :D

Link to comment
Megosztás:

Köszi! :D

Ha elindul, akkor megy :P Füst az van :D

Meg kell nézetnem az önindítót, mert van, hogy csak nyekeg egy-kettőt, oszt semmi. Aztán pár próbálkozás után simán indít...

A rozsda is dolgozik rendesen, a mocitetőről lemostam a lakkozást, szerdán elhagytam az egyik indexbúrát, tegnap Pesten leesett az egyik hátsó sárvédőbetét, a napellenző is elfáradt, így csak lóg (de már van helyette másik), úgyhogy elég patkány stílusú a gép. De ezek ellenére kapott ajándékba egy vonóhorgot, februárban felkerül rá, oszt dolgozhat rendesen... :D

Na, szegény. Meg lesz büntetve. :P A Kadett is kezd rendben lenni, sok mindent meg kellett csinálni rajta, az állás betett neki. De már alakul azért. Most elrakom télre, de remélem közben sikerül ezt-azt csinálgatni rajta. Tavasszal már szeretném ültetve látni, normális felnikkel. Meg bevásárolok hozzá egy lámpa nélküli hűtőrácsot meg egy sima első lököst. Nagyon jók a pótrefik a rácsban, brutál röntgenfényük van, de nem túl szép szerintem. Egy mozdulat a csere, csak akkor rakom be a refist ha éjjel megyek vele. Az első lökösön meg a lámpamosó miatt ilyen nagy bütykök vannak, hát az sem valami szép. Ráadásul sosem használok lámpamosót, úgyhogy felesleges is. Persze megtartom, mert D Kadettben igazi ritkaság a lámpamosó, de nem rakom fel.

Link to comment
Megosztás:

Na, szegény. Meg lesz büntetve. ;) A Kadett is kezd rendben lenni, sok mindent meg kellett csinálni rajta, az állás betett neki. De már alakul azért. Most elrakom télre, de remélem közben sikerül ezt-azt csinálgatni rajta. Tavasszal már szeretném ültetve látni, normális felnikkel. Meg bevásárolok hozzá egy lámpa nélküli hűtőrácsot meg egy sima első lököst. Nagyon jók a pótrefik a rácsban, brutál röntgenfényük van, de nem túl szép szerintem. Egy mozdulat a csere, csak akkor rakom be a refist ha éjjel megyek vele. Az első lökösön meg a lámpamosó miatt ilyen nagy bütykök vannak, hát az sem valami szép. Ráadásul sosem használok lámpamosót, úgyhogy felesleges is. Persze megtartom, mert D Kadettben igazi ritkaság a lámpamosó, de nem rakom fel.

Még nem is láttam élőben az új szerzeményed... ;)

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...
Nagy a csend errefelé ;)

Mindenki megvan?

Még élünk. :lol: ;)

Ma téliesitettem a zöld szörnyeteget, legalább is megkapta a téli gumit, egy kis átnézést és szilikont az ajtógumikra. :lol:

Máskor szoktam várni a kerékcserével amíg leesik a hó, de most nincs kedvem fagyoskodni. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Még élünk. :lol: ;)

Ma téliesitettem a zöld szörnyeteget, legalább is megkapta a téli gumit, egy kis átnézést és szilikont az ajtógumikra. ;)

Máskor szoktam várni a kerékcserével amíg leesik a hó, de most nincs kedvem fagyoskodni. :lol:

Szerintem én most hétvégén fogom felhúzni a téli bakancsokat. Majd meglátjuk, hogy milyen időt jósolnak...

Mi is megvagyunk. Tegnap Milán meg lett keresztelve. Rekord hengerfejezve lesz, majd az első futóművet újítom fel. Omegán hátsó kerékcsapágyat kellene cserélnem, de nehezen visz râ a lélek, mert nagyon nehéz munka.

Jól van, látom azért a gyereket előrébb vetted a vasaknál... :lol:

Te "kis" autószerelő :lol:

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Mit érdekel az téged? Ki akarsz vonulni mobil szerelőműhellyel? :lol:

faxom akar annyit dógozni :lol: így sem vagyok elég egyedül.....

ha a balcsin lenne jó lenne akkor jobban tolnák a korpát a szponzorok :lol:

Hát igen, ezt én is meg szoktam kapni az asszonytól. Mondjuk nem ilyen horderejű kérdésekben! ;)

megnőősűűltél? :lol:

KORI! telszám nemjött mailban hejjj! ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.